Gry komputerowe

+
No przejawy skutków wieku średniego widać na filmach. Ależ się ten Sam Fisher postarzał. Pamiętacie go z jedynki? Albo z dwójki. W ogóle nie podobny. No ale z chęcią kupię tą grę, lecz najpierw sprawdzę wymagania :)
 
SLI said:
Prosze Cie... A co to jest Cod? :DNo przesadzilem troszke, ale dla mnie nie ma nawet co porownywac.Stopien zlozenia, ilosc mozliwosci i zagran taktycznych...jak sie gra w dobrym, zgranym teamie to poprostu poezja!Wszyscy marsz BFa 2 kupowac!
Dobra, dobra :p. Skoro większość fajnych gier przenieśli na przyszły rok to przeznaczę fundusze na tą grę. Mam nadzieję, że doświadczenie z CoD'a mi się przyda i nie będę od samego początku bardzo tępiony ^^.
 
Iwona said:
Pisałam to kilka-naście dni temu ale powtórzę: jako posiadacz zarówno 2142 jak i BF 2 + Jednostki Specjalne (warto! 2 unlocki broni na awans, plus pare fajnych map np Warlord czy Ghost Town) gram wyłącznie w dwójkę. Te futurystyczne dziwactwa na półce leżą gdzieś...
Tak dla 2 unlocków warto kupić to bardzo przydatne odrazu można odblokować coś dla klasy .
 
Faramir said:
Faramir said:
Prosze Cie... A co to jest Cod? :DNo przesadzilem troszke, ale dla mnie nie ma nawet co porownywac.Stopien zlozenia, ilosc mozliwosci i zagran taktycznych...jak sie gra w dobrym, zgranym teamie to poprostu poezja!Wszyscy marsz BFa 2 kupowac!
Dobra, dobra :p. Skoro większość fajnych gier przenieśli na przyszły rok to przeznaczę fundusze na tą grę. Mam nadzieję, że doświadczenie z CoD'a mi się przyda i nie będę od samego początku bardzo tępiony ^^.
Poczatki sa ciezkie :)Pada strzal i jestes martwy.Nie wiesz skad, nie wiesz kto (chociaz kto to wiesz bo Ci wyswietli :D)Rozgrywka zupelnie inna niz CoD. Jest mniej zrecznosciowa, a bardziej taktyczna, bo zginac naprawde latwo wiec szanujesz czas i zastanawiasz sie nad kolejnym ruchem.System klas rowniez wymusi na Tobie specjalizacje.Poprostu na poczatku nie da sie byc dobrym mechanikiem i medykiem jednoczesnie bo to zupelnie 2 rozne style gry.Tak samo snajper i support.Po jakims czasie zalapiesz co i jak i nauczysz sie grac zespolowo, bo to w tej grze najwazniejsze.Spodoba Ci sie :D
 
SLI said:
SLI said:
SLI said:
Prosze Cie... A co to jest Cod? :DNo przesadzilem troszke, ale dla mnie nie ma nawet co porownywac.Stopien zlozenia, ilosc mozliwosci i zagran taktycznych...jak sie gra w dobrym, zgranym teamie to poprostu poezja!Wszyscy marsz BFa 2 kupowac!
Dobra, dobra :p. Skoro większość fajnych gier przenieśli na przyszły rok to przeznaczę fundusze na tą grę. Mam nadzieję, że doświadczenie z CoD'a mi się przyda i nie będę od samego początku bardzo tępiony ^^.
Poczatki sa ciezkie :)Pada strzal i jestes martwy.Nie wiesz z kad, nie wiesz kto (chociaz kto to wiesz bo Ci wyswietli :D)Rozgrywka zupelnie inna niz CoD. Jest mniej zrecznosciowa, a bardziej taktyczna, bo zginac naprawde latwo wiec szanujesz czas i zastanawiasz sie nad kolejnym ruchem.System klas rowniez wymusi na Tobie specjalizacje.Poprostu na poczatku nie da sie byc dobrym mechanikiem i medykiem jednoczesnie bo to zupelnie 2 rozne style gry.Tak samo snajper i support.Po jakims czasie zalapiesz co i jak i nauczysz sie grac zespolowo, bo to w tej grze najwazniejsze.Spodoba Ci sie :D
Snajperem grałem to suuuper się gra a jak przedtem przerzedło się COD4 i misję snajperską to masz powalone w głowię ::) Ciekawy jest lot kuli od +1000m ? Trzeba celować nad celem .Edit: Spójrzcie na godzinę pisania posta
 
mrrruczit said:
Demko 2142 na pewno nadal można zassać z siecie, spróbuj (mechem się fajnie łazi) :)
Taaa... Mam ta gre - niestety...Zagralem ze 2 razy.Nie dla mnie futurystyczne klimaty w strzelankach.
mrrruczit said:
Snajperem grałem to suuuper się gra a jak przedtem przerzedło się COD4 i misję snajperską to masz powalone w głowię ::) Ciekawy jest lot kuli od +1000m ? Trzeba celować nad celem .
Ciezko mi zrozumiec powyzsze zdanie.Do 1000 m? Twoje pole widzenia raczej nie obejmuje takiej odleglosci...Na jakiej mapce strzelales na taka odleglosc?
 
Za wcześnie wstałem Jeszcze raz . Grałem snajperem w BF . Gra się super jest taki klimat :) . A po tym jak przeszedłem COD4 gdzie jest super misja snajperska tym bardziej chciałem grać snajperem . Można się też wiele z tej misji nauczyć i zastosować to w BF'ieA najbardziej z BF zaciekawił mnie lot kupi gdzie trzeba umieć strzelać i brać pod uwagę odległość celu od ciebie .Rozumiesz już ? :beer:
 
Jimp said:
Za wcześnie wstałem Jeszcze raz . Grałem snajperem w BF . Gra się super jest taki klimat :) . A po tym jak przeszedłem COD4 gdzie jest super misja snajperska tym bardziej chciałem grać snajperem . Można się też wiele z tej misji nauczyć i zastosować to w BF'ieA najbardziej z BF zaciekawił mnie lot kupi gdzie trzeba umieć strzelać i brać pod uwagę odległość celu od ciebie .Rozumiesz już ? :beer:
Mysle, ze teraz wszyscy czytajacy Twojego poprzedniego posta rozumieja... ;DCiezko mi jednak zrozumiec zastosowanie "umiejetnosci" snajperskichz CoD4 w BFie.Przeciez to totalnie, zupelnie, calkowicie inna zabawa, fizyka i ratio trafien...NIe mniej snajper jest moja ulubiona klasa co widac na ubarze ;)Grywasz w BF'a?Jaki nick?Czemu sie jeszcze na serwerach nie spotkalismy?EDIT: A juz pamietam, mielismy juz ta rozmowe :D
 
Nie chodzi mi o strzelanie raczej o zachowanie w terenie ;DW BF'a grałem ale mój komputer po kupnie nowej karty graficznej strzelił focha na BF'a gra niewłączana się więc ją sprzedałem . Ściągam właśnie demo BF'a jeśli będzie działało spróbuję kupić jeszcze raz .
 
SLI said:
Poczatki sa ciezkie :)Pada strzal i jestes martwy.Nie wiesz z kad, nie wiesz kto (chociaz kto to wiesz bo Ci wyswietli :D)Rozgrywka zupelnie inna niz CoD. Jest mniej zrecznosciowa, a bardziej taktyczna, bo zginac naprawde latwo wiec szanujesz czas i zastanawiasz sie nad kolejnym ruchem.System klas rowniez wymusi na Tobie specjalizacje.Poprostu na poczatku nie da sie byc dobrym mechanikiem i medykiem jednoczesnie bo to zupelnie 2 rozne style gry.Tak samo snajper i support.Po jakims czasie zalapiesz co i jak i nauczysz sie grac zespolowo, bo to w tej grze najwazniejsze.Spodoba Ci sie :D
Piękna sprawa, szczególnie te wymagania dotyczące ruchu i taktyki. Brakowało mi tego trochę w CoD 5, gdzie wszyscy biegną do przodu nie oglądając się na boki " bo trzeba nową rangę nabić!". ( Oczywiście nie na każdym serwerze tak jest, ale zdarza się to dosyć często ^^.)No cóż, jedyne co pozostaje mi zrobić to pójść do sklepu/zamówić przez Internet i rozpocząć zabawę w przyszłym tygodniu ;).
 
Jupi ! Działa mi Demo ! Jak tylko będę miał kasę pójdę do sklepu po BF'a ! Chyba ten ostatni format to naprawił ;D
 
Sali, nie denerwuj się. Nie orientuję się w BFach... grałem tylko w 1942 i szczerze było świetne, więc na godnego następce nominację miał 2142 :p Będę przelotem we Wrocku w weekend, zerknę, może kupię, prowizję jak zwykle zakosi ci sklep :p
 
Pojawiły się informacje, że Ubi wstrzymało produkcję Beyond Good & Evil 2 :dead:. Szkoda, liczyłem na tą grę. Jeśli prezentowałaby podobny poziom jak jedynka to byłby to jeden z hitów roku.EDIT: Wow, nowy trailer Batmana. Może być ciekawie, coś a'la Riddick.http://www.youtube.com/watch?v=XIJ7eTKx_mY
 
JaszczurPL said:
EDIT: Wow, nowy trailer Batmana. Może być ciekawie, coś a'la Riddick.http://www.youtube.com/watch?v=XIJ7eTKx_mY
Z czym do ludzi :D My już w to graliśmy ;D
 
Kupiłem wczoraj Gersy w Extra klasyce gold za 30 dychy . I coż wczoraj sobie nie pograłem ,bo miałem ciężką przeprawę z Games for Windows :-\ Dopiero dzis sobie pograłem i powiem ,że gra b. dobra . jeśli ktoś ma ochotę pograć w co-op to zapraszam :beer: (pod warunkiem ,że GamesForWindows będzie miał dobry humor ;) )
 
Mstero said:
Kupiłem wczoraj Gersy w Extra klasyce gold za 30 dychy . I coż wczoraj sobie nie pograłem ,bo miałem ciężką przeprawę z Games for Windows :-\ Dopiero dzis sobie pograłem i powiem ,że gra b. dobra . jeśli ktoś ma ochotę pograć w co-op to zapraszam :beer: (pod warunkiem ,że GamesForWindows będzie miał dobry humor ;) )
A skorzystam, skorzystam...Gre mam z platynowej kolekcji - mam nadzieje, ze beda kompatybilne.
 
Top Bottom