GWENT Open #3 już w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


W najbliższy weekend, 29-30 sierpnia, odbędzie się trzeci turniej GWENT Open w tym sezonie GWENT Masters! Turniej zostanie rozegrany online i będzie transmitowany na żywo na naszych kanałacha na Twitchu i YouTubie, w sobotę i niedzielę od godz. 16:00.

Jak zawsze, 8 graczy zmierzy się o miejsce w wielkim finale sezonu 2. — turnieju GWENT World Masters — oraz o część puli nagród wynoszącej 10 000 dolarów. Poznajcie uczestników:



Dodatkowo, wszyscy gracze otrzymają równy udział w puli nagród ufundowanej przez społeczność! Nadal możesz dołożyć do niej swoją cegiełkę, kupując Lodową Pakę lub Pakę Mrozu, które będą dostępne w sklepie do południa w środę 26 sierpnia.



Do zobaczenia w ten weekend!
 
Póki co, turniej ciągnie się jak gile z nosa. Ślimacze tempo i apatyczni / nudni komentujący. No i ten prawie 50 minutowy "podcast" na początku transmisji. Oby jutro to wszystko sprawnej poszło.
 
@Mr0ldBoy: Nie wiem o co w tym chodzi, ale to jak dla mnie najgorsza prezentacja turniejowa odkąd pamiętam.
Wcześniej mnie to jakoś interesowało, to teraz po prostu "nuda" - gry są wbyt wolne, a całość jest potwornie przegadana.
Współczuję osobom, które "muszą" to oglądać.
 
@Lexor też to zauważyłem. Musze przyznać rację, że jest dziwnie nudno i jedyne co mi przyszło do głowy to jednakowość decków poszczególnych graczy. Niemal każdy gra to samo i trafia na decki, które przed chwila juz były. Nie pomogły dwa remisy w dwój pierwszych parach, no a potem wyłączyłem i wolałem pójść spać.
 
Top Bottom