Gry RPG a zdrada

+
Gry RPG a zdrada

Hej mam pewną prośbę, jestem bardzo ciekawa waszych opini na temat gry i związków.Czy zdażyło się wam, że osoba z którą jesteście (byliście) nie akceptowała waszej gry i była zazdrosna o przyjażń na przykład z innym męższczyzną czy kobietą w grze? Bo taka przyjaźń często jest bardzo zarzyła a osby z gry mają podobne upodobania i poglądy na świat, partner bądź partnerka w realnym życiu jest usówana na drugi plan.Zmieniłam nieco tytuł, nie trzeba krzyczeć :)Witaj na forum.Undomiel.
 

SaLi

Forum veteran
Chodzi Ci zapewne o gry RPG na zywo tak?Sprecyzuj moze troszke temat bo po przeczytaniu Twojego posta zaczalem sie zastanawiac czemu ktos mialby byc zazdrosny o postacie z "Wiedzmina" :DPzdr!BTW - Mysle, ze zazdrosc pojawia sie bez znaczenia czy chodzi o znajoma partnera z gry rpg czy kolezanke narzeczonego z pracy.
 
Więc napiszę troszkę więcej na temat o który mi konkretnie chodzi.Generalnie to mówię o grach w sieci ale nie o postaciach z gry bo przecież ktoś tą postać ma i jest człowiekiem.W niektórych grach np. Metin 2 ludzie mają możliwość współpracy i rozmowy ze sobą, i czasami zdarza się tak, że osoba z którą rozmawiają jest dokładnie taka jaką by chcieli poznać w realu, rozmawiają ze sobą i stają się sobie bliscy do tego stopnia, że rzeczywistość i ich partnerzy stają się nieistotni i nudni. Więc moję pytanie to czy sądzicie, że fascynacja osąbą z gry może zniszczyć długoletni związek i czy osoba zazdrosna ma wogóle do tego powód?
 
Dla mnie koleś co jest zazdrosny o 45 lvl archera Hunter4321 powinien iśc doi lekarza. No chyba, że taka osoba spotyka się później na expa w realu ;)
 
To ja to może rozwinęł:Czy bylibyście / jesteście zazdrośni w sytuacji, w której Wasz partner uprawiał by seks (lub bardziej namiętnie, miłość) podczas jakiejś internetowej sesji RPG? :pI nie, to nie spam, ani ironia, ani inne takie złe.
 
Ok, więc pewnie takie osoby sę w końcu chcą spotkać i napewno przez jakiś czas czar jeszcze trwa.Zapewne szukają też innej formy kontaktu np. sms, mail czy gg. Myślę, że zdrada psychiczna jest tak samo istotna jak fizyczna, ale to tylko moje zdanie:)
 
Chyba każdy facet woli być jednak zdradzony psychicznie :p Co do zdrady w mmorpg wszystko zależny od lvlu, itemów i guilda :beer:
 
W Japonii może to się już nazywa zdradą.W Polsce jednak wg mnie to raczej materiał do anegdotki na imprezie jakiś nerdów :p
 
TaczcyZLagami said:
W Japonii może to się już nazywa zdradą.W Polsce jednak wg mnie to raczej materiał do anegdotki na imprezie jakiś nerdów :p
Tu nie chodzi o to, czy to zdrada, po prostu dyskutujemy o tym problemie :pE: acha, ktoś połączył chyba tematy, albo zmienił temat, więc już dyskutujemy o zdradzie :D
 
Nie chodzi o postać z gry, tylko jeżeli naprzykład facet interesuję się prawdziwą kobietą która jest właścicielką tej postaci.Przecież rozmawiają ze sobą bez przerwy na czacie w grze tylko we dwoje i czują się w swoim towarzystwie najlepiej a to już nie jest tylko upodobanie do postaci :)Taki człowiek odpycha na bok swoją kobietę i szuka przyjemności z inną, niiezależnie od lvl.A tematem nie miała być do końca zdrada tylko to jaki wpływ na życie prywatne człowieka może mieć znajomość z gry :)
 
Szczerze mówiąc nie ja tylko koleżanka która w nic nie gra. Z jednej strony rozumiem ją, że nie czuje się pewnie ze swoim facetem a z drugiej ja też gram i sama z ludźmi rozmawiam więc nie wiem kto tu ma rację a kto nie. Myślałam, że można o tym troszkę pogadać ale w sumie to nie moje zmartwienie.
 
Rozumiem.Widać, koleżanka straciła zaufanie do swojego faceta, a na to ciężko cokolwiek poradzić. I w tym tkwi zasadniczy problem.Owszem, takie znajomości często zamieniają się na takie w realu, jednak często nic z nich nie wynika/dochodzi do rozczarowania.
 
Ja nie mam problemu :)a to jest tylko rozmowa.Nikt nikogo nie zmusza do niej, ale dzięki za wypowiedzi.Może troszkę osobiście do tego podeszłam tyle, że tu nie chodzi o jakąś obcą mi osobę,tak czy owak do jakichś już wniosków doszłam :)Mam nadzieję, że nie wzieliście mnie za dziwaczkę z problemami ;DChętnie porozmawiam na inne tematy.
 
Top Bottom