GWINT: Mag Renegat jest już dostępny!

+
Mi wbicie wszystkiego (łącznie z achievementami) zajęło niecałe 50h. Sporo osiągnięć związanych z eventami jest na zasadzie posiadania odpowiedniej karty w odpowiednim czasie, więc czas wymagany na ukończenie może się różnić.

Ogólnie gra jest przednia i mam nadzieję, że wbrew jęczeniom co niektórych, przyjmie się na tyle dobrze, że nie skończy jak Tronołamacz.
 
Zaskoczyła mnie ta premiera, nie powiem. Spodziewałem się raczej powolnego wygaszania projektu gwint, którego z pierwowzorem łączy niewiele więcej, po za nazwą.
 
Przechodzą jakieś dropy, złote karty, złoto, albo pył na gwinta za ukańczanie zadań w tym renegacie ?
 
Przejście gry na 100% osiągnięć to jakieś 30h, w zależności od tego jakiego masz farta, bo niektóre achievementy wymagają konkretnych kart, a te nie zawsze wypadną.

Mi wbicie wszystkiego (łącznie z achievementami) zajęło niecałe 50h. Sporo osiągnięć związanych z eventami jest na zasadzie posiadania odpowiedniej karty w odpowiednim czasie, więc czas wymagany na ukończenie może się różnić.

Ogólnie gra jest przednia i mam nadzieję, że wbrew jęczeniom co niektórych, przyjmie się na tyle dobrze, że nie skończy jak Tronołamacz.
Dzięki Panowie, na pewno sprawdzę pozycję, pozdrawiam
 
Jest gdzieś lista osiągnięć wraz z tym co trzeba zrobić. Przeszedłem smoczycę na poziomie arcymistrzowskim a wciąż brakuje mi 7 osiągnięć do 100% gry. I czy osiągnięcie "Co jest po napisach końcowych" nie jest zbugowane. Obejrzałem całość napisów a osiągnięcia nie dostałem.
 
Jest gdzieś lista osiągnięć wraz z tym co trzeba zrobić. Przeszedłem smoczycę na poziomie arcymistrzowskim a wciąż brakuje mi 7 osiągnięć do 100% gry. I czy osiągnięcie "Co jest po napisach końcowych" nie jest zbugowane. Obejrzałem całość napisów a osiągnięcia nie dostałem.
Właśnie dzisiaj opublikowałem na Steamie poradnik do 100% osiągnięć. Jak masz jakieś pytania to zapraszam do lektury. :)

Co do osiągnięcia za obejrzenie napisów to podobno czasami się buguje. Spróbuj obejrzeć napisy jeszcze raz(wiem, że są bardzo długie...) albo ukończ całą wyprawę na dowolnym poziomie trudności. Wtedy osiągnięcie powinno zadziałać.

 
Last edited:
Właśnie obejrzałem jeszcze raz napisy końcowe - tym razem wywołane z menu głównego i nic to nie dało. A ostatnio ukończyłem wyprawę na poziomie arcymistrzowskim i też nie miałem ani napisów końcowych ani tego osiągnięcia. Wniosek: prawdopodobnie jest zbugowane, chyba że coś robię nie tak.
 
Właśnie dzisiaj opublikowałem na Steamie poradnik do 100% osiągnięć. Jak masz jakieś pytania to zapraszam do lektury. :)
Bardzo dobrze napisany i zobrazowany poradnik :cool:

"Pisałem już do twórców w związku z tym problemem, ale rozwiązanie przez nich zaproponowane nie zadziałało. Teraz czekam na dalszą pomoc."
Jakie rozwiązanie proponowali? Bo ja wciąż czekam na odpowiedź z jakąkolwiek sugestią.
 
Bardzo dobrze napisany i zobrazowany poradnik :cool:
Dzięki!

"Pisałem już do twórców w związku z tym problemem, ale rozwiązanie przez nich zaproponowane nie zadziałało. Teraz czekam na dalszą pomoc."
Jakie rozwiązanie proponowali? Bo ja wciąż czekam na odpowiedź z jakąkolwiek sugestią.
Mówili, żebym po prostu zagrał 10 kart, więc zakładam, że coś tam przestawiali w moim koncie Gwintowym, zmieniając wymagania achievementa, ale nie podziałało.
 
Dzięki!


Mówili, żebym po prostu zagrał 10 kart, więc zakładam, że coś tam przestawiali w moim koncie Gwintowym, zmieniając wymagania achievementa, ale nie podziałało.
Oj nie, to chyba było zasugerowane moją sugestią :LOL: Bo rzeczywiście oryginalnie ten achievement wymagał zagrania 10 kart w turze, ale gdzieś po drodze ułatwili wymaganie do 7 kart i w plikach nieraz jest wzmianka o 10 kartach. Zauważywszy to, zagrałem 10 kart w turze i rzeczywiście - kontrakt "Jeszcze jedna..." w grze był oznaczony jako ukończony:
2022-07-12_1741_2.png

aczkolwiek, "Kolekcjonera" to wciąż nie odblokowało.

I o tym wszystkim napisałem supportowi.

Niestety, przy następnym uruchomieniu gry, "Jeszcze Jedna..." ponownie było nieukończone.
 
Bo rzeczywiście oryginalnie ten achievement wymagał zagrania 10 kart w turze, ale gdzieś po drodze ułatwili wymaganie do 7 kart i w plikach nieraz jest wzmianka o 10 kartach. Zauważywszy to, zagrałem 10 kart w turze i rzeczywiście - kontrakt "Jeszcze jedna..." w grze był oznaczony jako ukończony:
Też zagrałem 10 kart w jednej turze, jak wszedłem w osiągnięcia to nagle w nieukończonych był tylko "Kolekcjoner", a gdy sprawdziłem później jeszcze raz no to były tam już te 2 osiągnięcia. Teraz już przynajmniej wiem dlaczego tak się stało, heh.
 
Dla tych co mają problem z osiągnięciem "Co jest po napisach końcowych" to mam poradę. Na początku myślałem że jest zbugowane - oglądałem 2x napisy końcowe, nic to nie dało. Potem myślałem że może trzeba 3 wyprawy na arcymistrza, może to coś da, ale nie. Osiągnięcie jest po części zbugowane. Samo się nie zaliczy - przynajmniej nie na Steamie. Trzeba obejrzeć napisy końcowe, w labolatorium Alzura wejść w tablicę ogłoszeń i poszukać tego osiągnięcia, które o dziwo miałem wykonane. Po tym jak gra zajarzyła że mam je zaliczone na tablicy to zaliczyła mi też na Steamie :).
 

ghs

Forum veteran
taki Iratus ale z kartami i w uniwersum Sapka. 7,5/10 za gameplay + 0,5/10 za uniwersum = 8/10 w kategorii indyków rogulike
 
taki Iratus ale z kartami i w uniwersum Sapka. 7,5/10 za gameplay + 0,5/10 za uniwersum = 8/10 w kategorii indyków rogulike
Przecież to nie indyk, a korporacyjna, nastawiona tylko na zysk (nawet p0lskiego dubbingu nie zrobili, bo koszty...), gierka.
 
"W kwestii innych projektów, Nielubowicz zaznaczył, że w I półroczu dokonano "pewnych zmian w zespole 'Gwinta', dostosowując liczbę deweloperów do skali projektu".

"Po wydaniu dodatku 'Mag Renegat', oddelegowaliśmy część jego zespołu do innych projektów realizowanych w studiu. Na dzisiaj nie rozważamy kolejnych dodatków. Jeśli chodzi o 'Monster Slayera', zamierzamy utrzymywać wsparcie dla gry. Dodatkowo Spokko prowadzi prace koncepcyjne nad kolejnymi projektami. W The Molasses Flood pracuje obecnie ponad 30 deweloperów. Wszyscy pracują nad projektem opartym o jedno z posiadanych przez nas IP" - wskazał członek zarządu."

Źródło: https://pl.investing.com/news/stock...lejnej-iteracji-programu-motywacyjnego-337447

Kolejne potwierdzenie, że Mag Renegat był jednorazowym wystrzałem. Nie podano, by ludzie nad nim pracujący zasilili Gwinta multiplayer. Dodatkowo mamy enigmatyczny komunikat o "pewnych zmianach w zespole Gwinta" w oparciu o "skalę projektu", co mnie osobiście kojarzy się li tylko i wyłącznie z kolejnymi cięciami.
 
"W kwestii innych projektów, Nielubowicz zaznaczył, że w I półroczu dokonano "pewnych zmian w zespole 'Gwinta', dostosowując liczbę deweloperów do skali projektu".

"Po wydaniu dodatku 'Mag Renegat', oddelegowaliśmy część jego zespołu do innych projektów realizowanych w studiu. Na dzisiaj nie rozważamy kolejnych dodatków. Jeśli chodzi o 'Monster Slayera', zamierzamy utrzymywać wsparcie dla gry. Dodatkowo Spokko prowadzi prace koncepcyjne nad kolejnymi projektami. W The Molasses Flood pracuje obecnie ponad 30 deweloperów. Wszyscy pracują nad projektem opartym o jedno z posiadanych przez nas IP" - wskazał członek zarządu."

Źródło: https://pl.investing.com/news/stock...lejnej-iteracji-programu-motywacyjnego-337447

Kolejne potwierdzenie, że Mag Renegat był jednorazowym wystrzałem. Nie podano, by ludzie nad nim pracujący zasilili Gwinta multiplayer. Dodatkowo mamy enigmatyczny komunikat o "pewnych zmianach w zespole Gwinta" w oparciu o "skalę projektu", co mnie osobiście kojarzy się li tylko i wyłącznie z kolejnymi cięciami.
Z Gwinta odeszła mniej więcej połowa ekipy w ciągu ostatniego kwartału, w raporcie jest grafika pokazująca wielkość poszczególnych zespołów na tle historycznym.
 
Top Bottom