Gry komputerowe

+
Genesis said:
Grywa ktoś w World of Goo ? ;]GameplayTrailer
A wiesz, zaciekawiłeś mnie...Z tego co wyczytałem - premiera już była... Więc nic, tylko upolować gdzieś i zainstalować :)PS. Wie ktoś kiedy mniej więcej ma być premiera Fable II na PieCe? Bo XBOXa ni mam, a chciałbym dorwać jak najszybciej coś dobrego... Omińmy pytanie, bo wolę jednak zadań inne ;D Co polecicie w klimacie RPG/action RPG?(omińmy również tytuły bardzo znane, bo pewnie w nie grałem :p)
 
A grał ktoś w najnowsze "dziecko" Bethsedy: Fallouta 3? Warto zapłacić te 130 zł?Recenzje oficjalne poczytam sobie w chwili wolnej ale chciałbym poznać waszą opinię.
 
Aalaronie, swego czasu (kilka stron wstecz) Pablo zachwalał, Mas Pingon zakupił, a potem prawie się popłakał, bynajmniej nie ze szczęścia... aczkolwiek wróble na dachu ćwierkały, że jednak zasmakował.Ile ludzi, tyle zdań ;)
 
Aalaron said:
A grał ktoś w najnowsze "dziecko" Bethsedy: Fallouta 3? Warto zapłacić te 130 zł?Recenzje oficjalne poczytam sobie w chwili wolnej ale chciałbym poznać waszą opinię.
Na 5 poziomie masowo eksterminujesz supermutanty na trudnym.To wiele mówi o tej grze.
 
Marqson said:
Marqson said:
A grał ktoś w najnowsze "dziecko" Bethsedy: Fallouta 3? Warto zapłacić te 130 zł?Recenzje oficjalne poczytam sobie w chwili wolnej ale chciałbym poznać waszą opinię.
Na 5 poziomie masowo eksterminujesz supermutanty na trudnym.To wiele mówi o tej grze.
Ale bliżej F3 do cRPG czy do strzelanki?
 
Jak Ci się skończą punkty akcji to strzelanka. A to zazwyczaj dzieje się bardzo szybko. Na 20 levelu się to zmienia. Możesz wybrać perka który odnawia punkty akcji za każdego przeciwnika którego zabiłeś w trybie turowym. Wtedy się robi w miarę jako taki normalny fallout.
 
MaszPisior said:
Chyba Max Payne
W sumie racja. Zastanawiałem się czemu gra stwierdziła np że ważniejsze jest dla mnie obserwowanie gdzie leci głowa deathclawa podczas gdy dwaj jego koledzy w mojej turze robią ze mnie mielone.
 
bo to jest EFEKTOWNE i KONTROWERSYJNE, a do tego DOROSŁE. Mimo wszystko przechodzę ją drugi raz (pewnie dlatego, że za pierwszym razem tak sobie gram, gram i nagle ni stąd ni zowąd... koniec), bo jest jednak całkiem rozbudowana i, niekiedy, ciekawa. Aczkolwiek ostatnio idę sobie, aż tu nagle pojawia się komunikat 'Nie możesz iść dalej w tą stronę, zawróć' o_O wtf?! Śmiech na sali IMO... Notabene, kolega zabrał się ostatnio z powrotem za dwójeczkę, ja chyba sobie odgrzebię jedynkę, bo tą przeszedłem tylko raz, a dwójkę wieeeelokrotnie ;)
 
Ostatnio pojawił się restoration projekt do FO2, który dodaje kilka lokacji, npc i questów jakie miały się znaleźć w grze, ale z jakiegoś powodu wyleciały. Ciekawa sprawa
 
Jakby ktoś pytał o wartość WotLK - jednym słowem, mega. Olałem pracę, olałem naukę, olałem rodzinę :p Niedługo pokarm mi będą wstrzykiwać. xD A tak na serio, to Blizz wykonał kawał dobrej roboty. Hero Class Death Knight miażdży, a otwieranie Wrath Gate of Angrathar to już po prostu mistrzostwo świata. Że nie wspomnę o... Bitwie o Undercity :D
 
Fallout 3? Mim zdaniem świetna gra, marny Fallout. Ta gra naprawdę wciąga i gra się w nią z czysta przyjemnością, a najważniejsze - Nie jest nijaka, w odróżnieniu od Obliviona. Potrafi przestraszyć, przygnębić, rozbawić i czuć klimat post nuklearny - może nie tak jak w poprzednich częściach, ale czuć. Gry jeszcze nie przeszedłem, na razie zwiedzam pustkowia i wykonuje zadania poboczne, ale naprawdę mi się podoba, Krypta 106 po prostu świetna, obóz łowców Niewolników bardzo klimatyczny i te zniszczone autostrady, wznoszące się nad całym światem gry - naprawdę robią wrażenie. Nom, ale gra jest dość prosta, to fakt, dialogi są wręcz denne, zadania niezbyt ciekawe (acz są wyjątki) no i VATS, który jest tylko namiastką turówki. A no i miecze(?!) zamiast włóczni jako główna broń do walki wręcz. - to największe wady tej gry. Ogólnie jako grę oceniłbym ją na 8/10, jako Fallouta 6+/10.Edit:http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=598 - rozwiązanie dla tych wszystkich których denerwowało w F3 szybkie lewelowanie i po odkryciu zaledwie 1/4 mapy mieli juz 20 poziom i byli największymi wymiataczami na pustkowiach. Mod zwiększa maksymalny możliwy do zdobycia poziom do 25, zmniejsza zdobywane doświadczenie za zabójstwa, i używanie umi, i najważniejsze - wprowadza ilość potrzebnych do awansu PD taką jak w F2 (2 lvl 1000 zamiast 200, 3 lvl 2250 zamiast 500 (chyba 500 :p) itd.). Właśnie testuję i jak na razie (30h gry) sprawdza się dobrze ;).
 
Ja sobie pogrywam aktualnie w mass effecta. Na razie jestem jeszcze na początku gry, ale już mi się zaczęła podobać :)Tak BTW, był ktoś z was na tegorocznym PGA? Mam mieszane uczucia co od tegorocznej edycji. Może później będzie mi się chciało trochę wysilić i napisać kilka zdanek więcej na ten temat ;)
 
Według mnie ciężko jest teraz dostać jakąś ciekawszą grę, a tytułu typu PES albo FIFA to już mi się dawno znudziły. Dlatego poszukuję różnych starszych gier, ale z miarę dobrą grafiką. Ostatnio odgrzebałem Battle Realms, ale niestety coś jest nie tak i tekstur budynków i mapy mi nie wczytuje. Zwykły Warhammer i Warhammer: 40k są dosyć ciekawe. A Fallout 3 niespecjalnie przypadł mi do gustu; może dlatego że nie grałem we wcześniejsze wersje.
 
Menteith said:
Ostatnio odgrzebałem Battle Realms, ale niestety coś jest nie tak i tekstur budynków i mapy mi nie wczytuje.
Żałuj, bo gra naprawdę świetna.Co do FAILouta - grałem chwilę u znajomego, niezła strzelanka, ciekawe czemu nazywa się tak samo, jak jedna seria RPG.
 
Kilka dni temu odbyła się premiera dodatku do Gothica - Forsaken Gods, pracowało nad nim jakieś hinduskie studio.90% opinii przekonują mnie co do tego, że marka Bezimiennego stacza się na dno, a może i już zasmakowali dna. Pierwsza sprawa, gra znowu zabugowana (polska wersja jeszcze się nie pojawiła, ale angielska i niemiecka -tak, stamtąd napływają niemiłe informacje) Można się zastanawiać jak to do uja możliwe, dostaje się niedopracowany produkt który trzeba doszlifować, zmienia się trochę świat na potrzeby nowej fabuły, a nawet się go pomniejsza (nie ma pustyni jak i Nordmaru), pracuje się nad dodatkiem wiele miesięcy ale błędy, za które zmieszano Gothica 3 z błotem pozostają.Największym minusem nie była fabuła trójeczki, a właśnie strona czysto techniczna. Zapewne inaczej patrzylibyśmy na historię , gdyby nie co kilkuminutowe wycieczki do Windowsa, czy zacinki co kilkanaście sekund. Druga sprawa, szkoda, że tak kończą się dzieje kierowaniem Bezimiennym http://forum.jowood.com/showthread.php?t=158410Nie weim czy ładować kasę w dodatek (4 grudnia w Polsce). Poczekam na rodzime recenzję, wątpię jednak by coś się zmieniło.Brawo Jowood :wave: już mogliście dać szansę Polakom, ale wolicie zaoszczędzić na tanich studiach jak i zbijać kasę na wyrobione marce, ale niestety, kiedyś to się zemści i fani odwrócą się do was plecami.
 
Mi się zawsze wydawało że problemy z Gothic 3 wynikają z wadliwego , felernego silnika gry a nie z winy programistów.Nie wiem czy tak jest ale to co piszesz Adam utwierdza mnie w tym przekonaniu ,chociaż to hinduskie studio mogło faktycznie spartaczyc robotę bo jakie oni mają doświadczenie.Dla mnie ta marka już umarła :dead:Mam wszystkie gry z tej serii oryginalne ,ale że trójkę kupiłem to naprawdę żałuje.Mam 3-y giga ramu i gra się tnie :wall: pomimo iż kupiłem pre-order do dziś jej nie przeszedłem :-\
 
Top Bottom