Gry na Androida

+
Gry na Androida

Podzielcie się dobrymi tytułami na Androida (gry i appki), bo dostałem służbowego Galaxy S2, a znam tylko GameDevStory (a szukanie w googlePlayu po najlepszych itd mija się z celem)
 
mrrruczit said:
Podzielcie się dobrymi tytułami na Androida (gry i appki), bo dostałem służbowego Galaxy S2, a znam tylko GameDevStory (a szukanie w googlePlayu po najlepszych itd mija się z celem)

Mocno polecam Devil Hunter,Tiki Kard 3D,Air Penguin,Dead Trigger i wszystkie częśći Angry Birds.
 
hmm to spróbuj "Snark Busters", "Inotia 4", "Cat the Rope", "Super Dynamite", "Deadly Dangeons", a tak z innej beczki to szukasz gry, jesli jest fajna to w gogle piszesz nazwagry.apk i na 100% znajdziesz - oczywiscie wszystko w celach testowych i zeby zapoznac sie z jakoscia gry na swoim telefonie
 
Masz tutaj kilka fajnych darmowych gierek na Androida: Speedx 3D, Pool Master, Fruit Ninja, Tap Tap 4, Tower Defense, Temple Run. Jeszcze z płatnych moge polecić Dead Trigger, Asphalt 6 i NOVA 2.
 
Dzięki za info. Ze swojej strony się podzielę, że fajnie gra się w World of Goo, acz paluchem się zasłania trochę. A co najlepsze - zassałem ScummVM i odpaliłem sobie Full Throttle i The Dig - śmiga jak złoto! A w kolejce czekają m.in. Discworld i Simon the Sorcerer :D
 
Noooo to jak masz S2 to niezła maszynka, odpalisz bez problemów fajniejsze gry. :) Na początek: GTA 3, Minecraft - Pocket Edition, Asphalt 7, World of Goo, Final Fantasy III, TNA Wrestling Impact. :)

Wszystko do ściągnięcia za darmo na necie albo z applanet. Możesz się również pobawić, wgrać inne romy etc. Jak będziesz miał jakieś pytania pisz.
 
Dungeon Defenders - Gra rewelacja, na komputerze zagrywam się namiętnie od kilku już dni. Słyszałem, że twórcy po jej sukcesie na Androidzie zdecydowali się, by przenieść ją na PC.
W recenzjach na PC zgarnia oceny powyżej ósemki.

W grze wszystko mi się podoba, gameplay, grafika i muzyka. Może fabuła typowa, ale co można wymyślić w grze tower defense która łączy w sobie kila gatunków?
 
Faydos said:
Masz tutaj kilka fajnych darmowych gierek na Androida: Speedx 3D, Pool Master, Fruit Ninja, Tap Tap 4, Tower Defense, Temple Run. Jeszcze z płatnych moge polecić Dead Trigger, Asphalt 6 i NOVA 2.
Dead trigger jest już bezpłatny. co do gier to polecam block puzzle 2 i anomaly warzone earth.
 
The Humble Bundle for Android 3

http://www.humblebundle.com/#contribute

Warto zwrócić uwagę na Space Chem (który jest dość trudny, ale b. ciekawy) i Uplink, genialna gra o byciu hakerem :)

Moje dotychczasowe doświadczenia:
Mass Effect i Dead Space - taka grafika na komórce? WOW! Ale jednak nie bardzo mi się chce w to grać, głównie dla tego, że trzeba by przysiąść, a ja grywam w autobusie itp.
Game Dev Story (i inne, szczególnie Epic Astro Story) - najlepsze gry na komórkę. Rozbudowane, ciekawe, można w dowolnym momencie wyłaczyć - polecam!
Another World - przeszedłem, polecam wszystkim, którzy pamiętaja grę z tamtych lat.
NBA Jam - świetne, jak za dawnych czasów.
Babel Rising 3D - niezłe, całkiem fajne.
Plants vs Zombies - wiadomo.

ScummVM - ponownie polecam. A widziałem też DosBoxa, może się uda cos z tym zdziałać.
 
Nie grałem jeszcze w żadną ścigałkę na swoim mądrofonie, ale po tym trailerze myślę, że trzeba będzie to zmienić ;D
Jako ciekawostka, trailer reżyserował Damian Nenow z Platige Image, które całość zrealizowało.
 
Czas odświeżyć wątek i wspomnieć o God Fire: Rise of Prometeus! Wczoraj gra ukazała się w końcu na androida i muszę przyznać, że jest rewelacyjna.
Jeśli ktoś nie zna tytułu, jest to gra stworzona przez Vivid Games i Platige Image. I jest to coś w stylu Diablo, czy God of War .
Rise of Prometeus jako gra na urządzenia mobilne spisuje się rewelacyjnie. Siadając przed nią czuję się jakbym oglądał kolejne odcinki Dragon Ball*. Niby za wiele fabuły nie ma, w zasadzie to cały czas jest walka i walka, ale jakoś ciągle chce się przy tym siedzieć i siedzieć. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań by wyjść z gry w momencie gdy musimy zabrać się za inne sprawy, jak na przykład robotę, która ciągle na nas czeka ;)




*Może i znalazłoby się sporo innych przykładów, ale ten akurat pierwszy przyszedł mi na myśl i będę się trzymać, że jest to dobry przykład :p
 
@Sylvin Prawie 2 giga? :eek: No jestem w szoku... Ale dam szansę jak tak zachwalasz tylko nie wiem czy nie zacznę żałować małego ekranu. :p
 
Na szczęście gra jest za darmo więc nawet nie szkoda pobrać i sprawdzić, o ile jest trochę miejsca ;).
 
Top Bottom