Gry na konsole

+
To nie są części tej samej franczyzy.
Możesz je zaliczać do grup gier o Spider-manie, ale odpowiadały za nie inne studia i inni wydawcy. To są zupełnie inne produkcje, które łączy tylko wspólny bohater.
Dzięki, ale mam nadzieje, że ono wyjdzie.
Exclusive z definicji oznacza, że nie wyjdzie. Gra była tworzona tylko na jedną platformę pod szyldem Sony. Na port nie ma szans, tym bardziej że tytuł został bardzo dobrze przyjęty i możemy spodziewać się kontynuacji.
 
A no racja i o tym nie pomyślałem. Czyli na to wygląda, że się opłaca ps4 niż na Xboxa... >_<
Tylko i wyłącznie.
Nie ma co się zastanawiać tylko XBOXa sprzedać i zaopatrzyć się w PS4.

Jakość i ilość gier ekskluzywnych na konsoli Sony rozkłada na łopatki Microsoft.
Wystarczy spojrzeć na średnie oceny recenzji ekskluzywnych gier dla obu konsol - przepaść.
 
Tylko i wyłącznie.
Nie ma co się zastanawiać tylko XBOXa sprzedać i zaopatrzyć się w PS4.

Jakość i ilość gier ekskluzywnych na konsoli Sony rozkłada na łopatki Microsoft.
Wystarczy spojrzeć na średnie oceny recenzji ekskluzywnych gier dla obu konsol - przepaść.

Jakich gier eksluzywnych na Xbox'a?:eek: Jedyne co ma fajne M$ to pada który deklasuje tego od Sony zarówno układem krzyżaka i analogów jak i samym kształem. :cool:
 
Tylko i wyłącznie.
Nie ma co się zastanawiać tylko XBOXa sprzedać i zaopatrzyć się w PS4.

Jakość i ilość gier ekskluzywnych na konsoli Sony rozkłada na łopatki Microsoft.
Wystarczy spojrzeć na średnie oceny recenzji ekskluzywnych gier dla obu konsol - przepaść.

No tak, ale czy prawdą jest, że na Xboxa One S wchodzą stare gry na Xbox 360 a na PS4 nie? Problemem będzie najnowsza konsola od PS i te gry nie wyprodukują na PS4 jeżeli będzie nowsza generacja PS5. (a w przypadku PS3 to była raczej marna konsola gdzie już nie produkują gry na te konsoli)
 
No tak, ale czy prawdą jest, że na Xboxa One S wchodzą stare gry na Xbox 360 a na PS4 nie?
Tak, to prawda.

Tylko pytanie, po co Ci stare gry i czy jakieś posiadasz z PS3?

Dla niektórych może to być problem - ja tu nie widzę żadnego, gdyż wychodzi tyle gier, iż nawet nie byłoby czasu zagrać w coś, co już przeszedłem kilka razy na poprzedniej konsoli. Szczególnie w takich sezonach jak teraz. Spider-man na ukończeniu, Dragon Quest XI leży jeszcze nierozpakowany a dzisiaj była również premiera nowego Tomb Raider, który również zbiera wysokie oceny. Lada dzień nowy Assassin's Creed, w którego nawet nie będą miał czasu pograć na razie bo zaraz wychodzi Red Dead i Battlefield. O początku przyszłego roku już nie wspomnę, bo wszystkie ciekawe premiery zebrały się na styczeń-luty. Nie ma czasu myśleć o starych grach :) Przechodzę jedną grę, oddaje z powrotem do sklepu póki jeszcze jest coś warta, dopłacam niewiele i biorę kolejną nową.

Ale jeżeli ktoś naprawdę chce grac w stare gry, to na pocieszenie napiszę, iż PS5 rozwiążę ten problem. Wszystkie gry, jakie teraz kupisz sobie na PS4 będziesz mógł je uruchomić na PS5.
 
Oj, jednak będzie trzeba poczekać na jakąś przecenę Pajączka (black friday? ) i tytuł zakupić ...

 
Słuchajcie Nie przepadam za konsolami pomóżcie mi się do nich przekonać. Którą konsolę wybrać, aby się nią nie rozczarować?
 
Słuchajcie Nie przepadam za konsolami pomóżcie mi się do nich przekonać. Którą konsolę wybrać, aby się nią nie rozczarować?

Trzeba chyba na to spojrzeć pod kątem gier w które chcesz na tej konsoli zagrać. PS4 ma sporo więcej cenionych eksclusivów od Xboxa One i ja osobiście gdybym miał kupować jedną z nich wybrałbym ją.
 
Usuńcie to xD
Post automatically merged:

Yakin PS4 a PS Pro niczym się nie różni?

Pro to taka mocniejsza wersja PS4.
Generalnie różnicę (na ogół) sprowadzają się do (nieco) większej rozdzielczości, w której wyświetlana jest dana gra (czasem dany tytuł chodzi też stabilniej).

Teoretycznie PS4 Pro miało być takim PS4 dla telewizorów 4K, ale prawie żadne tytuły nie są w stanie wyświetlić natywnej (prawdziwej) rozdzielczości 4K dla konsoli Sony, stąd obraz jest jedynie skalowany (ale wciąż o wyższej rozdzielczości niż w bazowym PS4).

Większych różnic wizualnych raczej nie ma ale to wszystko zależy od twórców danego tytułu.
W sumie gra na obecne konsole Sony zawsze pójdzie na podstawowym PS4, a ulepszenia dla wersji Pro nie są obowiązkowe.
 
Dzięki i jeszcze jedno pytanie, które mnie interesuje czy można wymienić dysk albo coś w danej konsoli w (obydwóch konsolach PS4/Pro Xbox) Ponieważ myślę, że nie da się naprawić i trzeba by kupić nową konsole? (Jakby coś się popsuło czy nawet spaliło)
 
Dzięki i jeszcze jedno pytanie, które mnie interesuje czy można wymienić dysk albo coś w danej konsoli w (obydwóch konsolach PS4/Pro Xbox) Ponieważ myślę, że nie da się naprawić i trzeba by kupić nową konsole? (Jakby coś się popsuło czy nawet spaliło)
Można wymieniać dysk.
A co do samej konsoli PS4 czy PS4 Pro - ceny są niemalże takie same a lepiej wybrać PRO:
* Pozwala grać w wyższej rozdzielczości niż zwykła PS4
* Dodatkowy port USB
* Większa wydajność konsoli
* Niektóre gry na PRO mają więcej klatek na sekundę niż PS4
 
Top Bottom