Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

+
motyw muzyczny z cannon foddera jest genialny potrafiłem go słuchac kupe czasu czasami urachamianie gry konczyłem na menu zeby muzyczki posłuchac do tej pory wyciągam swoją amige zeby pograc w ta boską gre
 
Ten numer rządził !!! Jeżeli dobrze pamiętam to zajmował całą dyskietkę (jedną z trzech), nawet sobie na kasetofon nagrałem hehe.btw PC-towa wersja była chyba trochę okrojona, no nie ?
 
Retro! pewnie, że retro, ale sam utwór jest retro, a dyska mogła by być jak najbardziej dziśejsza, a ten utwór mógłby być w ramach przerywnika po serii tych nowoczesnych łomotów i wrzasków szumnie określanych dzisiaj mianem "muzyki".
 
Marcin Skowrońs said:
Retro! pewnie, że retro, ale sam utwór jest retro, a dyska mogła by być jak najbardziej dziśejsza, a ten utwór mógłby być w ramach przerywnika po serii tych nowoczesnych łomotów i wrzasków szumnie określanych dzisiaj mianem "muzyki".
Coś sie kolego za późno urodziłeś...era disco już dawno przemineła.
 
wracając do Cannona to pamiętam ile razy zaczynało się misje od poczatku zeby zachowac początkowy skład w oddziale reszta moze ginąc byle 4 pierwszych przezyłoi cos mi sie kiedys obiło o uszy ze była to pierwsza gra z muzyka w ktorej wystąpiły słowa i prawdziwe dziwięki ale moge sie mylic
 
Notergen said:
Marcin Skowrońs said:
Retro! pewnie, że retro, ale sam utwór jest retro, a dyska mogła by być jak najbardziej dziśejsza, a ten utwór mógłby być w ramach przerywnika po serii tych nowoczesnych łomotów i wrzasków szumnie określanych dzisiaj mianem "muzyki".
Coś sie kolego za późno urodziłeś...era disco już dawno przemineła.
"na szczęście" terez jest era jazgotu i tablet pod językiem.....
 
Notergen said:
Coś sie kolego za późno urodziłeś...era disco już dawno przemineła.
Niekoniecznie... W Warszawie w tej chwili rekordy biją imprezy robione a'la lata 80te. Sam się nawet czasem daje skusić bo jest niezła zabawa. Oto zresztą dowód . To ja, właśnie na takiej "dysce" (już gdzieś nad ranem, hehe... zwróćcie uwagę na stylowy "kajdan" na szyi ): http://skowyt.wytworniastron.pl/graf/galeria/skowyty/machu/l ukasz.htmGeno----> Chyba się nudzisz ostatnio w robocie bo co parę dni nowy awatar lub podpis
 
Kurcze, musze powiedziec, ze muzyczke slysze pierwszy raz, ale kurcze wpada w ucho :)A na takie dyski najlepsze sa sklepy wszystko za 1zl :) [wlasne doswiadczenie ;]. Koszula, spodnie, krawat, pasek, okulary - 5zl. Wrazenia - bezcenne :DEdit: Zainsprirowaliscie mnie do poszukiwan i to efekt: Cannon Fodder performed LIVE on game controllers! Ciekawe ;-)
 
heh, mam wrazenie ostatnimi czasy, ze to cale forum ma za zadanie wylansowanie Dziada(zdjecia, sexowne spojrzenia ), cos a'la forum matrymonialne
 
Geno said:
Dziadu said:
Geno----> Chyba się nudzisz ostatnio w robocie bo co parę dni nowy awatar lub podpis
Co Ty Dziadu - Wy macie w robocie lotki, bilard i plejstejszon, My mamy piwo,łiskacz i dziewczynki
Hehehe, no to macie rzeczywiście fajniej Lotki są ok, ale do dziewczyn się nie umywają
 
Dziadu ja widze że tam niezłe imprezki są i chyba już miałeś banie :) . A odnośnie Cannon Forder to grałem w to całymi dniami na mojej Amidze. Ale najelpsze w tym wszystkim że nie miałem w niej dysku twaredego i jak chciałem przejść jakąś gre to musiałem przechodzić ją cały dzień. Ale pomyślcie jaki miałem poziom trudności przy strzelankach gdzie nie mogłem zapisac w trakcie gry.A muzyka z gry wypas. Pamiętam jeszcze jak kombinowałem żeby załatwic sobie druga część. W końcu mi sie udało.
 
Cannon Foder? Kurcze swietna gierka! :)Kto z was mial Atari i gre Bruce Lee? Kurcze, gra mojego dziecinstwa :D. Albo Bulder Dash i River Raid :D.
 
Top Bottom