Hitman

+
Pogięło ich totalnie, licząc 6 miejscówek które jest zapowiedziane i jak każda będzie w cenie ponad 60zł to mamy łącznie ponad 360zł
:eredinfacepalm:
 
No cóż... zawsze sądziłem, że epizodyczne wydawanie tytułów to taki ukryty skok na większą kasę. Takie inne oblicze mikrotransakcji, bo niby za epizod płacimy zauważalnie mniej niż za pełną grę, ale summa summarum kwota wyjdzie nam większa. Genialne!

Jedyny plus jest taki, że nikt nie obliguje nas do zakupu całego produktu jeśli pierwszy epizod nie przypadnie nam do gustu. Chociaż z drugiej strony można to podciągnąć pod płatną wersję demonstracyjną. Hm...

:thinking:
 
Od dawna było wiadomo że gra będzie wychodzić w epizodach, ale po wydaniu całości będzie też można kupić pełniaka na płycie. Nie wiem skąd to nagłe zdziwienie tak jakby powyższa informacja była jakąś nowością :blink:
 
Od dawna było wiadomo że gra będzie wychodzić w epizodach, ale po wydaniu całości będzie też można kupić pełniaka na płycie.

Tak, tylko IO zapowiadało, na zeszłorocznych targach E3, że za grę zapłacimy raz, a później dostaniemy ją stopniowo (w kawałkach/epizodach - jak zwał tak zwał) bez żadnych płatnych DLC czy mikrotransakcji.

Wydacie na nią tylko 60 dolarów. Żadnych DLC, żadnych mikropłatności i tego typu rzeczy. Kupicie grę, która zapewni Wam zabawę na kilka miesięcy

I jeszcze jedna wypowiedź ze wspomnianych targów:

Są inne produkty, które najpierw ukazują się w postaci gry za 60 dolarów, a następnie ich wydawcy starają się jeszcze sprzedać Season Pass za kolejne 40 dolarów. Wydajesz więc 100 czy 120 dolarów na wszystko. My mówimy temu "nie", nie chcemy tego robić.

Uważamy, że takie podejście do graczy jest złe. Oni chcą po prostu być częścią tego doświadczenia, ale niekoniecznie pragną, by z nich zdzierano. My sprzedamy to wszystko w jednej cenie.

- źródło
 
Źle doczytałem, kolejne miejscówki będą już po 10$, więc ogólnie wyjdzie coś ~65$ za całość czyli standardowa cena za tytuł AAA. Co nie zmienia faktu że takie cięcie gry na odcinki średnio mi się podoba.


Poza tym nie wiadomo jeszcze jaka będzie cena w polskich sklepach...

---------- Zaktualizowano 20:48 ----------

Została ujawniona również EK w skład której wejdą:

- gra w wersji cyfrowej (Full Experience)
- 10-calowa figurka Agenta 47
- 60-stronicowy album z grafikami koncepcyjnymi
- krawat i spinka Agenta 47



Cena: 139,99$ (~560zł)
 
Czyli w Hitmana tak na prawde bedzie mozna zagrac dopiero jak wydadza wersje pudełkowa pod koniec roku. Wczesniej nie ma najmniejszego sensu i wyjdzie pewnie drozej niz pozniej w całosci a jak nie to sie poczeka z rok i wtedy sie kupi za bezcen. Beznadziejnie do wymyslili tylko po to aby kase nabijac
 
Minimalne wymagania sprzętowe:


  • System operacyjny: Windows 7 (64-bitowy) lub lepszy
  • Procesor: Intel i5-2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 940 lub lepsze
  • Pamięć operacyjna RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza

Rekomendowane wymagania sprzętowe:



  • System operacyjny: Windows 7, 8.1, 10 (64-bitowy)
  • Procesor: Intel i7 3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4 GHz lub lepszy
  • Pamięć operacyjna RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290 lub lepsza
 
Analiza technicznej strony bety nowego Hitmana (w wersji PS4):

[video=youtube;4Y-ObPgAYOA]https://www.youtube.com/watch?v=4Y-ObPgAYOA[/video]
 
NIe ma bata, spiernicza nowego Hitmana po całosci. Przeczytałem przed chwila recenzje z Bety na gry-online i sie załamałem. Jak mozna taka serie tak zepsuc. Wczesniej jak pod koniec roku jak wyjdzie gra z wszystkimi dostepnymi juz misjami nie ma sensu sie za nia zabierac. Jestem zniesmaczony
 
Top Bottom