Gwint - Dyskusja o artykułach i mediach

+
Ganisz;n8002040 said:
Z okazji Dnia Kobiet wybieramy najpiękniejszą z bohaterek Gwinta, która stanie się Miss Karczmy! Która zwycięży? Zagłosujcie!

http://gwint24.pl/pierwsze-wybory-mi...zej-w-karczmie

Ankieta jest tendencyjna, stronnicza, a przede wszystkim - rasistowska!

Zupełnie pominięta została płeć piękna potworna - nie ma Sukkuba, trzech Wiedźm i dwóch Bab!

Zignorowane zostały również smoczyce - nie ma ani Myrgtabrakke ani - nawet! - Saskii!

Chędożeni humanofile! :p


Że sobie zacytuję w imieniu odrzuconych:

"Dlaczego odmawia mi się tego prawa? Co mam zrobić, żeby móc żyć w tym mieście? Zamienić się w elfkę o sarnich oczach, jedwabistych włosach i długich nogach? Co? Czym jest elfka lepsza ode mnie? Tym, że na widok elfki przebieracie nogami, a na mój widok chce się wam rzygać? Wypchać się każcie takim argumentem."


Edit: Nie ma również Sary.
 
Last edited:
Nie ma Kapłanki Frei, Strażniczek Królowej, Tris z motylami, tarczowniczek Drumond, Ciri:Szarża, całej masy elfów (kto wie jaką tam płeć mają ;) ) no i moich dwóch Faworytek:

-partnerki Ele'asa
-kobiety klęczącej przed Radowidem
 
Dariusz77 Ja rozumiem, że głosowanie jest na postaci, nie na karty - dlatego są pojedyncze Yennefer, Ciri i Triss. Rozumiem też, że nie ma kart brązowych, są tylko "bohaterki".

A na karcie Radowida to nie Filippa?
Zaś partnerka Eley'asa to chyba (pominięty) Sukkub...


Marat87 Nieważne, kto wygra, ważne, żeby Yen była w rankingu wyżej niż Triss :p
 
Last edited:
Pogubiłem się w tym artykule podobnie jak autor pogubił się w zmianach (i własnych myślach).
 
Widać że autor coś tam wie i się interesuje ale niespecjalnie chce mu się na ten temat myśleć. Co jest absolutnie w porządku... dopóki nie pisze się artykułów.
 
Prawie łyknąłem tą kluchę aprilisową :) Dobre :) A karta "Romans" rządzi...już wyobrażam sobie animację :D
 
https://www.youtube.com/watch?v=7S9wvwQlWDQ
Świetne, zresztą jak wszystkie piosenki związane z Wieśkiem od tego człowieka.
Mogliby to zaimplementować do gry jako motyw startowy. Wpada w ucho.

Mógłby ktoś wrzucić link do polskiej wersji trailera Gwinta? Widziałem go tylko jako reklama przed innym filmem na youtube, ale normalnej wersji nie mogę znaleźć.

edit. to ja sobie też wyedytowałem, żeby post miał w ogóle sens.
 
Last edited:
kowan69;n8727730 said:
Mógłby ktoś wrzucić link do polskiej wersji trailera Gwinta? Widziałem go tylko jako reklama przed innym filmem na youtube, ale normalnej wersji nie mogę znaleźć.

Mówisz o którymś z nich?



Były w oficjalnym newsie na stronie.
 
Dziwna sprawa, nie ma tego ani w zakładce wideo na kanale tego gwinta, ani nie wyskakuje w przeglądarce przy wpisaniu 'gwint zwiastun filmowy'. Tylko angielska wersja.
W każdym razie dzięki.
 
Top Bottom