Handlarka miesa :) akt 1

+
Handlarka miesa :) akt 1

Witam. Czy ktos zwas rozwiazal kwestie z handlarki miesa (wiem ze prawdopodobnie to porzucony poboczny quest, ale po prostu jestem ciekawy)nigdy nie udalo mi sie dotrzec skad to mieso pochodzi.. Moze przy sadzie abigail cos o tym bylo ale w tej chwili nie pamietam. Pozdro dla wielbicieli Wiedzmina. I Wielkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiie dzieki dla tworcow za wersje rozszerzona wreszcie mam okazje gry w wiedzia w polskiej wersji jezykowej :beer:
 
Może to porzucony quest, a może jednak nie.Zwykła informacja. Wskazówka pomagająca przy osądzie mieszkańców Pogrodzia (tak samo jak pies Oda).edit/ przynajmniej wątek jest oryginalny ;)
 
Może ta handlarka to córka
Leśnego Dziadka z "Pani Jeziora"
;)Ja jednak myślę, że to porzucony quest jak wspomniany pies Oda czy studnie.
 
Biorąc pod uwagę ilość "mięsa", które umarło wskutek epidemii...już wiemy, jakiego jest ono pochodzenia :p
 
PonuryYeavinn said:
Na temat "mięsa" od kramarki można się dowiedzieć nieco więcej od bodajże starego wieśniaka.
Można się dowiedzieć, że "Dziwnie Smakuje". To ci informacja. :p
 
the witcher III, dość tego. Upominam Cię od ponad godziny, stale robisz to samo.W związku z tym, otrzymujesz bana na 14 dni, za uporczywy, notoryczny spam, multiposting, trolling i głupotę.Dziękuję za uwagę.
 
Ja myśle ze właśnie to mięso jestpowodem epidemii , albo z cmentarza jak to już mówili :p Lepiej nie jeść ::)
 
może ona jest kanibalem jak dziadek z bagien a mięsa z trupów ludzkich ma tyle, że może sprzedawać to. (hehe) zgadzam się z moimi przedmówcami, że to coś jak pies oda pozdro :)
 
Ja przez przypadek kiedyś sobie klikałem po NPC-ach w tamtym rejonie i wyszła mi ciekawa zbitka... Szło to mniej więcej tak:1. Handlarka "Co cię obchodzi skąd biorę mięso?!"2. Wieśniak "Jakoś dziwnie smakuje to mięso od kramarki. Nie jedz go."3. Żebrak "Gdzie się podziały te wszystkie sieroty z opuszczonych domów?"Cytaty z pamięci (a pamięć mam dobrą tylko krótką ;) ) więc mogą być trochę niedokładne ale oddają sens wypowiedzi. Wnioski można wyciągnąć samemu...PS. Tak wiem, że tekst o dzieciach odnosi się bardziej do
porywania dzieci przez Salamandrę do eksperymentów
ale jednak skojarzenia ciężko się pozbyć...
 
Wszystko jest możliwe, może to być mięso:a) z trupów ludzkichb) z martwych zarażonych zwierzątMogliby z tego zrobić jakiegoś questa
 
:mad: Do czolery :mad: Oco biega z tym psem Oda? Jest tajemniczy i co z tego? Geralt mówił że wygląda jakby czegoś szukał. Wytłumaczcie plis. :hmmm:
 
Top Bottom