Gwint w wersji fizycznej

+
Status
Not open for further replies.
Gwint w wersji fizycznej

Cześć! Mam głupio i pozornie błahy problem. Otóż dzisiaj w końcu po ponad miesiącu oczekiwań dostałem z X-komu swój egzemplarz Serc z Kamienia. Próbowałem zagrać sobie na szybko z dziewczyną w Gwinta. I tu jest pies pogrzebany na unboxingach widzę, że w pudełku jest instrukcja do gry. Ja takowej nie posiadam mam tylko kartkę z kodem i kartkę w różnych językach z ostrzeżeniami. Jakiegokolwiek poradnika brak. Wiem, że może wydawać się zbędny, ale grać w wersję cyfrową a fizyczną to dwie inne sprawy. Dla przykładu nie wiem do czego służą żetony z numerami "100", czy plansza w kratkę od 0-9. Wy mieliście w swoich wersjach poradnik? Pozdrawiam!
 
Poradnik to zbyt wiele powiedziane, ale łap "notkę" biedny człowieku :)...





Miłej gry.
 

Vinthir

CD PROJEKT RED
W pudełku powinien być poradnik do gry, taki jak ten, który zeskanował @I_w_a_N. Jeśli go nie ma, można się z tym brakiem zgłosić do sklepu, który sprzedał grę.

W każdym razie najnowsze wersje instrukcji, w tym instrukcji do Gwinta, można znaleźć na thewitcher.com/extras
W najnowszych wersjach instrukcji do Gwinta znajduje się aneks z opisami umiejętności.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom