Gwint Online

+
Nie ma źle i tak.

---------- Zaktualizowano 15:15 ----------

Szkoda, że nie da się napisać do twórców w sprawie bugów...
 
Nie chcę Cię martwić, ale z każdym kolejny postem w tym temacie zwiększamy zainteresowanie Redów tym zagadnieniem. A oni, jak wiemy, uważnie śledzą nasze forum ;)

Redzi doskonale sobie zdaję sprawę z tego, że ta strona istnieje;) Może jej autorzy w jakiś sposób się zabezpieczyli przed usunięciem. Może stronka jest na serwerze w kraju bez praw autorskich:p
 
Inna rzecz, gdyby Redzi chcieli wydać autorska wersję gwinta, wówczas wszystkie fanowskie podróby winny zostać zamknięte. Pytanie tylko kiedy to nastąpi.

Wtedy dopiero byłby płacz i lament. Lepiej to zdusić w zarodku, póki ludzie nie przyzwyczaili się do swoich profili na nieoficjalnych gwintach. :)
 
Z moją talią już nikt nie chce grać:(

---------- Aktualizacja 08-07-2015 10:07 ----------

UPDATE: Nowy patch znacznie ustabilizował rozgrywkę:)
 
Jestem niemalże pewien, że REDzi również pracują nad Gwintem Online, ale żeby to jakoś działało, gra nie może wyglądać tak, jak w Wiedźminie 3 - jest za prosta i niezbalansowana - kiedy mamy już wszystkie karty i dobrze ułożoną talię to właściwie nie mamy możliwości przegrać. Żeby ludziom się to nie znudziło potrzeba usprawnień i ulepszonych mechanik. To nie jest takie proste.
 
Jestem niemalże pewien, że REDzi również pracują nad Gwintem Online, ale żeby to jakoś działało, gra nie może wyglądać tak, jak w Wiedźminie 3 - jest za prosta i niezbalansowana - kiedy mamy już wszystkie karty i dobrze ułożoną talię to właściwie nie mamy możliwości przegrać. Żeby ludziom się to nie znudziło potrzeba usprawnień i ulepszonych mechanik. To nie jest takie proste.

Ciekawe, jeżeli ja będe miał dobrze ułożoną talię i nie będę miał możliwości przegrać, i przeciwnik tak samo, to według Twojej teorii zawsze będzie remis?
Nie wydaje mi się :p
 
Dobrze byłoby zobaczyć 3 tryby gry:
1. Taki jak przy pierwszej stronie z gwintem online - mamy pełną talię, ale nie możemy nic z niej wyrzucić, gramy zatem i gównianymi i mocnymi kartami.
2. Taki jak na obecnie działającej stronie - awansując zyskujemy nowe karty do kolekcji, można wyjąć z talli słabsze lub niechciane.
3. Casual mode, mamy wszystkie karty, w tym te neutralne i dobieramy z nich talię.

Do każdego trybu byłyby mecze treningowe i rankingowe. Jakieś dodatkowe sugestie?
 
@olczykandre

W grze nikt nie ma tak dobrej talii jak my na końcu gry. Jedyny kłopot mogą sprawić rozgrywki na turnieju w Novigradzie, ale wygranie wszystkich pod rząd nie jest jakoś specjalnie trudne.
 
@Falandar
Mea culpa, Ty mówiłeś o gwincie z przeciwnikami w W3 :) tam faktycznie gdy już mamy super talię to ciężko przegrać (chociaż czasami się da ;) ).
Natomiast nie uważam, by gwint potrzebował dodatkowego zbalansowania rozgrywki (no może Scoiatel i Potwory), w momencie gdy każdy miałby możliwość ustalenia sobie takiej talii jak potrzebuje gra byłaby całkiem fajna.
 
Na moje oko to balans w gwincie wygląda tak:
-jak grając przeciwko potworom nie dostaniemy mrozu, pożogi albo smoka to mamy kłopot
-jak grając przeciwko elfom nie dostaniemy mrozu albo mgły to mamy kłopot
-jak królestwom północy albo Nilfgaardowi będą wchodzili wszyscy szpiedzy po kolei to mamy kłopot
Gierka bardzo mi się podoba i udostępnienie jej jako osobnej produkcji jest według mnie świetnym pomysłem, a po doszlifowaniu mogła by, według mnie, konkurować z Hearthstonem.
 
-jak grając przeciwko potworom nie dostaniemy mrozu, pożogi albo smoka to mamy kłopot
-jak grając przeciwko elfom nie dostaniemy mrozu albo mgły to mamy kłopot
Niekoniecznie. Zwykle przeciwnik wystawia większość klonujących się kart na początku, więc wystarczy spasować w pierwszej rundzie gdy ma on olbrzymią przewagę.
 
Niekoniecznie. Zwykle przeciwnik wystawia większość klonujących się kart na początku, więc wystarczy spasować w pierwszej rundzie gdy ma on olbrzymią przewagę.
Tak gra Si w Wiedźminie, ale doświadczony gracz nie dał by się tak wymanewrować.
 
Mam tylko nadzieję, że REDzi pracują teraz nad własną wersją Głentonlajn i niedługo odpalą jakiś serwer. Can't wait.
 
Top Bottom