Gwint tracker

+
Witam a wiec korzystalem i dzialal mi kiedys gwent trakcer (overwolf) ale jak juz sie apke odpala to wyskakuje ze cos tam patch ze obecnie niedostepne (bedzie ktorys miesiac).... Gwentup... za kazdym razem jak pobieram i wyskakuje mi error zeby pobrac nowa wersje ze strony... usuwam caly folder, pobieram ze stronki i to samo....

Czy macie jakis dzialajacy tracker? Prosilbym o rzetelne odpowiedzi.
 
Okay zapamiętam tą radę! Spróbuj zrobić tak jak koledzy i koleżanki piszą a Ja, że reinstall gwent i gwentup lub odinstaluj Goga i gwinta usunięciem całości z komputera czy laptopa i ściągniecie go ponownie (pełna renistalacja), ale też może antywirus Ci blokuje dostęp. Jeżeli go czyścisz to nie pomoże.
 
Last edited:
Przede wszystkim to takie programy zawsze ściągaj ze strony producenta, nie z jakichś mirrorów na stronach tematycznych.
Jeśli pokazuje błąd z patchem to masz zapewne nieaktualną wersję gwent'upa.
Balanced Mind na wszystko poleca reinstalację Gwinta albo systemu operacyjnego (nie ważne co pacjenta boli, jak upie***lisz łeb to na pewno przestanie), traktuj jego wypowiedzi z przymrużeniem oka (najlepiej obu).

Jeśli wyskakuje błąd, napisz jaki.
 
Po ccleanerze (100% procentowym). Dopiero co pobrany ze strony gwentup najnowszy patch
1530275446729.png
 
Ten błąd wyskakuje od razu przy próbie uruchomienia czy po chwili używania ?
Jeśli program odpala się choć na chwilę, spróbuj go zaktualizować wewnątrz gry -> W menu głownym Gwinta F10 lub F11 -> aktualizacja
Zmień pełny ekran na okienko w opcjach gry (bądź w drugą stronę jeśli grasz w okienku)

Ten problem raczej wynika z nieaktualnej wersji gwentupa albo uszkodzonego pliku, ale napisz do nich na ask@gwentup.com, powinni zaradzić
 
Ten błąd wyskakuje od razu przy próbie uruchomienia czy po chwili używania ?
Jeśli program odpala się choć na chwilę, spróbuj go zaktualizować wewnątrz gry -> W menu głownym Gwinta F10 lub F11 -> aktualizacja
Zmień pełny ekran na okienko w opcjach gry (bądź w drugą stronę jeśli grasz w okienku)

Ten problem raczej wynika z nieaktualnej wersji gwentupa albo uszkodzonego pliku, ale napisz do nich na ask@gwentup.com, powinni zaradzić

Po jakichś 8-10s używnia, f10-f11 po odpaleniu gwentup nic sie nie dzieje miesiac temu do nich pisalem dokladnie opisujac sprawe 0 odpowiedzi..
Zmiana trybu fullscreen/okienko nie pomogla
 
A też macie tak, że napisy kart u przeciwnika są mniej ostrzejsze, czy wyraźniejsze od mojej czcionki z moimi kartami ? Też pisałem do nich i bez żadnej reakcji.
 
@Azer098 Oczywiście da się rozwiązać większość problemów bez reinstalacji programu, ale zwykle jest to najszybsze rozwiązanie. Usunięcie Gog-a i Gwentup-a + wyczyszczenie rejestru, a następnie ponowna instalacja na 90% rozwiąże problem.

Czasem tylko trzeba samodzielnie usunąć pozostałości poprzez edytor rejestru - u mnie to było przyczyną problemów z niektórymi programami.

@vegasdamian Jeżeli gwint działa, to teoretycznie wystarczy:
- Usunąć Gwentup-a
- Wyczyścić rejestr
- Sprawdzć czy są jakieś pozostałości po Gwnetup w edytorze rejestru - odpalić cmd, wpisać "regedit" i przeszukać pod hasłem "gwentup"

Czasem po prostu w Windowsie zostają pliki po starszych wersjach i trzeba się z nimi ręcznie pobawić. Miałem ten problem m.in. przy instalacji DaVinci Resolve - tam nawet oficjalny support nie widział co zrobić :D Dopiero poszperanie w internecie jak usunąć resztki po programie pomogło ;)

@MaRIB1 Z tego co pamiętatm, to w Gwentupie można w opcjach sterować wyglądem w znaczny sposób.
 
@MaRIB1 Z tego co pamiętatm, to w Gwentupie można w opcjach sterować wyglądem w znaczny sposób.
Wysłałem im takie porównanie, ustawienia nic nie mają do rzeczy, bo tylko takie są, zobacz na moją czcionkę, a przeciwnika jaka jest niewyraźna, jakby pogrubiona. Najlepiej widać na opisach NEKKER'ów u mnie i u przeciwnika:
2.jpg


@vegasdamian Tutaj masz odpowiedź od twórców na reddit:

batmees:
Wciąż dostaję błąd, że plik aplikacji infuser.dll jest uszkodzony. Ponowna instalacja nie pomogła? jakieś pomysły?

GwentUp:
Cześć, batmees! Spróbuj rozpakować narzędzie GwentUp w bezpośredni folder (im krótsza ścieżka, tym lepiej, a nie na pulpicie, a nie w folderze gry), często pomaga.

Jeszcze z zipowałem ci swoją wersję gwitup, trzymam ją na pulpicie w folderze gwintup i działa, masz tam też ten plik infuser.dll:

http://uploadfile.pl/pokaz/1475741---20vl.html
 
Last edited:
Dziekuje wam za naprawde duze zaangazowanie w pomoc.... usunalem gog, gwinta,pliki z rejestru, pobralem twoja paczke gwentupa. Odpalilem apke po wlaczeniu gwinta i...
1530382225289.png
 
A co jeśli usuniesz ten plik :unsure: Element docelowy powinien być C:\Users\Acer\Downloads\GwentUp.zip tak jak w przypadku u mnie. Przykładem jest wielu gier/ programów gdzie źle pakujesz do folderu np program filex albo filex ( w środku) a powinno być poza tym obszarem (nie jestem pewien co do tego GwintaUP, ale spróbuj to może się uda wpakować downloads) Powodzenia,
Wyrazami szacunku,
Balanced_MindPL.
PS. Tzn, że GwintUp nie powinien się znaleźć na dysku a gdzieś indziej. Przekieruj folder tak aby nie miało problemów i to chyba jedyny sposób mimo że nie mam już więcej pomysłów na to rozwiązanie. No chyba, że ma ktoś inny pomysł na rozwiązanie problemu.
 
Last edited:
Dziekuje wam za naprawde duze zaangazowanie w pomoc.... usunalem gog, gwinta,pliki z rejestru, pobralem twoja paczke gwentupa. Odpalilem apke po wlaczeniu gwinta i...

Wyłącz zapory i antywirsy i zobacz czy ruszy, bo gwentup najpierw łączy się z ich serwerem aby sprawdzić aktualizację, możliwe że jest blokowany, bo jest brany za trojana. Pisali na reddit, że norton blokuje ten plik. Niektórym po aktualizacji gwetup, też przzestał działać. Najgorszy to jest support gwentup, bo tylko odpisali by adres był krótki. Może fodler przeniś na pulpit i odpal nie wiem, ja mam na pulpicie a skrót na pasku zadań ;D


Reddit:
Próbowałem zainstalować GwentUp i zawsze pojawiał się błąd, gdy otworzyłem grę. Mówi, że plik "infuser.dll" nie znajduje się w folderze GwentUp (jest). Próbowałem zrobić wyjątek w moim programie antywirusowym zgodnie z instrukcją komunikatu o błędzie, ale nadal nie jest to dobre. Również wyszukiwane google i ktoś powiedział, aby umieścić folder GwentUp w krótszym adres, który również nie działa.

Wsparcie!?


Dracklus


1 punkt·4 miesiące temu
po aktualizacji przestaje działać dla mnie, cały czas wyświetla błąd "infuser.dll" - próbowałem wszystkiego, co robić? :-

Tutaj piszą, że antywirus bokuje plik:

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/7q7fas
następnę doradzaja krótki adres bez spacji:

https://www.reddit.com/r/gwent/comments/7lhn8t
 
Top Bottom