Gwint Mobilny dzięki aplikacji SteamLink (WiFi)

+
Gwint Mobilny dzięki aplikacji SteamLink (WiFi)






Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/d...ware.steamlink
Testowałem śweitnei to wygląda i działa :D poprostu przechtuje obraz z kompa na komórkę =] MaRB^ (APLIKACJA JEST DARMOWA) DZIAŁA
Sterowanie: Dotykowo lub Myszką Powiększamy przesuwamy i zmniejszamy ekran tak jak w andoridach w Galerii.

Teraz sami możecie sprawdzić jak prezentuje się Gwint w obecnej wersji na komórki, czy tablety.

Szczegóły : Przesyłamy strumień Gwent z komputera Windows na Androida za pomocą Steam Link (który został wydany dzisiaj w wersji beta na Androida). Musisz być w tej samej sieci Wi-Fi co komputer, aby go uruchomić.

Analiza : jest zaskakująco grywalny, mimo że karty są trochę małe na telefonie. Nie zauważyłem, aby jakiekolwiek punkty dotykowe były trudne w użyciu. Karty przeciągają się i upuszczają, jak można się spodziewać w aplikacji mobilnej. Wszystkie menu działają poprawnie. Na ekranie jest mały kursor myszy. Jedynym poważnym problemem jest brak kliknięcia prawym przyciskiem myszy, więc nie można otworzyć cmentarza (lub wyświetlić strony karty pełnego ekranu). Nie sądzę, żeby cokolwiek innego w Gwent wymagało kliknięcia prawym przyciskiem myszy. Możesz także grać z kontrolerem gier połączonym z bluetooth!


Instrukcje :
  1. Na kompatybilnym urządzeniu z Androidem: Zainstaluj Steam Link (BETA) .
  2. Na komputerze z systemem Windows: Zainstaluj GOG Galaxy, Gwent i Steam.
  3. Na PC: Na Steamie wybierz Gry -> Dodaj grę Non Steam do Mojej biblioteki. Znajdź i dodaj Gwint.
  4. Na telefonie: uruchom konfigurację Steam Link, aby powiązać ją ze Steam.
  5. Na telefonie: rozpocznij transmisję strumieniową. Otwórz Gwent z interfejsu Steam Big Picture UI.
  6. Zagraj w Gwint! (Proponuję najpierw spróbować gry z AI, aby sprawdzić, czy wszystko działa.)
Źródłó: https://www.reddit.com/r/gwent/comme...ease_of_steam/
 
Last edited:

Wikli

Forum regular
Bawiłem się tak już w pierwszych miesiącach istnienia Gwinta, możliwe że przy użyciu innej aplikacji.

A raczej na pewno innej, bo tamta była za darmo. Ja wykorzystałem - http://gwintarena.pl/grac-gwinta-urzadzeniach-mobilnych/ :)

Pamiętam, jak wtedy nie doczytałem instrukcji i myślałem, że będę sobie śmigał na telefonie w Gwinta, a tu trzeba być cały czas połączonym z komputerem ;/

Jednak gra jak dla mnie jest w 100% grywalna, problemem jest tak jak zauważyłeś brak prawego kliknięcia. Jednak na etapie wdrażania wersji mobilnej dałoby się to prosto wyeliminować.

 
Wikli;n10951010 said:
Bawiłem się tak już w pierwszych miesiącach istnienia Gwinta, możliwe że przy użyciu innej aplikacji.

A raczej na pewno innej, bo tamta była za darmo. Ja wykorzystałem - http://gwintarena.pl/grac-gwinta-urzadzeniach-mobilnych/ :)

Pamiętam, jak wtedy nie doczytałem instrukcji i myślałem, że będę sobie śmigał na telefonie w Gwinta, a tu trzeba być cały czas połączonym z komputerem ;/

Jednak gra jak dla mnie jest w 100% grywalna, problemem jest tak jak zauważyłeś brak prawego kliknięcia. Jednak na etapie wdrażania wersji mobilnej dałoby się to prosto wyeliminować.

Aplikacaj jest za darmo, link wyżej to urządzenie przenoszące sygnał z kompa na tv na przykład. Poprawie może =]
 
Wystarczy aplikacja na androida własnie gram i świetnie to wygląda i działa =] Powiększasz i zmniejszasz obraz jak w galerii, więc fajnei wszystkodziała i dzwięk tez jest przechwytywany. Z trackerem można tez pograć =]

Naprawdę świetnie się gra i nie ma żadnych problemów, jakby zrobili wersję docelową na androidy pewnie jeszcze lepiej by to wyglądało. Jeszcze jestem ciekawe dwóch monitorów na jednym przechwytuje obraz, a na drugim dziecko sobie działa, później sprawdzę =]
 
Last edited:

Wikli

Forum regular
MaRIB1 Mi też się podoba, ale odpuściłem bo dla mnie osobiście bez sensu mieć odpaloną grę na komputerze a grać na telefonie :D

 
Całkiem przyjemnie się gra tym pół-mobilnym sposobem... tylko trzeba jeszcze mieć czym grać. Wizja kolejnych 6 miesięcy tego samego skutecznie zniechęca, ale pomysł dobry. :)
 
Top Bottom