GWINT - twórczość fanów

+
O rety...oczywiście że wszedłem. Było ze Swimem "abrakadabra, hokus pokus czary mary .." itd....Do tego nawiązywał obrazek. Nie wiedziałem tego wcześniej...teraz już wiem bo podałeś link który widziałem i już rozumiem

ale to nie zmienia faktu że moja uwaga..choć mija się z kontekstem, jest trafna. Chodzi o to, że lubię zbierać karty, lubię grać żeby sobie uskładać deck itd... i zaglądam na stronę od ostatniego streamu który widziałem, ale żadne nowe się nie pojawiły.

Nie wiem czy jaśniej mogę coś jeszcze napisać. Może mogę...fajnie by było gdyby było jasne że pojawiają się 2 karty/dzień. 10 kart/dzień co 4 dni czy cokolwiek
 
2jacks;n9922081 said:
tak..prawdziwy magik. Najlepiej zaczarował z tym "karty będą stopniowo odkrywane..zaglądajcie na stronę"..naprawdę magiczny klick bajt

"Stopniowo" - słowo klucz. Nie musza być odkrywane już następnego dnia od wypowiedzenia tych słów, ani nawet za dwa dni ( zwłaszcza, że zaczął się weekend ).
Pewnie, że fajnie by było, jakby zrobili coś w rodzaju kalendarza adwentowego i każdego dnia odkrywali po jednej karcie z każdej frakcji ( z neutralami wyszłoby 6 dziennie ), ale wyszło jak wyszło.
Specjalnie obejrzałem jeszcze raz i wyraźnie na koniec powiedzieli, że niedługo będą kolejne stream-y i będą ujawniać karty. Dlatego też twoje pretensje są nieuzasadnione - nie bądź w gorącej wodzie kompany. Klikbajt? No pewnie, lepiej niech zlikwidują stronę i nikt nie będzie mógł sobie sprawdzić umiejętności i już pomyśleć o ew. deckach ( Swim to już pewno ma kilka, wrzuci godzinę po wyjściu patcha :D ).
 
Wróćmy już do twórczości fanowskiej, o nowych kartach (lub ich braku) można pogadać w stosownych wątkach.
 
Hen Ichaer - fanowski blog o Gwincie

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie na blog edukacyjny z Gwinta, który miał premierę dwa dni temu https://henichaer.pl/ razem z pierwszym artykułem o dodatku Żelazna Wola. Prowadzę go razem z moim dobrym kumplem @Kurikara91 . Znajdziecie u nas istotne informacje jak rozpocząć swoją przygodę z Gwintem, jak również coś, co pomoże wam polepszyć swoje umiejętności oraz najnowsze wieści ze świata Wiedźmińskiej Gry Karcianej.

By być na bieżąco zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku oraz Twitterze.

W najbliższych dniach planujemy dodanie pozostałych kluczowych informacji dla graczy.

Chciałbym poznać waszą opinię o tego typu stronach, co chcielibyście na nich znaleźć i jeśli macie jakieś sugestie co do wyglądu, piszcie śmiało. Na pewno odpowiem! :cool:
 
Razem z Veruisem przedstawiamy nasz pierwszy, duży poradnik - Przewodnik po frakcjach i ich umiejętnościach w Gwincie.
Jeśli jesteś początkującym, bądź powracającym graczem Gwinta (a może i nawet przymierzasz się do zaczęcia grać wraz z premierą wersji iOS) i przytłacza Cię natłok informacji, które trzeba nadrobić, może taka pigułka zwróci Twoją uwagę


Miłej Lektury!
~Załoga Hen Ichaer
 
Doskonałe materiały! Strona przyjemna wizualnie. Piękna grafika przedstawiająca umiejętności dowódców. Widać, że ekipa portalu zna się na robocie. Obecnie najlepszy portal w tematyce Gwinta! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
 
Zapraszamy na cykl "Historie Wiedźminverse", w których staram się przybliżyć nowe, i stare, postacie ze świata Wiedźmina i GWINTA. Wszystkie trzy powstały na podstawie historii udostępnionych na chińskiej stronie PlayGwent.

Najnowsza odsłona opowiada o Uzurpatorze i jest trzecią z kolei: Historia Uzurpatora

Poprzednie dwie opowiadają o Auberonie oraz Jakubie z Aldersbergu.

Można u nas również przeczytać o e-sporcie z zeszłego miesiąca, wraz z krótkim opisem GWENT Open #3.
 
Top Bottom