GUDMUND

+
Nie miałem jeszcze czasu, żeby w tym trybie zagrać, ale jeśli Skellige jest tak popularne to może warto złożyć kontrę na tę talię i łatwo wygrywać grę?
 
Jeżeli masz jakiś pomysł jak kontrować takie zagranie w tym trybie to mi podaj bo ja go nie widzę.
 

luk757

Forum veteran
Sen Harmavyna jest jedyną 100% kontrą. Co nie znaczy że wygranie z nim jest proste. Skellige ma mnóstwo atutów w tym trybie i to nie jest tak, że można stworzyć sobie talię z innej frakcji, ktora niszczy Skellige.
 
Wcale nie uważam, żeby Niebieski Sen Hanmarvyna był kontrą. Nie wiem jak inni, ale ja nie gram w Skellige ani jednej karty odcedzającej łącznie z trójką wiedźminów. Nie ma sensu w tym trybie. W związku z tym mam miejsce na mocne karty (w tym trybie) jak Yoana czy Flaminika. To też sprawia, że musisz sobie poradzić z mechanikami punktowymi Skellige a z reguły jak grasz SK to próbujesz wygrać 2:0 co wcale nie jest trudne. Poza tym jak już pojawi się rzeczony Gudmund na stole to w następnej turze musisz go zabić. Musisz mieć czym bo inaczej leci w niego Atrapa i ląduje z powrotem w talii - przynajmniej ja tak gram.
Nie twierdzę, że Skellige jest uber-super-hiper bo Nilfgaard czy Królestwa Północy też mają swoje atuty, ale jeśli nie pozbędziesz się Gudmunda to przegrywasz.
 

luk757

Forum veteran
Wcale nie uważam, żeby Niebieski Sen Hanmarvyna był kontrą.
A czym jest jak nie kontrą? Jak wyżej napisałem to nie jest gwarancja zwycięstwa ale daje (dużo) większe szanse. Zależy jaka talia się trafi, na Cracha jest ciężej niż na Brana, który tez funkcjonuje z Gudmundem.
 
Ja już odpuściłem granie w ten tryb, rozegrałem kilka meczów, nie dość, że do wykonania zadania na ramkę (wygraj 6 rund w trybie sezonowym) nie zaliczały mi się wygrane rundy podczas przegranych meczów 1:2 i musiałem po prostu wygrać 3 mecze żeby to zaliczyć to dodatkowo jak zobaczyłem 8 raz skellige to po prostu rozłączałem się na początku bo nie było sensu grać. Pomysł był ogólnie fajny, ale szkoda że nie został przetestowany wcześniej, żeby wyłapać taki bug jak Gudmund. No chyba, że to jest celowy zabieg marketingowy, żeby kupować wojnę krwi i wymiatać gudmundem w trybie sezonowym :D
 
Jeżeli macie problem z trybem sezonowym to mogę polecić po prostu granie Dzikim Gonem, wpiszcie po prostu Wild Hunt na Gwentupie czy na nowej oficjalnej stronie z taliami (ewentualnie wymieńcie Eskela na Iris) i po problemie XD.
 
Top Bottom