Gry komputerowe

+
kptwlodzimierz said:
kptwlodzimierz said:
Tak trochę od czapy - jaki serwis o grach polecacie najbardziej? Do niedawna kupowałem CD-Action ale po niedawnych zmianach zupełnie mi się nie podoba, a przydałoby się nie tracić zupełnego kontaktu ze światkiem gier.
Osobiście lubie czytać gamecornera - fajne relacje na żywo, ale niektóre trailery/informacje pojawiają się u nich z niezłym obsuwem. No i panuje tam kilka niepisanych praw, np to, że redaktorzy jeżdżą po MW2 a wychwalają pod niebiosa BF:BC 2....Zaglądam też na http://www.cdaction.pl/ ;)
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=1042.900A Ty Barandalfie jeżeli już włączasz się do dyskusji to przeczytaj chociaż o czym koledzy piszą. Staraj się chociaż stwarzać pozory, że nie spamujesz ;)
 
http://www.joemonster.org/gry/23417/HippolytaMocno trudna, ale emocjonująca i strasznie fajna :) Ja na razie 4 poziom i starczy, za ciężko na noc ;]
 
Że tak nieśmiało spytam...Dlaczego, jeśli Dragon Age chodzi płynnie nawet na wysokich ustawieniach grafiki, to ma w zwyczaju czasem wyłączać się bez powodu?* Machnąłbym ręką, ale przez taki "ficzer" nie mogę pójść dalej z jednym z głównych zadań.*"Bez powodu" oznacza tu, że dialog się zacina, gra wysypuje się do pulpitu i nie wysyła żadnego komunikatu o błędach.
 
Mam do was zapytanie, jakiego fpsa byście polecali na Xboxa?Zastanawiam się o CoD:MW2, po 149 zł na gram.pl (najtaniej z tego co widziałem), w jedynkę grałem, była IMO zaje***ta.Czy może jakiś inny?
 
BioWare potwierdził, że w pewnych miejscach jest memory-leak. Gra się zapętla na danej operacji i nie zwalnia pobranych zasobów. Kończy się dłuższymi czasami doczytywania i wysypywaniem się gry. Najnowszy patch ponoć usuwa jedną z głównych przyczyn memory-leak'a ale sporo graczy twierdzi, że patch część rzeczy naprawił a część zepsuł i wcale nie jest lepiej.
 
karczma said:
Mam do was zapytanie, jakiego fpsa byście polecali na Xboxa?Zastanawiam się o CoD:MW2, po 149 zł na gram.pl (najtaniej z tego co widziałem), w jedynkę grałem, była IMO zaje***ta.Czy może jakiś inny?
Nie wiem jak stoją fpsy na Xa, ale jeśli podobał ci się MW1, to i w MW2 z przyjemnością będziesz grał (mówię to po ponad 4 miesiącach grania) :)
 
Flash said:
BioWare potwierdził, że w pewnych miejscach jest memory-leak. Gra się zapętla na danej operacji i nie zwalnia pobranych zasobów. Kończy się dłuższymi czasami doczytywania i wysypywaniem się gry.
Eee...yyy...aha.Dobra, grę mam uaktualnioną do 1.03 (czyli tej najnowszej). Da się jakoś wywalić tego patcha żeby spróbować bez niego?
 
Nie wiem. Spróbuj zainstalować jeszcze raz patcha 1.2. Pamiętaj, że patch 1.3 jest wymagany do rozszerzenia Awekening. Nie wiem czy korzystasz/będziesz korzystał.
 
Uff, dobrze, że nie na wszystkich wątkach szaleje ten entuzjazm odnośnie Wiedźmina 2: Królobójcy ;D Przynajmniej jest, co poczytać.Bioware leci sobie ładnie w kulki też próbowałem instalować Aweaking na 1.03, ale nie chciało wejść. Dopiero jak przeinstalowałem grę to ruszyło.Może u ciebie też gra za długo na dysku siedzi i dzieją się z nią złe rzeczy, np. brakuje jakiegoś pliku. :p
 
Flash said:
Nie wiem. Spróbuj zainstalować jeszcze raz patcha 1.2. Pamiętaj, że patch 1.3 jest wymagany do rozszerzenia Awekening. Nie wiem czy korzystasz/będziesz korzystał.
Ale czy nie jest tak, że ten najnowszy patch zawiera w sobie wszystkie poprzednie? Więc - teoretycznie - gdybym na mojego DA chciał zainstalować np. patch 1.01 to mógłby się buntować, bo "mam grę w najnowszej wersji".Trudno, chyba trzeba będzie zrobić reinstall.EDIT: Zainstalowałem łatkę 1.01 i działa. Na razie.
 
Heh... wszyscy dziś mówią tylko o nowościach...A o takim Morrowindzie czy Gothiku nikt nie napisze :)Trochę szkoda, ze te gry odeszły z lekka w zapomnienie (choć nie tylko je mam na myśli) ale no taka kolej rzeczy.A wy jakie gry najchętniej odkurzylibyście w pamięci i na waszych dyskach twardych? ;)
 
Złamałem się i kupiłem sobie AC2...No zobaczymy czy mnie zachwyci.Jak by co to zawsze zostaje mi niezawodne BC2 :D
 
Top Bottom