GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

+
Piwus;n10962380 said:
Zabawne, że ludzie już narzekają na bardzo skomplikowane i niejasne tagi umiejętności, typu siła, siła bazowa, usuń, wygnaj, mulliganuj, swapuj, pierwszeństwo triggerowania, locki, wytrzymałości

Jak ktoś nie wie czym jest siła, a czym jest siła bazowa, albo co oznacza wytrzymałość, to naprawdę musi być początkującym graczem. Jednak te podstawy każda ogarnięta osoba szybko ogarnie.

Większym problemem jest działanie niektórych kart, świetnym przykładem jest krąg przywołań, gdzie określenie co zostanie z niego zagrane obecnie często jest zagadką. Jednak to nie kwestia mechanik, a niejasnych opisów kart.

Piwus;n10962380 said:
a niektórzy chcą dodać jeszcze kolejny czynnik definiujący grę, który nie ma nic wspólnego z Gwintem. Najgorsze jest to, że w Gwincie jest coraz mniej Gwinta

To zależy co dla kogo jest najważniejsze jeżeli chodzi o Gwinta. Dlae jednych kluczowy są umiejętności, dla innych klimat, a dla innych coś innego.

Dla mnie o tym, że "Gwint jest Gwintem" decydują przede wszystkim 3 rundy i gra na punkty, a nie unicestwienie przeciwnika.
 
Wy jestescie ***** robiąc karte Imlerith: Sabat ? Przecież ta karta w pojedynke wygrywa 99% meczy   gratulacje dla zespołu za świetną aktualizacje i wprowadzenie równowagi we wszystkich frakcjach XD
 
Last edited by a moderator:
KuramaPower;n10962473 said:
Wy jestescie ****** robiąc karte Imlerith: Sabat ? Przecież ta karta w pojedynke wygrywa 99% meczy   gratulacje dla zespołu za świetną aktualizacje i wprowadzenie równowagi we wszystkich frakcjach XD
Blokady, mandragora, piorun alzura, wielkie jednostki, karty kontrolne xd Naprawdę nie widzę problemu, jeśli tak często na niego trafiasz, zmodyfikuj talie xd
 
Last edited by a moderator:
KuramaPower;n10962473 said:
Wy jestescie ****** robiąc karte Imlerith: Sabat ? Przecież ta karta w pojedynke wygrywa 99% meczy   gratulacje dla zespołu za świetną aktualizacje i wprowadzenie równowagi we wszystkich frakcjach XD

Jeszcze trochę ci zostało działów do spamu
 
Last edited by a moderator:
Wikli;n10962446 said:
Większym problemem jest działanie niektórych kart, świetnym przykładem jest krąg przywołań, gdzie określenie co zostanie z niego zagrane obecnie często jest zagadką.

No właśnie zwyczajnie po kompresji zagrywa się figurka, a raz na arenie miałem przypadek, że przywołałem kopię mojej jednostki, która została rzucona na stół przed kompresją od Koral.
 
Czyżby to jakaś Artifact'owa psychoza?
comment_S87o9wMz63FZv0lItM5tzHN2KMyp9SFJ.jpg
 
Już abstrahując od tych zmian - dopiero po czasie się przekonamy czy były trafione czy nie - dziwi mnie tylko dlaczego w tak kolosalnym stopniu dokonuje się ich pod hasłem Homecoming. Tego doprawdy nie mogę pojąć
 
Już abstrahując od tych zmian - dopiero po czasie się przekonamy czy były trafione czy nie - dziwi mnie tylko dlaczego w tak kolosalnym stopniu dokonuje się ich pod hasłem Homecoming. Tego doprawdy nie mogę pojąć
W ostatnim odcinku podcastu TopDeck'u, Paweł Burza mówił, że nazwa "Homecoming" dotyczy bardziej warstwy wizualnej oraz powrotu do korzeni jeżeli chodzi o stylistykę, żeby zachować styl znany z Wiedźmina 3. Wiele osób nie było zadowolonych z tego, że gra zrobiła się trochę bardziej kolorowa, komiksowa. Jeżeli chodzi o mechaniki i zasady nigdy nie planowali powrotu do oryginalnego Gwinta z W3 czy zamkniętej bety.
 
Chciałem zacząć niedawno przygodę z grą, ale patrząc na to, jakie zmiany szykują się po Homecoming chyba sobie odpuszczę i cierpliwie zaczekam do premiery ^^
 
Top Bottom