GWINT: Cena Władzy | Przewrót na Thanedd | Zapowiedź

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Wybierz stronę konfliktu podczas niesławnego starcia najpotężniejszych magów na Kontynencie ⁠— Przewrotu na Thanedd ⁠— i walcz do ostatniego zaklęcia!

Premiera dodatku 3 sierpnia.

 
Nie powiem Tissaia wydaje się mocna gdy mamy rozstawionych magów z cierpliwością na stole. Taki Viraxas 2.0
Post automatically merged:

Jeśli pozostałe synergię wyglądają podobnie to jest ciekawie. Karta Neutralna też ciekawa.
 
Tissaia wydaje się przyzwoitą kartą, może nawet bardzo dobrą ale brązy... meh. Ta Dvimveandra mogła by kosztować 4 prowizji lub miec 5 siły.
 
Last edited:
@luk757 Studentkę z powodzeniem będzie można wykorzystać jako przynętę i jako kolejną kartę pod adeptke. Nie usunięta/zablokowana również jest w stanie kręcić duże pkt. W ogóle KP ma obecnie dużo takich kart które wypadało by usunąć no ale wyeliminować możemy tylko część.
 
@luk757 Studentkę z powodzeniem będzie można wykorzystać jako przynętę i jako kolejną kartę pod adeptke. Nie usunięta/zablokowana również jest w stanie kręcić duże pkt.
Jasne ale taką przynętą może być cokolwiek a karta jak dla mnie słabsza na 1 rzut oka od studenta z Ban Ard. Taka kopia bez polotu bym powiedział. Oczywiście to nie znaczy, że nie będzie grana bo to kolejny czarodziej, karta z cierpliwością ale design jak na nowa kartę trochę rozczarowujący.
 
Ta Dvimveandra mogła by kosztować 4 prowizji.
Możesz po raz kolejny 3 rozdział scenariusza odpalić. Jak masz rozstawione maszyny to dvimveandra to masz 12 pkt za 5 prowizji. Mało. Tyle że będzie grana w decku gdzie jest i scenariusz i lokalizacja np. w Nilfgaardzie. Jak ci sprzątną scenariusz to wtedy masz alternatywę w postaci odświeżenia rozkazu lokalizacji. W innym przypadku masz 4 za 4. Zauważ że jest to też karta neutralna, więc raczej nie chcesz jej dawać do talii lojalnych takich jak trujący NG. Tym sposobem w 3 rundzie Uzurpator nie będzie aktywatorem scenariusza.
 
Aktywatorem scenariusza są karty z odpowiednim tagiem: arystokrata, elf, druid itp. Nie jest zatem aktywatorem scenariusza. Odświeżasz 3 etap scenariusza. Po uprzednim zagraniu go oczywiście.
 
Aktywatorem scenariusza są karty z odpowiednim tagiem: arystokrata, elf, druid itp. Nie jest zatem aktywatorem scenariusza.
Uznałem, że ta karta dzięki swojej umiejętności obchodzi wymagania scenariuszy ale nieważne bo już znalazłem info, ze się myliłem.

"Clarification on the melee ability by Burza and Ryan: You use this after all of the chapters are finished and then reset it to the last chapter, meaning you can activate that one again."

No to z fillera karta zmienia się w op kartę XD Chociaz fakt faktem to wymagania do zadziałania tej karty sa duże.
Ja ją widzę w decku elfio-pułapkowym gdzie często scenariusz kładzie się w r1 i nie ma problemu z ilością aktywatorów.
 
Last edited:
Zapowiedź na stałym poziomie CDPR. Trailer 20 sekundowy, z którego nic nie wynika, a linka do kart nie podano, bo po co.
 
Zapowiedź na stałym poziomie CDPR. Trailer 20 sekundowy, z którego nic nie wynika, a linka do kart nie podano, bo po co.
Karty masz przedstawione na tym samym kanale YouTube co trailer ceny władzy. Wystarczy wejść w zakładkę Video.
 
Możesz po raz kolejny 3 rozdział scenariusza odpalić. Jak masz rozstawione maszyny to dvimveandra to masz 12 pkt za 5 prowizji. Mało. Tyle że będzie grana w decku gdzie jest i scenariusz i lokalizacja np. w Nilfgaardzie. Jak ci sprzątną scenariusz to wtedy masz alternatywę w postaci odświeżenia rozkazu lokalizacji. W innym przypadku masz 4 za 4. Zauważ że jest to też karta neutralna, więc raczej nie chcesz jej dawać do talii lojalnych takich jak trujący NG. Tym sposobem w 3 rundzie Uzurpator nie będzie aktywatorem scenariusza.
Tylko żeby ten scenariusz ponownie odpalić trzeba mieć znowu kartę uruchamiającą ten scenariusz. A to może być kłopotliwe np. w Nilfgaardzie.
 
Tylko żeby ten scenariusz ponownie odpalić trzeba mieć znowu kartę uruchamiającą ten scenariusz. A to może być kłopotliwe np. w Nilfgaardzie.
Tak, ale jak pisałem Dvimveandra nie jest do każdego decku, ale do takiego swarmu elfów to czemu nie. Swarm elfów i tak gra nielojalnie bo ma sirrocco. Dodatkowa maszyna w KP też nie powinna być problemem.
 
Czyli dzięki Tissai nagle Kp będzie mieć najlepszą blokadę w Gwincie? Detmold zacznie być grany i ogólnie czarodzieje mogą być bardzo silni
 
Karty masz przedstawione na tym samym kanale YouTube co trailer ceny władzy. Wystarczy wejść w zakładkę Video.
Właśnie. Zamiast dodać link do wiadomości, to należy szukać wszystkiego samemu. Kiepska to polityka, i kiepski PR.

Sam zobaczyłem trailer, pomyślałem... tylko tyle? I dopiero w komentarzach zobaczyłem, że ludzie mówią coś o nowych kartach. Gdyby nie one, nawet bym o tym nie wiedział. No to patrzę w wiadomość ponownie, no i nic tam nie ma. Myślę, co za badziewie... Więc musiałem doszukać sam.
Nie w ten sposób się reklamuje swój produkt.
 
Z tą kartą student będzie stackował 2 pkt obrażeń na turę. Tak samo z tą co daje wzmocnienie. Nie sądzę żeby to było grane pod Gerharda. Za duże ryzyko removalu. Coś mi się zdaje że Nilfgaard w postaci balu wróci do mety jak będą te wszystkie silniki czarodziejów. W końcu nieskontrowane w długiej rundzie może być lepsze niż obecny syndykat.
 
Przy dobrych wiatrach ze 4 pkt na turę to będzie robić. Najlepsza karta KP w tym dodatku.

A to jest ostatnia ujawniona

 
Top Bottom