GWENT Challenger #5 – kwalifikacje marcowe

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Pierwsza tura kwalifikacji do GWENT Challenger #5 odbędzie się w dniach 23-24 marca! Pełne zasady znajdują się tutaj.

Dla przypomnienia, oto lista zakwalifikowanych graczy:
  • TailBot
  • kams134
  • kolemoen
  • kacper322
  • GameKingAT
  • alessio1996
  • proNEO3001
  • GraveshGravesh
  • BeardyBog
  • Molegion
  • Green-Knight
  • magpie131
  • konsiu95
  • McP0yle
  • Saber97
  • Aethr3n
  • HannuQ
  • zeGoblin
  • Santtu2x
  • 苏墨
  • shinmiri2
  • aifbowman
  • TheBastinator
  • Chezzy93
  • JaimeOneHand
  • Nujwk
  • HectorV_
  • radu.andrada
  • EugeneKrabc
  • TA_ML
  • Cmel
  • wangid1
  • Synrise.
  • pzY_oO
  • Halleluah McRat
  • S7isobey
  • raikou24
  • 星条旗的小丑
  • IriS__
  • JMJWilson23
  • SadFury
  • Lorenthiel
  • OMSolenTo
  • MrSweetPiggy
  • DSImmortal
  • Fanderman
  • JTSmash95
  • Qbk_
 

Lexor

Forum veteran
O ile dobrze widzę to wśród uczestników jest tylko dwóch streamerów, którzy nawet nie jest wiadome czy będą streamowali - czy w związku z tym CDPR planuje jakieś swoje oficjalne streamy? Na niedawnym turnieju eliminacyjnym żadnych takich nie było i gdyby nie Trynet, LordBushWook i Crozyr to nic ciekawego by nie było do obejrzenia.
 
Ciekawe ile z tych osób gra jeszcze w Gwinta?

"GWENT Challenger #5: The 1st Qualifier is a special tournament for the top 50 players with the biggest amount of crown points accumulated during "The Wolf”, “The Wild Hunt" ranked seasons and July 2018 / August 2018 Pro Ladder season."

Czyli dotyczy to ostatniego sezonu pro laader - jeszcze przed homecoming
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
@Lexor Nie prowadzimy streamów z kwalifikacji.

@soltysek Kwalifikacje dotyczą najlepszych graczy zarówno z sezonów sprzed Homecomingu (lipiec, sierpień) jak i po nim (grudzień, styczeń).
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. No to tak troszkę słabo, bo ogłoszenie zawodników ogłoszeniem, ale potencjalnym widzom (a tych jest znacznie więcej) będzie trudno coś z tego fajnego wyciągnąć. :/
 

Lexor

Forum veteran
Nie znalazłem ani jednego streamu zawodnika z tego turnieju... :(

Po co takie rzeczy promować, jak nie ma ich gdzie obejrzeć?
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
@Lexor Kwalifikacje nie są organizowane w celu streamowania, ale aby dać szansę innym graczom niż top8 na wejście do turnieju.
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. Ja rozumiem sens "istnienia" kwalifikacji, tylko nie do końca rozumiem sens ich jakiegoś "promowania". Żaden nowy gracz i tak już nie zdąży do podanej puli zawodników na owe kwalifikacje dołączyć, a samych zawodników nie ma gdzie obejrzeć.

To trochę tak jakby podawać kibicom piłki nożnej plan meczów ich drużyny w eliminacjach do Euro - wielu z nich byłoby mocno zawiedzionych, gdyby potem nie mogli na żywo kibicować swoim idolom na stadionie lub podczas telewizyjnej transmisji.
 
Ja rozumiem sens "istnienia" kwalifikacji, tylko nie do końca rozumiem sens ich jakiegoś "promowania". Żaden nowy gracz i tak już nie zdąży do podanej puli zawodników na owe kwalifikacje dołączyć, a samych zawodników nie ma gdzie obejrzeć.

W jakim sensie promowania? Post na forum ma raczej charakter czysto informacyjny dla uczestników i zainteresowanych.
 
@Solace97: To w zasadzie miałem na myśli - post z zawodnikami i linkiem do zasad. Kwalifikacje dotyczą tylko "paru osób", a nie ogółu graczy, więc można było owe zasady przesłać tym zawodnikom bezpośrednio. Sama informacja, jak napisałem w analogicznym przykładzie wcześniej, wzbudziła we mnie, jako w fanie gry, uczucie mocnego zawiedzenia.

A po samych kwalifikacjach (które przecież się zakończyły), nikt nawet nie podał wyników ani listy talii zawodników, choć organizatorzy mieli do nich dostęp.
 
Top Bottom