Gry na których się wychowaliście

+
Status
Not open for further replies.
PSX(stary szary złomiak którego wciąż posiadam): Crash, Croc, Gran TourismoPC:Gothic, NFS, Grand Theft Auto(wszystko oprocz 4), Star wars, Prince of Persia
 
Pegasus - No na pewno Mario Bros i Contra :)PSX - TekkenPC - Dethkarz i Heroes IIIAhhh... Te stare dobre czasy ;]
 
Freespace 2, kiedyś zrobiła na mnie piorunujące wrazenie.Gorky 17 mało znana gra, zrobiona nawet podobno przez polaków...A teraz Warhammer 40000: Dawn of War i nastepne...
 
Pierwszą grą w którą zagrałem na moim pierwszym komputerze to był Star Wars Ep1: Racer , czy coś takiego . Potem było kilkadziesiąt demówek np. Fur Fighters czy Rayman 2 .Z czasem doszło Medal of Honor :AA , Descent 3 (czy ktoś jeszcze to pamięta?), GTA III , Daikatana , Ignition ... eh...
 
taa, river raid to ja nazywalem "samolot strzela na helikoptery" :D ale wtedy to na stojaco pod stol wchodzilem :teeth:
 
ja zaczynałem od ghoticka 1 ale już mało w to gram póżniej ghotic II jeszcze póżniej ghtic III i dalej nie pamiętam :teeth:
 
Taramelion said:
River Raid! Pacman! Tetris! Cywilizacja! I kilka innych... :peace:
No... stare dobre czasy , gry tworzone z pasji :)Chyba nawet wtedy neta nie było !? :peace:
 
Trochę lat żyję, więc zacznę od Pegasusa - były na niego Czołgi, Micro Machines, Mario, jakaś taka gra o wojnie secesyjnej, ping-pong. Później było Playstation 1, a na nią Duke Nukem, Tomb Rider i Metal Gear Solid. Na komputerze pamiętam takie tytuły Faraon, Ghotic, Heroes II, III, IV i V, Morrowind, Medieval Total war, Twierdza, Call of Duty (grałem tylko w jedynkę), Oblivion, Rome Total war i Medieval II, no i ostatnio tylko Wiedźmin i Counter Strike. W sumie to bardzo fajny temat.
 
Podobnie jak Lambert z Poviss zacząłem od Pegasusa(baseball, czołgi, itp.). Trudno tu jednak mówić o wychowaniu. Prawdziwe szkolenie zapewniło mi Heroes III. Dzięki tej grze, jestem czytaty(zwłaszcza) i piszaty :)
 
pegazus to podstawa razem z mario i tym chichoczącym psem w polowaniu na kaczki ale pierwsza gra jaką miałem na pc to worms armagedon najlepsza część ze wszystkich
 
Pamiętam jeszcze taką polską grę - Wilczy Szaniec - niezapomniane przeżycia i szok estetyczny gwarantowany. :witchmas:
 
Nie przebrnąłem przez cały temat, ale czy ktoś wymienił już Another World? Pamiętam giełdę piracką na Matejki w Poznaniu (tak, full legal, ludzie na straganach porozstawiani jak przekupki na targu warzywnym), jak ze stadem mi podobnych gówniarzy zbieraliśmy szczęki z podłogi po obejrzeniu intra. A potem każdy szukał w plecaku jakiegoś pliku pustych dyskietek i kopiował od uradowanego pirata. Podobnym powodzeniem cieszył się koleś, który pierwszy skołował Mortal Kombat. No i później UFO: Enemy Unknown.
 
dokladnie w to samo gralem ponury i z tej samej gieldy :D. tam tez lata pozniej sprzedalem swoja amige :(. smutna chwila.a w ufo enemy unknown gram do dzis i namietnie poszukuje wszystkie ufopodobne gry.
 
:hmmm: Oczywiście Age Of Empire II :) Pamiętam to dokładnie pół nocy się w to grało
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom