Gry na Androida

+
Wie ktoś może jak oszukać Google Play? Dysponuję ASUS-em Zenfone 5 LTE: Snapdragon 4x1,2 GHz, Adreno Mali 305, 2 GB RAM, 5" 720p. Chciałem zainstalować World of Tanks Blitz, jednak system twierdzi, że mój telefon jest niezgodny z tą grą. Jest to dość dziwne, bo gra jednocześnie deklaruje zgodność z leciwym i dychawicznym tabletem Manta MID14 (więc to nie procesor, grafika ani pamięć jest problemem) oraz z figurującym jako mój w systemie GoClever Insignia 5X - który niedawno mi padł i nie wrócił już z serwisu (tak jak w ASUSie wyświetlacz 5", więc to nie przekątna jest problemem).Skoro nie bebechy i nie ekran, to co uniemożliwia mi zainstalowanie? Czy da się oszukać Google Play, by pozwolił na instalację tej gry?
 
@Wroobelek
Może być tak, że to twórca gry wykluczył dane urządzenie jako obsługiwane przez grę.

Już jest OK. Gra pojawiła się jako dostępna w sklepie i w tej chwili ją ściągam. :ball:
Ponieważ jednak gra wymagała okropnie dużo miejsca, musiałem odinstalować prawie wszystko, co miałem - włącznie z aktualizacjami fabrycznego softu.
 
Top Bottom