GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana - Testy serwerów

+

Burza46

CD PROJEKT RED
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana - Testy serwerów



Niedługo początek zamkniętej bety GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Chcemy się do niej dobrze przygotować, dlatego prosimy Was o pomoc. W ramach odbywającej się 23 i 27 września akcji Serwery muszą zginąć!, chcemy zobaczyć jak nasza infrastruktura sieciowa poradzi sobie, gdy na polu bitwy pojawi się mnóstwo graczy. Jeżeli serwery polegną, a bardzo możliwe, że tak właśnie będzie, pozwoli nam to lepiej przygotować się do startu zamkniętej bety, która rozpocznie się 25 października.

Krótko mówiąc -- chcemy sprawdzić nasze serwery i potrzebujemy Waszej pomocy, aby to zrobić.

Wszystkie informacje na temat tego wydarzenia znajdziecie na jego oficjalnej stronie.
 
Każdy serwer d*pa kiedy graczy kupa :p
No, ale warto by to sprawdzić ;) Oby mi było dane wstąpić w szeregi idące w ten bój :)
 
Jutro będziemy informować o starcie akcji na naszych kanałach społecznościowych (włączając oczywiście forum). :)
 
A w jakiej formie będzie wyglądać to rozdawanie kluczy ?
Mam nadzieję, że w podobnej jak to jest z kluczami do testów beta niektórych gier np. MMO - pula z kluczami pojawia się na jakiejś stronie, trzeba się na nią zalogować i zgarnąć kluczyk zanim wszystkie znikną z puli.
 

Guest 3872667

Guest
Obym ten klucz dostał, na gwinta tyle już czekam. Chce chociaż te 1partyjkę zagrać( wszystkie turnieje w wieśku na trudnym poziomie gwinta ukończone :3 )
 
A w jakiej formie będzie wyglądać to rozdawanie kluczy ?
Mam nadzieję, że w podobnej jak to jest z kluczami do testów beta niektórych gier np. MMO - pula z kluczami pojawia się na jakiejś stronie, trzeba się na nią zalogować i zgarnąć kluczyk zanim wszystkie znikną z puli.

Dokładnie tak. Na stronie KTS pojawi się dziś moduł rejestracyjny, o czym poinformujemy w naszych kanałach społecznościowych.
 

Guest 3872667

Guest
Jest, MAM :nice: opłacało się siedzieć z f5.

---------- Zaktualizowano 17:59 ----------

Można to streamować?
 

Guest 3872667

Guest
Własnie też jeszcze czekam na potwierdzenie, czy wolna nam streamować Gameplay na youtube/twitch :p
nic nie można, przy main menu jest... A miałem już zapodać soundtrack na yt, no nic, szkoda.
 

Guest 3872667

Guest
Tez własnie odpaliłem i to przeczytałem. Nawet nie wolno nam mówić że dostalismy się do bety. Oops :smile:
W sumie wiesz, jak dostajesz klucz do bety, to się od razu chwalisz, dopiero potem pobierasz grę i czytasz czego nie wolno... Trochę to dziwne :D
 
Yyyyyy panie admini, instalator nie działa....

---------- Zaktualizowano 18:22 ----------

Ps. Na stronie pisze podążaj za instrukcją, a tu nie ma instrukcji... pffff fuszerka... pffff
 
Top Bottom