Gry na konsole

+
Ja właśnie na odwrót. Po materiałach z gry spodziewałem się raczej średniaka, ale po cichu liczyłem, że mnie pozytywnie zaskoczą. Wychodzi jednak na to że się niestety nie myliłem. Szkoda.
 
Ja właśnie na odwrót. Po materiałach z gry spodziewałem się raczej średniaka, ale po cichu liczyłem, że mnie pozytywnie zaskoczą. Wychodzi jednak na to że się niestety nie myliłem. Szkoda.
Dla mnie ten tytuł też nigdy nie wyglądał na potencjalny hicior AAA - bardziej myślałem że wyjdzie coś jak z State of Decay czyli taka gra o Zombie nie jakaś kiepowata nawet nawet ale kapcie to nie spadną... no i takie wyszło.

Za to co do Dying Light2 to mam bardzo duże oczekiwania.
The Last of Us2 też się szybko nie spodziewam skoro tydzień temu skończyli dopiero mo-capowe sesje do gry to premiera w tym roku lekko wątpliwa.
 
Pograłem chwilę i nie ma tragedii. Postacie i fabuła zapowiadają się spoko, natomiast cała reszta to raczej standardowy sandbox z miliardem powtarzalnych rzeczy do roboty.
 
U mnie dzisiaj ma być do odbioru więc może też sprawdzę, przyda się trochę przerwy od Sekiro :p Na GOLu gra dostała dość wysoką ocenę więc pewnie nie ma aż takiej tragedii jak piszą niektórzy recenzenci ;)
 
Za każdym razem, gdy oglądam nowe materiały z Death Stranding, mam wrażenie, że to będzie gra, której najlepiej by zrobiło, gdyby nie była grą, bo mechaniki growe nie są w stanie udźwignąć warstwy fabularnej.
 
Do tej pory myślałem, że fabuła gier od From Software jest zawiła i skomplikowana ale to co serwuje Kojima niszczy wszystko co do tej pory widziałem...
download.gif
 
No... nie spodziewałem się usłyszeć utworu zespołu Apocalyptica.

Czy to z wokalem, lub bez, jest to jeden z moich ulubionych utworów :).

Chyba zainteresuje się tym "symulatorem kuriera" :p.
 
Damn, japończycy chyba serio nie potrafią robić zwiastunów. Gra wygląda świetnie, to wypadałoby zatrudnić do tego kogoś ogarniętego
 
Dla mnie spore zaskoczenie to obecność Refna, dwóch reżyserów co bardzo lubie (Refn, del Toro w jednym tytule) to musi się udać.
Dodatkowo tytuł nie jest żadnym exclusivem i od jakiegoś czasu słychać wyraznie plotki że po pewnym czasie tytuł pojawi sie również na PC.

Co w sumie wydaje się dość logiczne patrząc na samą obsadę tytułu to koszty musiały być znaczne, a wersja PC była by logicznym wyjściem w maksymalizacji zysków.
 
Co ci nie pasuje?
Gdyby nie fakt, że gra sama w sobie wygląda pięknie, klimatycznie i intrygująco, to chyba bym usnął przy tym materiale. Niby trailer, ale jednak nie trailer, chyba sami nie mogą się zdecydować. Fragmenty gameplay'u jakby losowo wrzucone na timeline, montażowo nieciekawie i mało porywająco. Niektórych ujęć w ogóle bym nie wrzucał.

Przypomina mi to trochę zwiastuny filmów z lat 80, kiedy to się wrzucało dłuższe posklejane fragmenty scen bez jakiegoś logicznego składu, a w tle lektor tłumaczył czemu ten film jest fajny. Z tym że tutaj lektora nie ma :p
 
To jak sądzicie - co będzie z Wiedźminem 3 na Switch'a?


Jak dla mnie każde nowe wydanie (nawet na system, którego nie posiadam i posiadać nie będę) jest na plus.

Pytanie tylko jak bardzo będą musieli iść na kompromisy oraz jak bardzo "wykastrują" Wiesława.
Chyba najbardziej będzie bolało ograniczenie przestrzeni dyskowej - bodajże do 25 GB, a na PC waży prawie 40 GB (wiem, gorszej jakości tekstury i modele sporo zredukują ale też w kwestii audio też coś będzie trzeba uciąć).
 
Zacząłem niedawno Days Gone i muszę przyznać, że całkiem przyjemnie się gra. Nie jest to nic wybitnego, ot tytuł całkiem sprawnie sklejony z elementów wziętych od innych. Podobnie jednak jak w wielu innych tytułach ekskluzywnych od Sony, także i tutaj mamy jeden konkretny bajer wyróżniający grę na tle innych. Tym bajerem nie jest jednak motocykl jak by się mogło wydawać, a mechanika hordy. Zombiaki (bo to są zombiaki, nie ma co się oszukiwać) można spotkać to tu to tam, czasem natrafimy na gniazda, czasem niewielkie grupki, ale po świecie gry łażą też większe hordy, do których przyłączają się pojedyncze osobniki jeśli są w okolicy. Dzisiaj miałem okazję trafić na takie zbiorowisko i od razu zacząłem uciekać :D

 
Mam takie pytanko, czy ktoś z was korzysta lub korzystał z Xbox Game Pass? Od lat ciągnie mnie żeby ograć całą serię Gears of War (do tej pory grałem tylko w jedynkę lata temu), a teraz akurat wyszła piątka więc...

Na kompie niestety dostępna jest tylko jedynka, czwórka i piątka z czego dwie pierwsze tylko w tym wadliwym Microsoft Store więc i tak całości bym nie ograł. Zostaje zatem konsola, ale nie jest to wielki problem, bo mogę sobie pożyczyć z roboty :p Zebranie wszystkich sześciu gier mogłoby jednak trochę potrwać, ale z pomocą przychodzi Game Pass.

Problem w tym, że to wszystko brzmi zbyt pięknie. Z tego co widziałem na oficjalnej stronie, normalnie abonament kosztuje 40 zł miesięcznie i dostaję dostęp do wszystkich gier obecnych w bibliotece, w tym właśnie wszystkich odsłon Gears of War. Oprócz tego, jest też jeszcze pakiet Ultimate, który zawiera Game Passa na Xboxa i PC, a do tego jeszcze abonament Gold (ten akurat mi niepotrzebny, bo w sieci grał nie będę, no ale jest). Ten model subskrypcji kosztuje... 8 zł przez pierwsze dwa miesiące, a potem po 55 zł. Myślę, że dałbym radę w te dwa miesiące przejść cały cykl i dlatego się zastanawiam: gdzie jest haczyk? A jeśli nie ma to jakim cudem im się to opłaca?
 
Ja korzystam od tygodnia. Kupiłem właśnie Game Pass Ultimate za 8 zł na 2 miesiące. Po zakupie od razu anulowałem subskrypcję (działa to identycznie jak w innych tego typu usługach, np. Netflix). Po Gears'ach i być może The Outer Worlds, nie zamierzam póki co korzystać dalej.

GoW 4 ograłem na Xboxie, Gears 5 ogrywam od wczoraj na PC (ściągasz ze sklepu Microsoftu lub szukasz w Google aplikacji o nazwie "Xbox (Beta)" i działa ona jak Steam/GOG).

Haczyka nie ma. Więcej osób woli kupić tani abonament i być może zostanie na dłużej (wtedy już płacąc więcej za kolejne miesiące), niż kupować nowe gry za 250 zł. Widać Microsoftowi się opłaca.
 
Last edited:
Czyli rozumiem, że zakładam konto, wykupuję ten pakiet Ultimate i mogę od razu pobrać Geras of War 1-5 + Judgment, a kiedy skończę wszystkie gry to anulować i po sprawie?
 
Tak. Jeśli się wyrobisz w 2 miesiące to zapłacisz 8 zł. Jak dłużej to już normalną cenę za kolejne miesiące.
Oczywiście wszystkie ciągiem tylko na konsoli, bo tak jak piszesz na PC nie ma całości. Chyba, że chcesz żonglować Xbox/PC - też nie będzie problemu, bo w Ultimate masz abonament wspólny tu i tu.
 
Top Bottom