Gry komputerowe

+
Wpadamy tam ?! Ok to może moderatorzy pomyślą nad nowym quizem abyśmy się nie nudzili czekając jak debile na wiedźmina 2 . ;)Kurcze właśnie się dowiedziałem ,że się na mnie skończył ten quiz :D Haha sabotaż się udał
 
Jimp said:
BTW. Warto kupić STALKER'a ?
Warto. Gra ma niesamowity klimat. Mniej więcej do 90% bo koniec trochę w stylu Coda. No ale poza tym mistrzostwo świata. Nawet Czyste niebo chociaż nie wiem czemu ludzie tak psioczą na CS. Chociaż ma ten sam problem co podstawka. Też pod koniec robi się Rambo.
 
Marqson said:
Marqson said:
BTW. Warto kupić STALKER'a ?
Warto. Gra ma niesamowity klimat. Mniej więcej do 90% bo koniec trochę w stylu Coda. No ale poza tym mistrzostwo świata. Nawet Czyste niebo chociaż nie wiem czemu ludzie tak psioczą na CS. Chociaż ma ten sam problem co podstawka. Też pod koniec robi się Rambo.
Dzięki wielkie . Nie byłem pewien czy gra nie okaże się przereklamowana .
 
JestemPiratem said:
Oj nie, nie jest przereklamowana... Jest świetna! Tyle, że musisz mieć mocne nerwy :p.
Jak bardzo mocne nerwy ? ;DO tak - mocniejsze czy słabsze od BioShocka ? :D
 
Jimp said:
Jimp said:
Jimp said:
BTW. Warto kupić STALKER'a ?
Warto. Gra ma niesamowity klimat. Mniej więcej do 90% bo koniec trochę w stylu Coda. No ale poza tym mistrzostwo świata. Nawet Czyste niebo chociaż nie wiem czemu ludzie tak psioczą na CS. Chociaż ma ten sam problem co podstawka. Też pod koniec robi się Rambo.
Dzięki wielkie . Nie byłem pewien czy gra nie okaże się przereklamowana .
Nie powinieneś się zawieść. Gra po prostu wymiata :p. ( Przypomniało mi się, jak grając pierwszy raz natchnąłem się na zmutowane zwierzęta. Niezapomniane przeżycie ^^.)
 
Marqson said:
Marqson said:
Jak bardzo mocne nerwy ? ;DO tak - mocniejsze czy słabsze od BioShocka ? :D
Jakby Ci to powiedzieć. Jak dojdziesz do x18 i x16 to zrozumiesz co oznacza pełna pielucha.
Ta... Albo jak się ściemni w grze i na dworze i coś zaskrzeczy... w grze, albo na dworze :p.
 
Stalker może i ma kilka niedoróbek i nie jest ostatecznie taką grą jaką początkowo zapowiadali twórcy, ale jednego na pewno nie można mu odmówić - klimatu ;). Tego starczyłoby na kilka produkcji.
 
Quiz z gier, Quiz ze świata Warcrafta, Quiz ze świata Warhammera, Quiz ze świata Tolkiena, Quiz z muzyki.Ktoś popiera mój świat idealny?
 
Top Bottom