GWINT jest już dostępny na Steamie!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Z radością informujemy, że GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana jest już dostępny na platformie Steam! Po sukcesie gry na iOS i Androidzie, premiera na Steamie to kolejny krok aby dostęp do GWINTA miały miliony graczy na całym świecie!

GWINT na Steamie w pełni obsługuje rozgrywkę międzyplatformową i synchronizację z innymi wersjami gry, co oznacza, że możesz rywalizować z graczami z iOS, Androida i GOG.COM oraz przenosić między tymi platfromami swoje przedmioty i postępy. Dodatkowo, GWINT na Steamie zawiera osiągnięcia oraz karty kolekcjonerskie — więcej na ich temat dowiesz się tutaj.

Aktualizację otrzymała również gra Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści na Steam, dzięki czemu możliwe jest teraz zdobywanie nagród do GWINTA podczas gry w Wojnę Krwi. Wśród nagród znajdują się karty premium oraz elementy kosmetyczne, które zostaną automatycznie odblokowane po spełnieniu określonych warunków. Użytkownicy, którzy wcześniej grali w Wojnę Krwi na Steamie, mogą odblokować zdobyte nagrody, pod warunkiem, że ukończyli rozgrywkę w trybie online (z podłączeniem do internetu).

Ponadto, każdy posiadacz Wojny Krwi na Steam otrzyma dodatkową zawartość do GWINTA:
  • 2 awatary
  • 2 tytuły gracza
  • 5 beczek premium
  • 20 kart z Wojny Krwi
 
W końcu - masa błędów powinna zniknąć samoistnie w końcu to dwie całkiem różne platformy więc ciągłe problemy z zaliczeniem zleceń na GOG winny zniknąć.

pozdrawiam
Sylwek
 
Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem: posiadacze wersji wojny krwi na steam dostaną dodatkowe 2 awatary, 2 tytuły, 5 beczek premium i 20 kart + zawartość wojny krwi taką samą jak na gogu? Czy dostaną dodatkowe rzeczy, czy coś w zamian?
 
Z radością informujemy, że GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana jest już dostępny na platformie Steam!
Świetna wiadomość. Czekałem na ten moment od początku istnienia Gwinta i wreszcie się doczekałem.
 
Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem: posiadacze wersji wojny krwi na steam dostaną dodatkowe 2 awatary, 2 tytuły, 5 beczek premium i 20 kart + zawartość wojny krwi taką samą jak na gogu? Czy dostaną dodatkowe rzeczy, czy coś w zamian?
Wszystko jest tak samo jak na GOGu. Na start dostajesz te nagrody, a resztę możesz znaleźć w grze.
 
Nareszcie. Mam nadzieję, że spowoduje to napływ dużej liczby świeżych graczy. Tylko ciągle trzeba pracować nad tym, żeby nowy gracz nie miał na start pod górkę. Chociażby poprzez usprawnienie dobierania przeciwników i przerobienie bazowych kart na coś bardziej grywalnego.
 

Lexor

Forum veteran
Ciekawe czy wraz z ekspansją na Steama w Gwincie wzrośnie poziom QA.

PS. Jeśli zaplątałby się na to forum jakiś "steamowiec", który chciałby rozpocząć grę z jeszcze innymi dodatkowymi bonusami to podaję mój link rekrutacyjny.
 
Last edited:
Ja tam jestem pełen podziwu do ekologicznego podejścia CDPu. Dobrze, że wykorzystuje cały czas poprzednie trailery, dobrze dla środowiska ;P
 
Ja tam jestem pełen podziwu do ekologicznego podejścia CDPu. Dobrze, że wykorzystuje cały czas poprzednie trailery, dobrze dla środowiska ;P
Właściwie sensowne, skierowane do nowego gracza, więc z założenia tego nie widział. Zresztą nowy trailer wymaga czasu i pieniędzy :p
 
Witam,czy jak dostałem w formie prezentu Wiedźmina 3 z dwoma dodatkami na steamie i zainstaluje to także otrzymam 5beczek premium i karty krwi?
Z tego co zostało napisane bonusy dawane są za posiadanie Wojny Krwi, a nie W3.
 
 
Swoją drogą: Gwint wszedł na kolejną nową platformę, a wciąż nie ma w nim możliwości ponownego odpalenia samouczka. Kiedyś była, ale została skasowana. :giveup:

Ja wiem, że w tym samouczku to "nic ciekawego nie ma", ale pomimo tego może ktoś go sobie przewinął myśląc "nadrobię to potem", albo będzie chciał wrócić, aby zrobić kontrakt za ukończenie samouczka...

Jak można o takim czymś nie pomyśleć potencjalnie wrzucając do gry nowych graczy?
 
Swoją drogą: Gwint wszedł na kolejną nową platformę, a wciąż nie ma w nim możliwości ponownego odpalenia samouczka.
Tym bardziej, że na Steamie zdobywa się od nowa osiągnięcia i jak ktoś przeniósł postępy to nie może go zdobyć.
 
A nie wiecie jakie awatary, tytuły dostaje się za zakup Wojny Krwi na steamie?
Jak ktoś ma, może by wrzucił?
A jeszcze takie pytanko? Jeśłi osiągnięcia nie przechodzą to jak zdobyć to za zdobycie pierwszego prestiżu? już mam zdobyty.
 
Last edited:
Top Bottom