Gwint: Rozgrywki na Skellige

+
Gwint: Rozgrywki na Skellige

Zacząłem misję "Gwint: Rozgrywki na Skellige" i zostałem skierowany na Skellige do Myszowora. Problem w tym, że Myszowora zdążyłem już wysłać do Kaer Morhen, do którego, oczywiście, jeszcze nie zdążył dotrzeć. Znacznik kieruje mnie na Skellige, lecz po zbliżeniu, na mapie nie ma zaznaczonej konretnej lokacji. Czy w późniejszym czasie będzie możliwość ukończenia misji?
 
Witam.
Mam problem z chyba ostatnią częścią questa dotyczącego rozgrywek na Skellige. Mam wygrać kartę od Lugosa Szalonego, ale doszedłem akurat do questa głównego wątku, gdzie mam się spotkać z Myszoworem właśnie u Lugosa. I co się okazuje? Że nie ma innej możliwości jak zabicie go... Rozumiem, że w takim wypadku questa nie da się wykonać? Czy jest może jakiś sposób?

Pozdrawiam
 
A gdzie można jeszcze znaleźć unikalne karty? Chcę zacząć quest "O wysoką stawkę", ale moja talia jest oszacowana na 4/5. Mam Yennefer, Ciri, Esterada, Philippe i Roche'a.
 
A gdzie można jeszcze znaleźć unikalne karty? Chcę zacząć quest "O wysoką stawkę", ale moja talia jest oszacowana na 4/5. Mam Yennefer, Ciri, Esterada, Philippe i Roche'a.
Wykonaj questy Gwint - rozgrywki w Velen, Novigradzie, Skellige oraz Gwint: Partyjki z karczmarzami i Gwint - starzy znajomi.[h=3][/h]
 
Wykonałem wszystkie zadania związane z gwintem, jakie się dało i teraz zostały mi "Rozgrywki na Skellige", których nie mogę wykonać, bo odesłałem Myszowora do Kaer Morhen, i "O wysoką stawkę" na które mam zbyt słabą talię :(
 
Witam,
mam takie pytanie na temat karty do gwinta od Szalonego Lugosa, czy po zabiciu go można zdobyć tą kartę? Wyczytałem na zagranicznych forach, że niby ta karta powinna być w jego pokoju, tylko że nie bardzo wiem który to jego pokój? Jak by ktoś coś wiedział to będę wdzięczny
 
@PSZPINDA Jak wejdziesz do jego twierdzy za bramą skręcisz ostro w lewo, zobaczysz coś w rodzaju namiotu przylegającego do wieży- to jest wejście do jego sali tronowej, gdzie znajduję się ta karta po jego śmierci
 
@bitels.sas niestety nie widzę nigdzie tej karty w sali tronowej, sprawdzałem zarówno na patchu 1.05, 1.07 jak i dziś na 1.08 :( gdzieś wyczytałem że to tylko na PC można tą kartę znaleźć? Ja gram na ps4
 
Wygrałem kartę od Myszowora, ten skierował mnie do Cracha i niejakiego gremisty który siedzi w okolicach dębu pod którym odbywała się koronacja, no i tak se siedzi, a zaczepiony stwierdza tylko "daj mi spokój" i nic. Zero opcji dialogowych. Jakieś pomysły?

PS. wczoraj w ogóle na Skellige działy mi się dziwne rzeczy - np Astrid z Lofoten miała przez cały czas fioletową twarz, w łaźni reszta ciała normalna, a twarz fioletowa o_O
 
Wygrałem kartę od Myszowora, ten skierował mnie do Cracha i niejakiego gremisty który siedzi w okolicach dębu pod którym odbywała się koronacja, no i tak se siedzi, a zaczepiony stwierdza tylko "daj mi spokój" i nic. Zero opcji dialogowych. Jakieś pomysły?
A zrobiłeś już dla niego quest? Ten z alchemią, gdzie trzeba znaleźć spirytus, kurzyślad i pomóc innemu druidowi.
 
Top Bottom