GWINT na smartfonach jeszcze w tym roku!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Nowa wersja GWINTA pozwoli użytkownikom smartfonów sprawdzić się na polach bitwy wiedźmińskiej karcianki. Jeszcze w tym roku tytuł ukaże się na iPhone’ach, w dalszej kolejności wydana zostanie wersja na smartfony z systemem operacyjnym Android. Więcej informacji zostanie ogłoszonych w późniejszym terminie.

– Do rozpoczęcia prac przy mobilnym GWINCIE przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu – powiedział Jason Slama, szef projektu GWINT. – Kluczowym jest dla nas to, by wiernie przenieść wszystko, co stanowi o unikatowości naszej karcianki — piękną grafikę oraz rozbudowaną rozgrywkę — do mniejszego, ale nie mniej ambitnego formatu, jakim są smartfony. Przystosowaliśmy także nasze technologie, w tym napędzającą rozgrywkę sieciową GWINTA platformę GOG Galaxy, by mogły w pełni obsłużyć platformy mobilne. Efekty naszej pracy będziecie mogli zobaczyć jeszcze w tym roku, na co osobiście nie mogę się doczekać.
 
Wspaniale :)

"Do rozpoczęcia prac przy mobilnym GWINCIE przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu – powiedział Jason Slama, szef projektu GWINT " Niby wersja na mobilki nie była planowana, ale takie małe kłamstewko możemy wybaczyć, a nawet o nim zapomnieć ;D

Nie pozostaje nic innego jak wspierać projekt finansami graczy i czekać na rozwój gry.

DZIĘKUJEMY!
 
Super wiadomość ! Proszę mi tylko odpowiedzieć jak to będzie wyglądało z konsolowymi graczami ? Czy postęp gracza z rozgrywek na telefonie będzie przeniesiony na konsolę ?
 
Witam. A kiedy można by było liczyć na listę smartfonów na których gra pójdzie? Tu zaniepokojony właściciel Samsunga Galaxy S7 Edge.
 
Mam pytanie powiązane trochę z dyskusją z Discorda. Dlaczego na start ma być tylko na iPhone'a a już na iPada nie?
 
Mam pytanie powiązane trochę z dyskusją z Discorda. Dlaczego na start ma być tylko na iPhone'a a już na iPada nie?
Bo iphonów jest tylko kilka przez co łatwo zoptymailować grę na nie i ma je duża część europy zachodniej i ameryki północnej więc całkiem dużo bogatych ludzi. Ciężko jest, żeby gra od razu działała na tysiącach różnych telefonów z androidem, bo to wymaga dużo czasu.
Edit nie wiem czemu myślałem, że napisałeś o androidzie, a nie o Ipadach, sory xd
 
zwazając że gra się crashuje na słabszych komputerach nie sądzicie że gwint może być za mocny dla telefonów?
 
zwazając że gra się crashuje na słabszych komputerach nie sądzicie że gwint może być za mocny dla telefonów?
Co masz na myśli pisząc "crashuje na słabszych komputerach" i "za mocny dla telefonów". Na kilkuletnich laptopach Gwint spokojnie jest grywalny, więc w porównaniu do obecnych (i do ok 2 lat wstecz) standardów smartfonów raczej nie będzie problemu z mocą obliczeniową.
 
Może nie martwy, ale na pewno stracił. W artifact albo nikt już nie gra, albo wyłączyłli podglad ilosci graczy w danym momencie. Jest 0
 
Last edited:
"Unexpected, but not unwelcome!"
Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał interfejs na małych ekranach i trzymam kciuki za sukces projektu!
 
Top Bottom