Gry na konsole

+
Fallen Zen said:
Lord Koniu said:
"Prawie darmoche" ? Tzn. ile to jest "prawie darmocha" za gre na Xbx 360 ? Bo "zwykle" gry troche kosztuja
Gierki na Xbox Live Arcade kosztują 500-800 Microsoft Points, co się przekłada na jakieś 25-50 zł.
Za co sie dostaje te punkty ? Kupuje sie je za normalne pieniadze ?
 
CDP bedzie sprzedawal konsole X360 za 1700zl a w "promocji" 1650zl w stanch kosztuje 400$ wedlug aktualnego kursu $ = 3,1zl wychodzi ze konsola jest warta 1240zl. Wiec pytam. Z JAKIEEJ RACJ POLACY MAJA PLACIC O 400zl WIECEJ !?! Nie zapominajmy ze srednie zarobki w Polsce a w USA odbiega od siebie dosc znacznie... Gdzie tu logika? Podobnie jest z grami, 60$ kosztuja hity czyli 186zl, w Polsce 260zl. Gdyby to byly ceny z osiedlowego sklepu to bym zrozumial, ale CDP jest ofjcjalnym partnerem mircofoftu... Mimo waszych wirtualnych punkto i innego badziawie, bardziej oplaca sie zciagac konsole z USA, taniej wyjdzie nawet placac za kuriera z DHL A potem sie dziwia ze maja niska sprzedaz i ze rosnie czarny rynek...
 
Miko tak jest z wszystkim, nie tylko z konsolami i to nie jest wina CDPR. Dla przeciętnego Amerykanina te 400$ to mało a dla nas niestety całkiem sporo. CDPR sprzedaje konsole poprostu po sugerowanej cenie M$, nie widze powodów dla ktorych mialby doplacać do biznesu.Ale i tak nie jest najgorzej w porównaniu z tym co wyprawia Lucas Toys sprzedając DS'a za 600 zł. Taniej go sobie z Australi z kosztami przesylki sprowdzaic ~450 zł
 
Pokaz mi gdzie CDP dopalca do tej inwestycj, sprzedaja nam konsole po 500$, konsola dla sklepow nie kosztuje 400$ tyle kosztuje dla klientow, wiec juz tu sa o 100$ do przodu. Placimy wiecej o 25%. CDP nie jest zwyklym sklepem, maja scisla wspolprace z MS.Krew mnie zalewa ze nie poprosilem kumpla jak byl w USA zeby mi ja przywiozl. Teraz sie wypne na CDP i poczekan do grudnia na PS3 i zciagam ze stanow
 
Wielkim znawcą rynku konsolowego nie jestem, ale gdybym miał się decydować na zakup którejkolwiek, to najpewniej był by to X360. Przede wszystkim interesująca jest usługa Xbox Live. Poza tym tytuły - Halo, Jade Empire, Gears of War, Project GOtham Racing 3 - to kusi.Ale i tak pierwsze większe pieniądze, jakie wpadną mi w ręce przeznaczę na upgrade kompa dla Wieśka :D
 
osobiście, zbieram na porządnego kompa .... co do konsol to nigdy nie byłem, nie jestem i raczej nie będe do nich przekonany poprostu nie stać mnie na gierki za ponad 200zł ! ....
 
Kiedyś myślałem nad zakupem konsoli, wtedy jeszcze Playstation 2, nie żałuję, że jednak zdecydowałem się na nowy komputer. Choć konsole wydają się być bardzo interesującym zakupem, to ceny gier, faktycznie są za wysokie jak dla mnie. Tak jak poprzednicy, zbieram na wielką inwestycję, czyli kolejny PC
 
Jak byłbym bogaty to zapewne kupiłbym sobie konsole (zapewne Xbox 360) ale, że nie jestem bogaty i w najbliższym czasie nic nie zapowiada tego, że będę to wolę sobie dokupić Ramy do kompa
 
Ostatnio czytałem artykuł dotyczący bodajże Nintendo Wii. Ta jakże ciekawa konsola, posiada z tego co wyczytałem jeszcze bardziej interesujący kontroler, dzięki którego możemy np. ruchami własnych rąk, mieć wpływ na akcję widoczną na ekranie. Ktoś może widział to na żywo? Bo podobno sporo jest przez to "wypadków" takich jak stłuczone telewizory i szyby...
 
Gorzej jak bierzesz zamach, a pilocik fruuu w okno Podobno takich wypadków jest dużo, w związku z tym twórcy konsoli dają porady, jak takich przypadków unikać np. "trzymać mocno w ręce kontroler"
 
Bodajze:Trzymasz przycisko, krecisz pilotem dookola, a kiedy chcesz puscic mlot to puszczasz przycisk.
 
Trochę kosztuje to Wii 1099 zł ale do tego dają jeszcze gry sportowe. Jakbym miał trochę za dużo kasy to mógłbym się poświęcić i to kupić, ale może kolega namówi rodziców więc u niego sobie pogram
 
Top Bottom