Hotfix 1.04 — lista zmian

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix 1.04 jest już dostępny na wszystkich platformach. Poniżej lista zmian:

Zadania
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający ukończenie ostatniego celu w Kontrakcie: Czwarta bezwładza.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający rozpoczęcie rozmowy z Johnnym w zadaniu Pasażer.
  • Naprawiono rzadki błąd, wskutek którego NPC nie dzwonili do V jeśli zadanie A Like Supreme zostało porzucone w trakcie wykonywania go.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nix nie powracał na swoje miejsce w zadaniach Księga Zaklęć i Odwilż.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający postęp zadania Stróże bezprawia, jeśli opuszczono teren zadania.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego nie można było odnaleźć Delamaina w ramach zadania Delamain: Readmisja.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego gracz pozostawał w drugiej fazie zadania po zakończeniu walki z Ozobem w Pacifice, jeśli było ono wykonywane po ukończeniu zadania Finałowa walka.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nomadzi znikali jeśli opuszczono teren zadania w trakcie trwania walki w zadaniach Nie mów Saulowi / Właściwy moment.
  • Umożliwiono śledzenie na minimapie zadań Witaj w Pacifice / Rozpoznanie wzorca / Czynnik ludzki.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający V ruch, jeśli żaden z warunków niebieskich linii dialogowych nie mógł zostać spełniony w zadaniu Na czarną godzinę.
  • Naprawiono błąd wstrzymujący upływ czasu jeśli opuszczono teren zadania Chłopiec z pistoletem lub porzucono je.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozmowa z Johnnym nie rozpoczynała się po opuszczeniu hotelu w zadaniu Metamorfozy.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego postęp zadania Chłopiec z pistoletem był blokowany po opuszczeniu terenu zadania (przed wspinaczką na górę).
  • Naprawiono błąd, wskutek którego cel "Udaj się do kabiny nr. 9" w zadaniu Dom lalek nie był zaliczany, jeśli gracz zbyt szybko wszedł do wskazanego pokoju.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Jackie nie mógł usiedzieć w miejscu w zadaniu Miasto snów.
  • Inne poprawki zadań.
Rozgrywka
  • Poprawiono podgląd broni w menu Wytwarzania.
Poprawki graficzne
  • Zmniejszono czas ładowania wyglądu pojazdów.
  • Przyspieszono zmianę widoku z pierwszoosobowego na trzecioosobowy w pojazdach.
  • Naprawiono brakujące animacje u ważnych fabularnie NPCów podczas przerywników filmowych.
Wydajność i stabilność
  • Poprawiono stabilność gry, w tym zawieszanie się gry.
Różne
  • Zmieniono efekt migoczących świateł w segmentach z braindansem aby zmniejszyć ryzyka wywołania symptomów epileptycznych. Efekt został wygładzony, a migotanie jest teraz delikatniejsze i występuje w większych odstępach czasowych.
  • Usunięto utwory chronione prawem autorskim z gry gdy opcja "Wyłącz muzykę chronioną prawem autorskim" jest włączona.
PC
  • Zmiana języka na domyślny w ustawieniach gry poprawnie ustawia język zgodny z językiem klienta Steam.
Konsole
  • Poprawiono jakość odbić na konsolach Xbox One i PlayStation 4 aby wyeliminować efekt rozmycia.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego osiągnięcie "Ziemia Jałowa" zatrzymywało się na 97% postępu po ukończeniu wszystkich istotnych zadań w Badlandach na Xboxie
 
Last edited:
A czy naprawiono błąd który sprawił, że nadal jestem bez wersji kolekcjonerskiej ?? Obiecanej na 10 grudnia ?? Którą kupiłem rok temu ? i nikt nie odpisuje na Emaile ?
 
Nie wiem czy to błąd, ale nie mogę ukończyć zadania prezent od T.Bug. Niby pojawia mi się kwestia u tej Japonki, że T. Bug mi coś zostawiła ale zamiast po prostu dać mi ten wszczep włącza mi się menu sklepu, z którego jak rozumiem ma ten wszczep kupić? Ale nawet jak to zrobię to i w dzienniku zadania ciągle pisze że mam to odebrać. Ja coś robię nie tak czy to gra? Podobnie jest z zdaneim Dobre uczynki połacają gdzie u Rydera taka opcja w ogóle się nie pojawia, jest tylko menu sklepu.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Nie wiem czy to błąd, ale nie mogę ukończyć zadania prezent od T.Bug. Niby pojawia mi się kwestia u tej Japonki, że T. Bug mi coś zostawiła ale zamiast po prostu dać mi ten wszczep włącza mi się menu sklepu, z którego jak rozumiem ma ten wszczep kupić? Ale nawet jak to zrobię to i w dzienniku zadania ciągle pisze że mam to odebrać. Ja coś robię nie tak czy to gra? Podobnie jest z zdaneim Dobre uczynki połacają gdzie u Rydera taka opcja w ogóle się nie pojawia, jest tylko menu sklepu.

Działa okej, jak otworzy Ci się jej sklep jeden z demonów będzie oznaczony i nie będzie nic kosztował :)
 
A według mnie gra mogła jeszcze poczekać z premierą chociaż do końcówki I kwartału 2K21, przez brak GPU serii RTX 3xxx ludzie dostają furii, a usługi takie jak GFNow nie wyrabiają, kupel dzisiaj odebrał paczkę od kuriera i teraz musi czekać godzinę/dwie na serwer GFNow... Do samej gry nie ma się co przyczepić, 200 zł za taki tytuł to grosze, nie jest źle ale mogło być naprawdę lepiej, wszystko spieprzył ten cholerny wirus, czy to nie jest aby ironiczne ?
 
Ja chyba odpadam. Kilkadziesiąt crashów gry. "Gra się wypłaszczyła". Czasem nawet się nie włącza. Czasem uda się pograć 15 sekund. Czasem godzinę. Na 6 godzin spędzonych przy komputerze postęp w grze to około godzina. Reinstalowane sterowniki, aktualizowany windows itd. Nie mam jakiejś starej karty bo RTX 2080 Super. Reszta podzespołów też dobra. Nigdy z inną grą nie było problemów, a gram sporo.
 
Czy jest możliwość dodania w opcjach wyboru wersji braindancu w zależności od tego czy ktoś ma z tym problem czy nie? Wiem, że są pilniejsze sprawy na ten moment, ale fajnie by było jakby się coś takiego pojawiło.
Kolejne pytanie, czy braki w animacjach oznaczają NPCów nie ruszających ustami w trakcie rozmów? miałem kilka takich przypadków i choć nie było to jakimś wielkim problemem to jednak trochę wybijało i immersji.
Post automatically merged:

Hej, ile ten patch potrzebuje miejsca na dysku. Mam na ssd 30gb i nie chce się zainstalować
Informacja z GOG: "
Nadchodzi nowa łatka do gry Cyberpunk 2077! Łatka ta waży 500 MB, ale wprowadza zmiany w już istniejących plikach, co oznacza, że zostanie zmienione około 50 GB danych. W związku z tym, GOG GALAXY potrzebuje w sumie około 60 GB wolnego miejsca na dysku, aby łatka została pomyślnie zaimplementowana.
Alternatywą jest odinstalowanie i zainstalowanie gry ponownie - to również powinno załatwić sprawę"
 
Mhm mam problem z "operacją firestorm".... zatrzymuje się w momencie gdy mam wyeliminować przeciwników na dachu budynku... problem w tym że wieżyczki które tam są nie otrzymują obrażeń w przeciwieństwie do ludzi którzy już te obrażenia dostają :/ Ma ktoś jakieś rozwiązanie? Wczytywałem mase save, resetowałem konsole (ps4) i chyba będę zmuszony rozpocząć gre od nowa z nadzieją że problem nie wystąpi.
 
Jest szansa że pojawią się tu nieco bardziej rozbudowane statusy Rich Presence w Steamie i Discordzie?
Bez tytułu.png
 
Mhm mam problem z "operacją firestorm".... zatrzymuje się w momencie gdy mam wyeliminować przeciwników na dachu budynku... problem w tym że wieżyczki które tam są nie otrzymują obrażeń w przeciwieństwie do ludzi którzy już te obrażenia dostają :/ Ma ktoś jakieś rozwiązanie? Wczytywałem mase save, resetowałem konsole (ps4) i chyba będę zmuszony rozpocząć gre od nowa z nadzieją że problem nie wystąpi.
Mam dokładnie to samo na Xbox One S, naprawcie to pls
 
Witam, ja mam jedynie problem z kamerą, a mianowicie co jakiś czas poprostu jadąc autem nie da się jej zmienić, jest tylko widok z 1 osoby, a klikając Q nic się nie dzieje, pomaga tylko restart gry :) Po za tym jak narazie nie doświadczyłem, żadnych problemów, Dobra robota, gra naprawde wciąga! <33
 


Hotfix 1.04 jest już dostępny na PC i PlayStation. Na konsolach Xbox pojawi się w najbliższych dniach. Poniżej lista zmian:

Zadania
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający ukończenie ostatniego celu w Kontrakcie: Czwarta bezwładza.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający rozpoczęcie rozmowy z Johnnym w zadaniu Pasażer.
  • Naprawiono rzadki błąd, wskutek którego NPC nie dzwonili do V jeśli zadanie A Like Supreme zostało porzucone w trakcie wykonywania go.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nix nie powracał na swoje miejsce w zadaniach Księga Zaklęć i Odwilż.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający postęp zadania Stróże bezprawia, jeśli opuszczono teren zadania.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego nie można było odnaleźć Delamaina w ramach zadania Delamain: Readmisja.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego gracz pozostawał w drugiej fazie zadania po zakończeniu walki z Ozobem w Pacifice, jeśli było ono wykonywane po ukończeniu zadania Finałowa walka.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nomadzi znikali jeśli opuszczono teren zadania w trakcie trwania walki w zadaniach Nie mów Saulowi / Właściwy moment.
  • Umożliwiono śledzenie na minimapie zadań Witaj w Pacifice / Rozpoznanie wzorca / Czynnik ludzki.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający V ruch, jeśli żaden z warunków niebieskich linii dialogowych nie mógł zostać spełniony w zadaniu Na czarną godzinę.
  • Naprawiono błąd wstrzymujący upływ czasu jeśli opuszczono teren zadania Chłopiec z pistoletem lub porzucono je.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozmowa z Johnnym nie rozpoczynała się po opuszczeniu hotelu w zadaniu Metamorfozy.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego postęp zadania Chłopiec z pistoletem był blokowany po opuszczeniu terenu zadania (przed wspinaczką na górę).
  • Naprawiono błąd, wskutek którego cel "Udaj się do kabiny nr. 9" w zadaniu Dom lalek nie był zaliczany, jeśli gracz zbyt szybko wszedł do wskazanego pokoju.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Jackie nie mógł usiedzieć w miejscu w zadaniu Miasto snów.
  • Inne poprawki zadań.
Rozgrywka
  • Poprawiono podgląd broni w menu Wytwarzania.
Poprawki graficzne
  • Zmniejszono czas ładowania wyglądu pojazdów.
  • Przyspieszono zmianę widoku z pierwszoosobowego na trzecioosobowy w pojazdach.
  • Naprawiono brakujące animacje u ważnych fabularnie NPCów podczas przerywników filmowych.
Wydajność i stabilność
  • Poprawiono stabilność gry, w tym zawieszanie się gry.
Różne
  • Zmieniono efekt migoczących świateł w segmentach z braindansem aby zmniejszyć ryzyka wywołania symptomów epileptycznych. Efekt został wygładzony, a migotanie jest teraz delikatniejsze i występuje w większych odstępach czasowych.
  • Usunięto utwory chronione prawem autorskim z gry gdy opcja "Wyłącz muzykę chronioną prawem autorskim" jest włączona.
PC
  • Zmiana języka na domyślny w ustawieniach gry poprawnie ustawia język zgodny z językiem klienta Steam.
Konsole
  • Poprawiono jakość odbić na konsolach Xbox One i PlayStation 4 aby wyeliminować efekt rozmycia.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego osiągnięcie "Ziemia Jałowa" zatrzymywało się na 97% postępu po ukończeniu wszystkich istotnych zadań w Badlandach na Xboxie


Hotfix 1.04 jest już dostępny na PC i PlayStation. Na konsolach Xbox pojawi się w najbliższych dniach. Poniżej lista zmian:

Zadania
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający ukończenie ostatniego celu w Kontrakcie: Czwarta bezwładza.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający rozpoczęcie rozmowy z Johnnym w zadaniu Pasażer.
  • Naprawiono rzadki błąd, wskutek którego NPC nie dzwonili do V jeśli zadanie A Like Supreme zostało porzucone w trakcie wykonywania go.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nix nie powracał na swoje miejsce w zadaniach Księga Zaklęć i Odwilż.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający postęp zadania Stróże bezprawia, jeśli opuszczono teren zadania.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego nie można było odnaleźć Delamaina w ramach zadania Delamain: Readmisja.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego gracz pozostawał w drugiej fazie zadania po zakończeniu walki z Ozobem w Pacifice, jeśli było ono wykonywane po ukończeniu zadania Finałowa walka.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Nomadzi znikali jeśli opuszczono teren zadania w trakcie trwania walki w zadaniach Nie mów Saulowi / Właściwy moment.
  • Umożliwiono śledzenie na minimapie zadań Witaj w Pacifice / Rozpoznanie wzorca / Czynnik ludzki.
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający V ruch, jeśli żaden z warunków niebieskich linii dialogowych nie mógł zostać spełniony w zadaniu Na czarną godzinę.
  • Naprawiono błąd wstrzymujący upływ czasu jeśli opuszczono teren zadania Chłopiec z pistoletem lub porzucono je.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego rozmowa z Johnnym nie rozpoczynała się po opuszczeniu hotelu w zadaniu Metamorfozy.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego postęp zadania Chłopiec z pistoletem był blokowany po opuszczeniu terenu zadania (przed wspinaczką na górę).
  • Naprawiono błąd, wskutek którego cel "Udaj się do kabiny nr. 9" w zadaniu Dom lalek nie był zaliczany, jeśli gracz zbyt szybko wszedł do wskazanego pokoju.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Jackie nie mógł usiedzieć w miejscu w zadaniu Miasto snów.
  • Inne poprawki zadań.
Rozgrywka
  • Poprawiono podgląd broni w menu Wytwarzania.
Poprawki graficzne
  • Zmniejszono czas ładowania wyglądu pojazdów.
  • Przyspieszono zmianę widoku z pierwszoosobowego na trzecioosobowy w pojazdach.
  • Naprawiono brakujące animacje u ważnych fabularnie NPCów podczas przerywników filmowych.
Wydajność i stabilność
  • Poprawiono stabilność gry, w tym zawieszanie się gry.
Różne
  • Zmieniono efekt migoczących świateł w segmentach z braindansem aby zmniejszyć ryzyka wywołania symptomów epileptycznych. Efekt został wygładzony, a migotanie jest teraz delikatniejsze i występuje w większych odstępach czasowych.
  • Usunięto utwory chronione prawem autorskim z gry gdy opcja "Wyłącz muzykę chronioną prawem autorskim" jest włączona.
PC
  • Zmiana języka na domyślny w ustawieniach gry poprawnie ustawia język zgodny z językiem klienta Steam.
Konsole
  • Poprawiono jakość odbić na konsolach Xbox One i PlayStation 4 aby wyeliminować efekt rozmycia.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego osiągnięcie "Ziemia Jałowa" zatrzymywało się na 97% postępu po ukończeniu wszystkich istotnych zadań w Badlandach na Xboxie
Hej naprawde doceniam że naprawiacie błędy ale dlaczego cofnęło mi pobieranie z 23gb do 10gb? Mam słaby internet i naprawdę jest to dla mnie dużo :(
 
Mam rozumieć, że "wypłaszcznie gry" jest naprawione i jest zawarte w:

Wydajność i stabilność

  • Poprawiono stabilność gry, w tym zawieszanie się gry.
?
 
Kontrakt: Dług nie zniknął z dziennika po wykonaniu
1607724004141.png
Wyszedłem z obszaru zadania, cel mnie gonił i zabiłem go niedaleko fabryki. Aptekarz dał zniżkę.
 
Top Bottom