GWINT: Cena Władzy | Przewrót na Thanedd | Zapowiedź

+
@Pan_Neutron
Nie żartuj. Kładę pana lalek i używam go na jedna kolejki do końca. Albo używam dwóch. Dostanie rywal kartę której nie zdąży odnowić . A jeszcze można go zablokować w ostatnim ruchu
No ale przecież wyraźnie napisałem, ze będą sytuacje, w których przeciwnik nie zdąży na tę kartę odpowiedzieć, jeśli zagramy ją pod koniec, więc owszem, w niektórych sytuacjach ta karta zrobi bardzo dużo punktów.
I owszem można go zablokować w ostatnim ruchu, pytanie tylko ile osób trzyma kartę z blokadą na ostatni ruch...
 
Simlas czasem nie wygląda jak Thranduil z Hobbita Jacksona?
1627051053419.png
 
Last edited:
Dla mnie takie sobie. Jeśli zagramy to w pierwszej rundzie zrobi max 12 pkt o ile będziemy grać dwie pozostałe. W najgorszym wypadku mamy tylko wzmocnienie o 6.
 
To może być dobre z czarodziejkami z Dol Blathanna, można w drugim ruchu po zagraniu zmniejszyć mu licznik o 2 (spell z ręki i spell z czarodziejki). Ciekawe czy znajdzie miejsce w symbiozie. Można go też grać w kontrolnym Scoia'tael.

Teraz doskonale wiemy że Redzi inspirowali się Thranduilem.
 
Dobrze rozumiem gdy licznik "Saov" Spadnie do zera gramy jeszcze raz Orb of Insight jeśli została już zagrana?
 
Jak dla mnie każda ma swój oddzielny licznik, jeśli obie są w grobie i zagramy trzy karty specjalne to wyskoczy Konik i Kula.
 
Ok racja tak to chyba wygląda.
Jak dla mnie karta powinna mieć 1 pkt prowizji mniej i było by max 8 pkt za 5 prowizji. Patrząc na karty NG czy KP ta prowizja wydaje mi się nieadekwatna.
 
Ok racja tak to chyba wygląda.
Jak dla mnie karta powinna mieć 1 pkt prowizji mniej i było by max 8 pkt za 5 prowizji. Patrząc na karty NG czy KP ta prowizja wydaje mi się nieadekwatna.
No niby z witalności można więcej pkt zrobić. To trochę wygląda tak jakby ktoś chciał przepchnąć jakiś archetyp pod carryover...
 
Dla mnie takie sobie. Jeśli zagramy to w pierwszej rundzie zrobi max 12 pkt o ile będziemy grać dwie pozostałe. W najgorszym wypadku mamy tylko wzmocnienie o 6.
Max 9 punktów. Po transformacji w Zwierzaka, drugi raz już na stół nie wróci.
 
Max 9 punktów. Po transformacji w Zwierzaka, drugi raz już na stół nie wróci.
Hej. Dlaczego "Zwierzak" miałby nie wrócić ponownie w 3 rundzie? W pierwszej rzucasz zaklęcie z boostem 6, potem 3 specjale i masz zagranie za 9. Bleed w 2 rundzie to +3 i runda 3 to kolejne +3. Mi wychodzi w sumie 15 pkt w całej grze.
 
Ok, może źle przeczytałem opis karty po transformacji, i da radę zrobić te 12 pkt, tyle że wymaga to sporo roboty, i wątpię by było to warte zachodu.
 
"Elfia Prorokini" czy nie lepiej było by ją po naszemu nazwać Elfia Wyrocznia lub Wróżbitka. Jakoś tak kłuje mnie to tłumaczenie jak teraz zobaczyłem.
 
Top Bottom