Gry kultowe i klasyki, na których się wychowaliście

+
Esgaroth said:
No ale przez pierwszą i drugą część postrzegam Kaina, jako tego złego.
Znaczy przez pierwszą i drugą część SR? No bo w nich wszystko jest okiem Raziela. I o to chodzi. A zagraj sobie dla porównania w np. BO 2 (widziałem ostatnio w jakimś sklepie za 19.90). Zupełnie inne spojrzenie na sprawę. No i można się wiele nowego o Kainie dowiedzieć. Ja na fabułę Defiance patrzyłem co prawda bardziej przez pryzmat Raziela (bardziej zaprzyjaźniony jestem z jego historią), ale Kain też postępował "szlachetnie" na swój sposób (jeśli mozna tak nazwać dążenie do zapędzenia ludzi do roli jako pożywienia...)
 
Taaa... W LoK wszyscy są "szlachetni". Poczynając od Raziela i Kaina, a na Morbiusie i Voradorze kończąc. Ale ma to swój urok.
 
Niechce zkładac oddzielnego tematu a nie mam gdzie zapytac Skąd można wziąśc takie fajne.. sygnaturki (?) jakie mają np.Esgaroth i Gwynbleidd66?
 
Bananek said:
Niechce zkładac oddzielnego tematu a nie mam gdzie zapytac Skąd można wziąśc takie fajne.. sygnaturki (?) jakie mają np.Esgaroth i Gwynbleidd66?
Albo sobie zrobić, albo poszukać w Necie, zadziwiające ile różnych rzeczy można w nim znaleźć EOT
 
popieram ;)[size=10pt]Witam serdecznie na forum ;)Proszę o pisanie bardziej rozbudowanych wypowiedzi :)Iwona.[/size]
coż - niech będzie ;DPopieram przedmówcę, że Wiedźmin to gra zdecydowanie kultowa,a żeby wypowiedź była jeszcze bardziej rozbudowana, to dodam:- Heroes of Might and Magic 3- Dungeon Keeper 2- Baldurs Gate 2- Civilization 2Niestety to gierki dużo starsze od Wiedźmina i niezbyt podobne, ale to dla mnie gierki wszechczasów :peace:
 
Dungeon Keeper (obie czesci)...Lotus...Shadow company...Wolfenstein 3d...NFS 3 - Hot Pursuit (ahh te poscigi 8) )...
 
Seria Total War, ostatnio pykam w Rome pewnie kiedyś znowu wróce do Medievala a w lutym będzie Empire.Civilization IV - po trudnym poczatku gra zdecydowanie rządzi jest godnym następcą znakomitej II.
 
Zdecydowanie do kultowych gier zalicza się seria Baldur's Gate.I (dla starszych graczy) Dune 2 oraz Black Crypt ;)
 
MadYarpen said:
MadYarpen said:
Wiedźmin;Gears of War;Call of Duty(4,5);Far Cry (1,2);Fallout (3)Crysis
kultowe? wiesz co to znaczy?
Ehehe nie myślałem, że dzisiaj mi coś poprawi humor. Wnioskując z wcześniejszych postów widać, że doświadczenie z grami jest niewielkie. W końcu grafika nie ta.Fallout 3 nie umywa się do poprzedników.BG i ID zapewne nic nie mówiAlbo mój ukochany Prehistoric :) Co ja gadam inne czasy inne obiekty uwielbienia. Może czas się z tym pogodzić ;p
 
Yarp się czepia, wiadomo, że najbardziej kultowe są gry, które jeszcze nie wyszły, ew. premierę miały niedawno. Ranking Masa bardzo mi leży, chociaż dołożyłbym jeszcze Lwa Leona i Adasia i Pirata Barnabę.
 
Gothic(wszystkie części)dłuuuugoooo dłuuuggggoooo nicWiedźminWolfensteinMyst(tez wszystkie części)
 
w sumie to dużo można wymieniać, ale takie najważniejsze dla mnie to: Diablo II+LoD, Gothic 1,2, Call of Duty, Battlefield 1942(następne części mi się nie podobały), Prince of Persia(najlepsza dwójka), Far cry 1, Warcraft1,2,3+frozen throne, wiedźmin, NFS MW, Rise of Nations, zuma, icy tower;)
 
Top Bottom