GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

+
Idąc dalej tym tropem, w wersji pudełkowej World of Tanks są kody na czasowy dostęp do konta premium, trochę złota i czołg, a cała edycja kosztowała 30 zł.

No to idąc dalej tym tropem Duel of Champions również miał wersję pudełkową gdzie były podstawowe talie wszystkich frakcji, trochę złota i pieczęci, po kilka dopalaczy zdobywanego w czasie gry doświadczenia oraz złota, a na koniec rodzynek w postaci alternatywnego wyglądu jednej z kart nie dostępnego w żaden inny sposób.
 
No to idąc dalej tym tropem Duel of Champions również miał wersję pudełkową gdzie były podstawowe talie wszystkich frakcji, trochę złota i pieczęci, po kilka dopalaczy zdobywanego w czasie gry doświadczenia oraz złota, a na koniec rodzynek w postaci alternatywnego wyglądu jednej z kart nie dostępnego w żaden inny sposób.

Szanowni pozwólcie nam najpierw przejść przez Betę - nigdy nie mówimy nigdy ale na razie zrobienie najlepszej możliwej wersji cyfrowej jest tym co nas zajmuje w 110% :)
 
Szanowni pozwólcie nam najpierw przejść przez Betę - nigdy nie mówimy nigdy ale na razie zrobienie najlepszej możliwej wersji cyfrowej jest tym co nas zajmuje w 110% :)

Bynajmniej nie namawiam do pudełkowej wersji. Opacznie zostałem odebrany :) Przedstawiłem po prostu za przedmówcami (albo lepiej przedpiszarzami ;)) jeszcze jeden przykład jaki sam znam. Osobiście pudełka raczej na start bym nie kupił i jeśli takowe by wyszło to kupiłbym dopiero po dłuższym czasie gdy już sama gra mi się przeje by nieć miłą pamiątkę na półce. Ot takie podejście do gier F2P w moim wykonaniu :D Więc jak dla mnie możesz Rafał spokojnie dłubać ze współpracownikami nad wersją cyfrową na 110% ;)
 
Polscy forumowiczy wiedźminowi już tacy są... Gra na drugim miejscu, ważne by był swag jak np mapa świata w kolekcjonerce :F
 
Polscy forumowiczy wiedźminowi już tacy są... Gra na drugim miejscu, ważne by był swag jak np mapa świata w kolekcjonerce :F

No ale czemu polscy? I wcale gra nie jest na drugim miejscu, lubię fanty, to zależy mi, żeby była też wersja pudełkowa. Jak widać po dodatkach, ludzie z całego świata chcą dodatków fizycznych do cyfrowej zawartości. Ale nie będę prosił o nią na tym etapie, grzecznie poczekam i kupię jeśli wyjdzie.
 
@PATROL
Może i ogólnie fani Wiedźmina, nie siedzę za bardzo na internationalu. No ale cóż... jak ludzie prawie nic nie wedząc o grze w pierwszych stronach topciu nie zadawają o niej pytań o grze, tylko o to czy będzie wersja pudełkowa to moim zdaniem to zboczenie. Ludzie na tym forum mają pewne tendenje, które poprzez feedback loop stają się tutaj normami.

Dodatki i gadżety związane z grami działającymi w modelu F2P. Hearthstone jakoś wersji pudełkowej nie dostał, bo ludzie w niego grający już dawno mentalnie wyszli z pudełek i przeszli na cyfrową dystrybucję.

Sam lubię pudełka i takiego Warcrafta4 bym kupił w pudełku a nie w cyfrze, ale pudełkowego Hearthstona bym w życiu nie kupił.
 
Top Bottom