Grymas na twarzy krasnoluda

+
Status
Not open for further replies.
Grymas na twarzy krasnoluda

Nigdy wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ale szwędając się dziś Wiesławem po Vergen zauważyłem, że niektórym krasnoludom rzucającym mimochodem swoje kwestie lub zagajonym przeze mnie w średniej i dalszej odległości rozmazują się twarze (dodatkowo dzieje się to tylko pod pewnymi kątami). Sprawdziłem-problemu nie ma w przypadku ludzi, elfów, ponadto podczas podejścia bardzo blisko do krasnoluda lub rozmowy z nim.

Gra śmiga aż miło na wysokich ustawieniach (patrz opcje) i res 1280 na 1024. Grafika Radek 6850. Jak sądzicie czy da się usunąć tę nieprzyjemną przypadłość mości krasnoludów zmieniając któreś z ustawień grafiki?
 
Po prostu są niewyraźni. Musisz im dać Rutinoscorbin. Powinno pomóc jeśli nie to ja nie wiem :D
 
Ha, dokładnie tak wyglądają . Niestety nie mam w ekwipunku recepty: rutinoscorbin. To potężna mikstura dzięki której wiedźmini mają immunitet. Podobno REDzi zaserwują nam ją w postaci kolejnego epickiego dlc :) .
 
Pogrzeb w ustawieniach AMD control center, ja miałem podłoże dzielone kratkami i do tego bez trawy itp. zmiana opcji pomogła.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom