Hotfix 1.04 — lista zmian

+
Mam problem, by pobrać patch, ciągle wyskakuje błąd "przeciążenia chmury" kiedy najlepiej uruchomić synchronizację ?
 
Pewnie otworzyłeś kontener hackiem, też tak miałem. Ale jak załadowałem stan sprzed otwarcia i otworzyłem go normalnie, to po przeszukaniu kontenera zaliczyło mi zadanie.
Bardzo możliwe nie pamiętam w tym momencie... ale jestem już lata świetlne do przodu w historii ... i nie widzi mi się cofanie z safe'm żeby stracić wszystko co zrobiłem dla głupiej misji policyjnej...
Drugi problem jaki mam to misja z cyberpsychopatą - ta gdzie wróg powinien wyjść z wanny z lodem. Sprawdziłem na YT - zrobiłem wszystko tak samo ... ale ofkors wroga nie ma. Eh .. kolejny quest który będzie gnił w czyśćcu dziennika i nie będzie z niego kasy :/
 
A myślałem, że widziałem już wszystko. Dziś wywaliło mnie w połowie napisów końcowych 😅 cóż za puenta całej gry i jej stanu xd
 
"
  • Naprawiono błąd, uniemożliwiający ukończenie ostatniego celu w Kontrakcie: Czwarta bezwładza.
"
Tak naprawiliście że nadal sie nie da tego zadania zrobić xd
 

Attachments

  • x.png
    x.png
    3.4 MB · Views: 103
Zadanie "Kontrakt: czwarta bezwładza", podchodzę do paczkomatu po nagrode z zadania, klikam by odebrać, guzik znika, nagrody brak, i zadanie ciągle mi każe odebrać nagrodę.
Zadanie "Kontrakt: mały człowiek, dużo zła", zabiłem tą ekipę tak jak na tym filmie
, biegnę pozbierać co zostało z przeciwników i przy okazji wypełnić to zadanie. Znajduje cel zadania, coś z niego podnoszę i tyle, zadanie stoi w miejscu "zneutralizuj Jae-hyuna". Wczytywanie gry nie pomagało w oby przypadkach(wczytywanie drzazg również). Ciało z drugiego zadania wywaliłem również z dachu i znikło 500 metrów pod ziemią(Już nawet drogi mi nie pokazuje do tego zadania). Właśnie chciałem przetestować korpa i teraz już nawet fabułę na start zbugowało do nie grywalnego stopnia
:)
 

Attachments

  • bug1.png
    bug1.png
    3.5 MB · Views: 69
  • BUG2.png
    BUG2.png
    4.1 MB · Views: 82
Last edited:
Po tej latce zaczely mi sie dziwne bledy nie moge przez pewien czas wyciagnac broni opcja skoku chwilowo sie wylacza i mimo ujonczebia misji i bezpiecznej strefy nie moglwm zapisac gry wczesniej nie odczowalem takich problemow mimo ze gram na xbox one
 
Top Bottom