Gry na konsole

+
Ja jestem za Xboxem 360 poprostu gry na niego są owiele lepsze bardziej dorosłe a nie jakies miśki manga anime...bleeeee
 

Keth

Ex-moderator
Tibor -- > Ale ja zaczalem rozmawiac o XboXie :pFallen --> jakies ciekawe RPGi moze ? :p
 

tibor

Forum veteran
Nie chcę się wymądrzać, ale jeśli się nie mylę to dostępne są już Star Wars Knights of the Old Republic oraz Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. A także kilka nowych gierek, chociażby Most Wanted i Harry Potter.
 

Keth

Ex-moderator
Most Wanted jest. I powiem tyle, ze jest bardzo dobre. Przynajmniej na PC Mozna kupic gdzies w Polsce tego XboXa ?
 
Lord Koniu said:
Most Wanted jest. I powiem tyle, ze jest bardzo dobre. Przynajmniej na PC Mozna kupic gdzies w Polsce tego XboXa ?
Xbox 360 nie ma oficjalnie w Polsce bo to nieatrakcyjny rynek dla M$. W ultimie pewnie bedzie ale z importu pewnie z Niemiec.
 
Fallen Zen said:
No właśnie, na dodatek [tryb chwalipięty on] dziś odebrałem Xbox'a 360 [/tryb chwalipięty off] i kurcze cały dzień spędziłem na zabawie z tym cackiem. Właśnie przeglądam co tam przez zdążyliście naskrobać.
Fallen jak masz Xbox to może przekonwertujecie grę od razu
 
Xbox 360 rządzi, tyle powiem! Pół dnia podziwiałem same jego możliwości (poza graniem). Fajne jest streamowanie zdjęć i mp3 ze stacjonarnego PC i wszystko na dużym TV. A jeżeli masz podłączony do tego porządny zestaw głośników to robi się z tego niezłe cacko multimedialne. Z podłączonym iPodzikiem też sobie świetnie radzi. Odnośnie gier, Halo 2 wygląda wyśmienicie, doszedł Anti-aliasing no i doszłaby większa rozdzielczość, gdybym miał lepszy TV . Może się kiedyś w HDTV zaopatrzę, bo dopiero wtedy nabiera konsola kopa (w przypadku 1080i gry w rozdzielczości 1920x1080!!, co porównująć 17 calowy monitor, a powiedzmy 32 calowy TV daje niesamowitą różnicę) Wszystkie gry na nowego X'a obsługują conajmniej 720p co daje rozdziałkę 1280x720 (oczywiście o ile ma się HDTV, inaczej jest mniej ).
 
jakbym miał kupować jakąś konsolkę to właśnie chyba 360 bym kupił (chociaż i tak tego nie zrobie bo koszta to jednak spore). A wybrałbym tę akurat ze względu na Jade Empire i Mass Effect.
 
Daerdin said:
jakbym miał kupować jakąś konsolkę to właśnie chyba 360 bym kupił (chociaż i tak tego nie zrobie bo koszta to jednak spore). A wybrałbym tę akurat ze względu na Jade Empire i Mass Effect.
Nowa, dobra karta graficzna do PC kosztuje więcej/tyle co cała konsola.
 
Niektórzy wolę konsole , a inni komputery . Teraz , gdy pojawi się nowy Xbox wywoła niezłą rewolucję na rynku . Ciekawi mnie jednak w jakiej cenie będzie sprzedawany .Jeżeli będzie dużo wydajniejszy od pcetów w grach , to może sobie z czasme kupie .Fallen , a mógłbyś napisać co jeżeli chodzi o sterowanie ...zazwyczaj na konsolach to koszmar (głównie w fpsach )
 
Podobno pad Xboxa owiele lepiej nadaje sie do fps-ów niż pady w inntch konsolach ale mychy i klawiatury nic nie zastąpi ale i na to jest sposób penie niedługo pojawi sie przejsciówka do której można podłączyć myche i klawiature . Dla mnie i tak PC rox bo na konsolach nie pogram sobie w ET
 

tibor

Forum veteran
Ja tam nie mam przekoania do żadnych konsol, nigdy nie miałem i raczej nie kusi mnie, żeby się w nie zaopatrzyć. A tak poza tym, to mam takie pytanko, czy Cd Projekt będzie dystrubutorem gier na Xbox'a w Polsce? Bo na razie to wiem, na pewno, że tylko LEM się tym zajmuje.
 
Z tego co wiem to CDP dystrybutuje gry na X'a tylko od Ubi Softu. A czy na Xboxa 360 będzie tak samo to nie wiem. Mi sie bardzo podoba to ze są juz polonizowane gry na PS2.
 
Mysle,ze next geny zamieszaja na rynku z tego powodu,ze na dzien dzisiejszy sa bardzo mocne a cena w porownaniu do kolejnych unpragdow kompa jest niewielka.
 

Keth

Ex-moderator
Fallen --> i ile fps jest podczas grania w halo w takiej rozdzialce ? btwZapowiedzieli Jade Empire 2 ...... na konsole tylko.A ja wciaz czekam na JE na PC
 
Top Bottom