GWENT Open #4 odbędzie się w ten weekend!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Już w ten weekend odbędzie się ostatni turniej GWENT Open aktualnego, trzeciego, sezonu GWENT Masters! Tradycyjnie, transmisja z turnieju rozpocznie się w sobotę i niedzielę o godz. 16:00. Angielską obejrzycie na kanale CD PROJEKT RED, a polską u Gametoon Polska!

Poznajcie naszych utalentowanych komentatorów:

Oraz ośmiu najlepszych graczy Sezonu Gryfa oraz Sezonu Drakonida, którzy zmierzą się o część puli nagród i miejsce w turnieju GWENT World Masters!

W ten weekend czekają na Was też nagrody w postaci Twitch Drops. Za oglądanie oficjalnych transmisji z turnieju możecie zgarnąć:
  • 2 godziny: 50 Pyłu Meteorytowego
  • 4 godziny: 50 Pyłu Meteorytowego + awatar Marynarza z Kerack
  • 6 godzin: 1 Potężną Beczkę
  • 8 godzin: 1 Potężną Beczkę

Widzimy się w ten weekend na Twitchu!
 
A flag skąd pochodzą dani uczestnicy znów brak.
Redzi, dlaczego cofacie się w rozwoju, i nawet takie błahostki musicie usuwać?

Naprawdę lubicie gdy ludzie na was narzekają? Bo coraz częściej można odnieść takie wrażenie.

Pomijam już fakt, że wiadomość o turnieju jest na dwa dni przed jego rozpoczęciem, bo dobrze że w ogóle się pojawiła...
 
Wiadomości o piątych urodzinach gry nie ma ani na stronie gry (obojętnie wersja polska czy angielska), ani też na forum. Choć nie dziwota, skoro nie wysilili się nawet na pamiątkowy bibelot.
Swoją drogą to już któryś Open nieposiadający unikalnego bibelotu.
 
A ja sie ciesze :) To i tak najlepsza gra na świecie. Redzi robia swietna robete... zwlaszcza podróże są super. Pisze to jako fan z 5 letnim stażem, który zna rozwój gry.
 
Banowanie powodami wyssanymi z palca, urodziny gwinta na odwal się, nawet nie zauważyłem dopiero po komentarzach się zorientowałem. Kolega z pierwszego komentarza ma racje. Naprawdę lubicie jak się na was narzeka cały czas...

Jak wam się nie chce to po co cokolwiek robicie?
Post automatically merged:

A teraz co mi się podoba:
- obsada komentatorów. Oczywiście anglojęzyczna wersja (Shinmiri'ego jakoś przeżyje)
Pozdrawiam.
 
Kanał REDów na Twitchu nie odpalił jeszcze transmisji czy tylko u mnie coś nie działa?
Może się spóźniłem - wg komunikatu z gry turniej rozpoczął się już wczoraj
1634997255484.png
 
Chyba było lekkie opóźnienie, ale już ruszyło... zastanawiam się tylko, czy opcja dropów jest włączona (nie widzę tej informacji na oficjalnym kanale) :(

Edit: Chyba już wszystko działa jak należy :)
 
Last edited:
Last edited:
Wstyd, oficjalne forum olewają, ale na takim twitterze już piszą. Zrobić zwykłe kopiuj wklej tej samej wiadomości to chyba zbyt wielkie wyzwanie.
 
Czasem jest 1 dniowe opóźnienie. Jeżeli miałeś połączone konto GOGa z twitchem, oglądałeś Opena na oficjalnym kanale CDPR albo na Gametoon i nadal nie masz dropów proponuję napisać do supportu.
 
Konto mam połączone, dostałem 4 dropy, ale w grze nic mi nie dodało. Będę pisać w takim badź razie.
 
Jakiś czas temu zmieniono coś w dropach i po osiągnięciu danego pułapu trzeba potwierdzać odbiór nagrody na Twitchu ; nie pamiętam tylko, czy nieodebranie blokuje nabijanie dalszego postępu.
 
Top Bottom