Hitman

+
Zawsze można wrócić do starych, jeszcze nawet nie ruszanych. U mnie na steamie czeka w kolejce blisko 300 pozycji :p
 
Ja chyba jednak poczekam, aż gra wyjdzie w całości :).

Zobaczę też recenzję bo wciąż nie jestem przekonany do jakości tego produktu. Może raczej wypadałoby powiedzieć "integralności" bo odnoszę wrażenie jakby miało to być oderwane od kontekstu, niepołączone ze sobą, misje. Jeśli takie było odgórne założenie, cóż... przystopuję, albo poczekam na porządną przecenę.
 
Jakby jeszcze cena za ten pierwszy "sezon" była gdzieś w granicach 30-40zł to ok można by spróbować a tu oni za ułamek gry wołają tyle ile przeciętnie kosztuje kompletna gra xD Później znowu praktycznie drugie tyle trzeba wyłożyć za pozostałą część gry. Póki co dziękuję postoję
.:doubt2:
 
Last edited:
Mnie najbardziej boli, że dadzą tych kilka lokacji (fakt, że ponoć ogromnych) i tam upchną te misje.
Mimo wszystko wolałbym większą różnorodność.
 
Nie ma to jak podzielić grę na dwie części i każdą sprzedawać jako osobny produkt. A głupi gracze kupują. :D Wolę sobie powrócić do Krwawej Forsy.
 
Dokładnie, poczekać na zbiorcze wydanie po obniżonej cenie.

Jeszcze tylko musimy poczekać i przekonać się czy ta gra oby na pewno będzie tak dobra jak się dotychczas prezentuje. Pamiętajmy, że już nie raz nieźle mydlono nam oczy. Nie dajmy się ciągle robić w przysłowiowego balona.
 
Hitman to tytuł, ktorego ominac nie moge dlatego jestem zniesmaczony tym co postanowili zrobic z najnowsza odsłona. Tez jestem zdania, ze lepiej poczekac dłuzej na całosc
 
Top Bottom