Gry komputerowe

+
Marqson said:
Na artach w klasie mnicha były khutary czy inne badziewie czyli nie do końca będzie łupał gołymi łapskami, tym niemniej najwidoczniej zajmie miejsce zabójczyni i bardzo dobrze bo jakoś nie za bardzo lubiłem grupę niewiarygodnie seksownych, śmiertelnie niebezpiecznych, tajemnych feministek które stoją na straży równowagi czy co one tam robiły.
W Diablo 3 będzie możliwość wyboru płci postaci. Oznacza to, że zagramy sobie mn... mni... żeńską wersją mnicha (zakonnica? o_O). Pewnie niejednokrotnie w sieciowych podbojach staniemy ramię w ramię z czarodziejką, czy barba... barbarzy... BARBARZYNKĄ? Cholera, jak to przetłumaczyć?A wracając do postaci monka, to równie dobrze posługuje się ta postać wszelkiego rodzaju laskami. Nie tylko gołe... pięści i broń naręczna. Sama postać zapewne przypadnie do gustu wielu osobom. Na gamepley'ach wygląda ciekawie, aż czuć tą moc płynącą z siły zarówno ciała jak i ducha. No i coś na kształt systemu combosów...Zdaje się, że kolejna klasa zostanie ujawniona nieprędko, aczkolwiek już teraz można się spodziewać postaci potrafiącej atakować z dystansu, bez pomocy magii. No ale być może Blizzard ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie.
 
Zwalisty tank zamiast wyrafinowej podrzynaczki gardeł?O, nie, moi państwo. Tak się nie robi.Może jeszcze Mniszka w typie siostry Wendy?Nic, czekam.2011 podobno?
 
Witam, jednak nie zdecydowałem się jeszcze na kupno Battlefield' a. Gdyż zainteresował mnie Assasins's Creed. Jak by ktoś był mi w stanie poradzić co wybrać, to byłbym wdzięczny. Myślę, aby kupić AC teraz, a BF za jakiś czas. W ile powinienem ukończyć Assasina? Z góry dziękuję za pomoc. ;)
 
McSloniu said:
Witam, jednak nie zdecydowałem się jeszcze na kupno Battlefield' a. Gdyż zainteresował mnie Assasins's Creed. Jak by ktoś był mi w stanie poradzić co wybrać, to byłbym wdzięczny. Myślę, aby kupić AC teraz, a BF za jakiś czas. W ile powinienem ukończyć Assasina? Z góry dziękuję za pomoc. ;)
Jeden góra dwa dni. Poza tym nigdy 2 raz w to nie zagrasz bo nudą wieje.
 
Oj Sloniu, Sloniu... Straciles niepowtarzalna okazje na pelne napiecia i emocji rozgrywki ze mna i Iwona...Blad, blad mlody forumowy padawanie...Swoja droga tez kupuje AC jak tylko wyjdzie w koncu w tym Premium Games.
 
SLI said:
Oj Sloniu, Sloniu... Straciles niepowtarzalna okazje na pelne napiecia i emocji rozgrywki ze mna i Iwona...Blad, blad mlody forumowy padawanie...Swoja droga tez kupuje AC jak tylko wyjdzie w koncu w tym Premium Games.
Nie straciłem S@li. :) Kupno Battlefielda jest tylko kwestią czasu. :D
 
Battlefield się nie nudzi tak szybko ;)Twój wybór.Assassin jest fajny, ale potrafi zirytować. No i jest droższy :D
 
McSloniu said:
Witam, jednak nie zdecydowałem się jeszcze na kupno Battlefield' a. Gdyż zainteresował mnie Assasins's Creed. Jak by ktoś był mi w stanie poradzić co wybrać, to byłbym wdzięczny. Myślę, aby kupić AC teraz, a BF za jakiś czas. W ile powinienem ukończyć Assasina? Z góry dziękuję za pomoc. ;)
Poczytaj sobie recenzje. Może to Ci w czymś pomoże.http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q=assasin+creed+recenzje&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=0&oq=assasin+creed+recenzje&fp=d766f15c0ca9ebbd
 
Assasin to pewnego rodzaju przeżycie, naprawdę świetna gra, której dłuuugo nie zapomnisz. Oczywiście pod warunkiem, że lubisz gry TPP i klimat starej Jerozolimy ;)
 
Jest o wiele ciekawszy od CoD . Gwarantuje Ci to . CoD robi się nudny po jakimś czasie a BF jest taką dziwną grą ,że nie za bardzo a jak ma się jeszcze z kim pograć w to w ogóle ;)
 
Faramir said:
Faramir said:
Battlefield się nie nudzi tak szybko ;)
A jest lepszy/ciekawszy od dajmy na to Call of Duty 5? Pytam z ciekawości, bo mnie CoD zaczyna nudzić :p.
Prosze Cie... A co to jest Cod? :DNo przesadzilem troszke, ale dla mnie nie ma nawet co porownywac.Stopien zlozenia, ilosc mozliwosci i zagran taktycznych...jak sie gra w dobrym, zgranym teamie to poprostu poezja!Wszyscy marsz BFa 2 kupowac!
 
Kurcze no niestety mój komputer nie bierze BF'a . Chyba ,że coś akurat z tą moją wersją nie działało . Ale w ciemno wolę nie kupować .
 
Ile kosztuje, jaki mniej więcej okres wojen i czy można zagrać "samemu" dla treningu czy chodźby nauki sterowania :)?
 
Od kiedy Max Payne będzie się uganiał za latynosami w Sao Paulo rolę zdesperowanego uberprofesjonalistę od demolki w wieku średnim przejmuje Sam Fisher.http://www.youtube.com/watch?v=e6tg7n6idTghttp://www.youtube.com/watch?v=_gZcWdyJUZw
 
Pisałam to kilka-naście dni temu ale powtórzę: jako posiadacz zarówno 2142 jak i BF 2 + Jednostki Specjalne (warto! 2 unlocki broni na awans, plus pare fajnych map np Warlord czy Ghost Town) gram wyłącznie w dwójkę. Te futurystyczne dziwactwa na półce leżą gdzieś...
 
Top Bottom