Gwint - opinia i komentarz do obecnego stanu gry.

+
Status
Not open for further replies.
Gwint - opinia i komentarz do obecnego stanu gry.

Witam.

Chciałbym pogratulować developerom i producentom gry świetnego startu w temacie Cyfrowych Kolekcjonerskich Gier Karcianych.

Gwint już teraz oferuje bardzo dużo, mam zaledwie przegrane te 10 godzin, ale jestem pod wrażeniem.

Przede wszystkim jest inny niż inna popularna gra karciana od znanej stajni, czuję, że mnogość opcji jest/będzie w Gwincie większa.

Co za tym idzie, zabawa jest wyśmienita, bardzo, ale to bardzo gra mi się podoba, dodatkowe mechanizmy czy całe talie na zawsze zmienią obraz tej gry (a przecież mówimy o zamkniętej becie).

Sam mam niestety mniej czasu na grę, ot.. praca i inne obowiązki, ale jak tylko mogę, od kilku dni, gram non stop.

Kupiłem nawet trochę beczek (ciekawe co się z nimi stanie po wipe/resecie/jak zwać tak zwać), mam nadzieje, że same beczki, a może i karty uda się już zatrzymać.

Zbudowałem dwie talie potworów, gram nimi od początku ze zmiennym oczywiście szczęściem, ale większość gier wygrywam, więc chyba nie jest tak źle.

To czego mi brakuje w grze:

Jakiegoś "flow" (nie wiem jak to napisać po polsku, chodzi o listę) tego, co się do tej pory działo. Zarówno po stronie przeciwnika jak i mojej.

Do tego super była by opcja jakichś kilku prostych emotek w kierunku przeciwnika podczas gry (i możliwość zaproszenia go do znajomych po grze), wiem wiem, że gra na H się kłania, ale jednak to są pomysły wg mnie dobre.

Sam grywam w różne gry, miałem okres, że grywałem w Magic the Gathering w wersji offline dawno temu, także mam jako taki background jeśli chodzi o karcianki, oj no wiecie, przynajmniej tak sądzę :)

Generalnie podsumowując:

1. Grafika super, ale szkoda że nie wszystkie karty są animowane
2. Muzyka - no przydało by się więcej i więcej
3. Radość z gry, tak zwana miodność :) 10/10

Dopiero dziś zajrzałem na to forum ale chciałem podzielić się wrażeniami, będę tu oczywiście zaglądał dalej.

Ku chwale Gwinta! HEHE!
 
@Sirfar miło, że dzielisz się opinią i wrażeniami, ale odpowiedni temat ku temu już istnieje:
forums.cdprojektred.com/threads/138210-Zamknięta-Beta-ogólne-wrażenia

Zamykam więc temat i proszę o dzielenie się kolejnymi przemyśleniami w wyżej zalinkowanym temacie. :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom