GWINT ARENA

+
Wydaje mi się, że te nagrody to nowość, która dopiero była zapowiedziana w ostatnim TWiG i w ostatni piątek wprowadzona.
 
HuntMocy te nagrody zostaly dodane jakoś na dniach, wczesniej ich nie bylo. Jesli chodzi o to jak je zdobyc to juz kilka osob podalo we wczesniejszych postach.
 
HuntMocy;n10686631 said:
Widzę, że trwa dyskusja o nagrodach za arenę i dobrze się składa, bo właśnie chciałem o to dopytać :) Komuś udało się zdobyć którąś z nagród? Do dziewięciu zwycięstw jeszcze nigdy nie dotarłem, ale udało mi się przekroczyć trzy, a także kilka razy zagrać kartę Gauntera i żadnej z nagród nie dostałem. Jakiś błąd gry czy też nagrody zostały dodane dopiero w najnowszej aktualizacji? Ostatni raz na arenie grałem jeszcze przed patchem, a wcześniej nie przyszło mi do głowy zjechać na sam dół w bibelotach więc nawet nie byłem świadom, że są jakieś specjalne nagrody za arenę.

Wszystkie nagrody (avatar, ramka, tytuł) dostajesz zgodnie z ich opisem, ale po ukończeniu kontraktu. Są możliwe do zdobycia dopiero od kilku dni.
 
Czyli wszystko jasne, kiedy zaliczyłem odpowiednie progi to jeszcze nie było nagród. No nic, trzeba wrócić na arenę :)
 
Niekoniecznie miał farta. Mógł anulować kilka razy, bo strata niewielka i od początku składać talię. Zazwyczaj siły są wyrównane i nie mam problemu z dotarciem do końca. Zresztą po to się ma 3 życia jak się taki "niefart" trafi.
 
Gomola;n10686831 said:
Zresztą po to się ma 3 życia jak się taki "niefart" trafi.

Ewentualnie problem z połączeniem (taki większy niefart) :p Ostatnio tak jak napisałem 2 życia straciłem przez wywalenie xD Dobrze, że na ramkę się załapałem ;)
 
Oj właśnie grałem arenę, u przeciwnika cały czas był problem z połączeniem, zakończyło grę dając informację że wystąpił błąd uniemożliwiający rozgrywkę , mieliśmy po pół korony a to mi zaliczyło przegraną. Proszę to poprawić bo zniechęca to do rozgrywek.
 
Niestety ale faktycznie arena to totalna randomówka :) Jak widzę jak ja kontruję przeciwnika ze względu , że akurat mam przypadkiem ową pasującą na okoliczność kartę tak i z wzajemnością. Wczoraj wyłożyłem Mirunę, zaraz ma przeciągnąć 11tkę przeciwnika, a żeby licznik został zaliczony wykładam ostatnią kartę - Eggenbrachta i co przeciwnikowi doszło z brązów? Mocna dwunastka? A może renkonesansik? Nie! Pułapka miażdżąca, kto takie gówno wkłada sobie na arenę do decka a tu go wyratowała z meczu bo skasowała mi Mirunę.
 
Słuchajcie orientujecie się odnośnie nagród za arenę tj. ramka i tytułu? Wygrałem arenę (wszystkie 9 pojedynków) bez ani jednej przegranej i ramki ani tytułu nie dostałem. Jest to jakiś błąd czy o co chodzi?
 
Top Bottom