Hitman

+
Jedno mnie niepokoi - wydawcą będzie Warner Bros, a wszyscy wiemy jakie oni mają podejście do rynku gier.
 
Mnie też to niepokoi... Poza tym jakoś bardziej wolałem poprzedni system wydawniczy z podziałem na epizody. Wiem, że wszyscy na to psioczyli ale miało to swój plus, można było każdy epizod sprawdzić na kilkanaście różnych sposobów a teraz pewnie przeleci się wszystko raz i koniec...
 
Wcześniej wkurzałem się na "exclusiv" w EGS ale już mi przeszło. 95% gier, które mnie interesowały, a były dostępne tylko w EGS, okazało się kompletnymi gniotami i nic dziwnego, że ich wydawcy połasili się na chińska kasę.
 
Ja kiedyś też psioczyłem na Epica, bo zawsze to nowa nieznana platforma, której w dodatku brakowało początkowo wielu wygodnych funkcji, ale koniec końców mi przeszło. I tak już używam chyba siedmiu czy ośmiu platform tego typu. Jedna w tę czy tamtą nie robi różnicy, bo w przecież nadal gram na swoim kompie. Ekskluzywność tego typu nie wiąże się z koniecznością zakupu nowego sprzętu czy innymi dodatkowymi opłatami jak w przypadku ekskluzywności platformy. W tym drugim przypadku bolałoby mnie gdybym nie miał konsoli w momencie premiery Red Dead Redemption II, które bardzo mnie interesowało, bo chęć zagrania już teraz wiązałaby się z zakupem nowego sprzętu.

Jeśli więc zdecydowałbym się na nowego Hitmana zaraz po premierze to nie zabolałoby mnie to zbytnio, że muszę zakupić wersję na Epicu.
 
Tylko jest pewien problem, trójka ma jakoby łączyć wszystkie trzy części w jedną całość. Będzie można w niej uruchomić lokacje z poprzednich części a także przenieść cały swój postęp z dwójki tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części. Warunkiem jest oczywiście posiadanie poprzednich części. Więc jeśli ktoś ma obie części na steamie, poświęcił tam dziesiątki godzin to po zakupieniu trójki na epicu nie będzie miał możliwości skorzystania z tej opcji.
 
Tylko jest pewien problem, trójka ma jakoby łączyć wszystkie trzy części w jedną całość. Będzie można w niej uruchomić lokacje z poprzednich części a także przenieść cały swój postęp z dwójki tak jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części. Warunkiem jest oczywiście posiadanie poprzednich części. Więc jeśli ktoś ma obie części na steamie, poświęcił tam dziesiątki godzin to po zakupieniu trójki na epicu nie będzie miał możliwości skorzystania z tej opcji.
Jedynkę można niedługo dostać za darmo na Epicu. Może przed samą premierą H3 dadzą jeszcze H2...
 
Jedynkę można niedługo dostać za darmo na Epicu. Może przed samą premierą H3 dadzą jeszcze H2...
Co z tego, że dadzą za darmo, skoro przechodzić będziesz musiał wszystko od nowa. Nie każdemu będzie się chciało poświęcić te 100+ godzin, aby ponownie przejść obie części na 100%. Dla takich osób pozostaje poczekać rok, aż gra trafi na Steama.
 
Top Bottom