Hotfix 1.05 — lista zmian

+
@up z bugami interfejsu pomaga wejście i wyjście z trybo foto. U mnie za każdym razem naprawiało błędy z HUD'em.
 
Gra chodzi Tip-Top. 85 FPS, RTX 2080 Ti, Ultra Raytracing. Irytuje mnie tylko minimapa. Ciągłe skupianie się na minimapie nie na rozgrywce.
 
Mi najbardziej przeszkadzają brakujące elementy gry i durne AI, ale grunt to progres... jeszcze będzie dobrze.
 
To uczucie kiedy wyłączasz grę po zrobieniu zakończenia a tu update..... Dzięki niezłe wyczucie czasu. Dzięki za dobrą grę. Jeszcze nie zamierzam porzucać NC i nie rozumiem problemów z innymi. Liczę na kolejne updaty. R51600+RTX2060S Ultra bez rtx.
 
Ejj, a co z tymi ustawieniami języka, których gra nie pamięta pomiędzy kolejnymi uruchomieniami? Gram z angielskim dźwiękiem, polskimi napisami i polskim interfacem, po każdym uruchomieniu muszę zmieniać język audio na angielski.
 
jeśli chodzi o minimapę, to była by ok, gdyby zachowywała się tak, jak ta z gta. W miarę zwiększania prędkości poruszania się, mapa zaczyna pokazywać nieco większy obszar, co pozwala w porę zareagować na zakręty :D
 
Cześć, czy w planach jest naprawienie problemu limitu 8MB na pojedyńczy plik sav.dat aby gra działała poprawnie (PC)?

Coraz więcej osób zgłasza ten problem. Sam obawiam się, że grając bardzo długo i dużo kraftując uszkodzę sobie save gry.
 
Czy problem z dryfującym celownikiem,kamerą w wersji na PlayStation został też naprawiony ? Kontroler sprawdzałem na w innych grach i wszystko jest w porządku, tylko w cyberpunku kamera , celownik dryfuje mi lekko w lewo ;/ To samo w menu ustawień, lista sama potrafi się przewijać w dół lub w górę.
To nie jest problem z PS4 tylko z kontrolerem od PS4 ;)
Po podłączeniu DS4 do PC gra go ładnie wykryje i obsłuży ale ma ten sam problem z dryfem. Ten sam kontroler udający kontroler od XBoxa (przez DS4Windows) już nie generuje takich problemów.
 
Witam chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy mianowicie próbuje grać w cyberpunka na laptopie który posiada GeForce GTX 1650 4gb, Intel core i7-9750H CPU @ 2.60 GHz oraz 16 GB ramu, moim problem jest to że gra na takiej konfiguracji nie ma sensu próbuje grać na minimalnych ustawieniach graficznych łącznie z teksturami i małą gęstością tłumu ale sama gra nie potrafi utrzymać nawet 30 fpsów, poruszając się po mieście gra spada nawet do 10, byłem pewny przed zakupem że mój sprzęt spełnia minimalne wymagania graficzne patrząc na opublikowaną listę podzespołów potrzebnych do uruchamiania przez państwa. Dodatkowo patrząc na to jak działają inne gry na moim sprzęcie mam na myśli tutaj Red dead redemption 2 które działa na średnio - wysokich ustawieniach w stałych 40- 50 klatkach lub metro exodus które na spokojnie działa na wysokich, byłem pewny że na spokojnie sobie pogram niestety tak nie jest stąd moje pytanie czy moge mieć jeszcze nadzieje że optymalizacja gry się poprawi i będę w stanie pograć w te grę czy mogę już porzucić wszystkie nadzieję i porzucić grę w kąt? Dodam tylko że po przeprowadzeniu małego testu zużycie karty graficznej procesora i ramu nie sięga czasem nawet ponad 60 procent jakby gra nie korzystała z całej mocy komputera gdzie w innych grach zużycie normalnie sięga 100 procent
 
Czyli ani nie mamy dodanej customizacji postaci w rozgrywce, ani nie naprawili wszczepów, ani policji. Trochę słabo.
Post automatically merged:

Witam chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy mianowicie próbuje grać w cyberpunka na laptopie który posiada GeForce GTX 1650 4gb, Intel core i7-9750H CPU @ 2.60 GHz oraz 16 GB ramu, moim problem jest to że gra na takiej konfiguracji nie ma sensu próbuje grać na minimalnych ustawieniach graficznych łącznie z teksturami i małą gęstością tłumu ale sama gra nie potrafi utrzymać nawet 30 fpsów, poruszając się po mieście gra spada nawet do 10, byłem pewny przed zakupem że mój sprzęt spełnia minimalne wymagania graficzne patrząc na opublikowaną listę podzespołów potrzebnych do uruchamiania przez państwa. Dodatkowo patrząc na to jak działają inne gry na moim sprzęcie mam na myśli tutaj Red dead redemption 2 które działa na średnio - wysokich ustawieniach w stałych 40- 50 klatkach lub metro exodus które na spokojnie działa na wysokich, byłem pewny że na spokojnie sobie pogram niestety tak nie jest stąd moje pytanie czy moge mieć jeszcze nadzieje że optymalizacja gry się poprawi i będę w stanie pograć w te grę czy mogę już porzucić wszystkie nadzieję i porzucić grę w kąt? Dodam tylko że po przeprowadzeniu małego testu zużycie karty graficznej procesora i ramu nie sięga czasem nawet ponad 60 procent jakby gra nie korzystała z całej mocy komputera gdzie w innych grach zużycie normalnie sięga 100 procent
No to chyba coś po twojej stronie, np. masz niezaktualizowane sterowniki do grafiki lub inne, starego windowsa 10, albo komputer uruchamia ci grę na integrze xd. Mam laptopa z gtx 1060 6gb i słabszym prockiem i na nicko średnich zablokowane 30 fps jest stałe raczej.
 
Skończyłem grę kilka dni temu. Było trochę glitchy to prawda, ale graficznie bez zarzutu. Ryzen 5 2600, 16gbram, Radeon rx570 8gb. Całościowo? Najlepsza gra roku to napewno. Historia w grze/ scenariusz? Najlepszy ever. Ten świat pochłania i masz poczucie.. oby to nie była ostatnia misja - chce więcej! Dzięki cdprojekt!
 
A ja czekam aż w menu wytwarzania dodacie w końcu opcję wyboru ilości, bo tworzenie 300 elementów, po jednym naraz, skutecznie zniechęca do produkcji czegokolwiek.
 
Witam chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy mianowicie próbuje grać w cyberpunka na laptopie który posiada GeForce GTX 1650 4gb, Intel core i7-9750H CPU @ 2.60 GHz oraz 16 GB ramu, moim problem jest to że gra na takiej konfiguracji nie ma sensu próbuje grać na minimalnych ustawieniach graficznych łącznie z teksturami i małą gęstością tłumu ale sama gra nie potrafi utrzymać nawet 30 fpsów, poruszając się po mieście gra spada nawet do 10, byłem pewny przed zakupem że mój sprzęt spełnia minimalne wymagania graficzne patrząc na opublikowaną listę podzespołów potrzebnych do uruchamiania przez państwa. Dodatkowo patrząc na to jak działają inne gry na moim sprzęcie mam na myśli tutaj Red dead redemption 2 które działa na średnio - wysokich ustawieniach w stałych 40- 50 klatkach lub metro exodus które na spokojnie działa na wysokich, byłem pewny że na spokojnie sobie pogram niestety tak nie jest stąd moje pytanie czy moge mieć jeszcze nadzieje że optymalizacja gry się poprawi i będę w stanie pograć w te grę czy mogę już porzucić wszystkie nadzieję i porzucić grę w kąt? Dodam tylko że po przeprowadzeniu małego testu zużycie karty graficznej procesora i ramu nie sięga czasem nawet ponad 60 procent jakby gra nie korzystała z całej mocy komputera gdzie w innych grach zużycie normalnie sięga 100 procent
Gra aby napewno chodzi na GTX, a nie na zintegrowanej grafice? Sprawdź też ustawienia Windows i wyłącz tryb gier, bo on też lubi mieszać
 
Gra aby napewno chodzi na GTX, a nie na zintegrowanej grafice? Sprawdź też ustawienia Windows i wyłącz tryb gier, bo on też lubi mieszać
Wyłączyłem i tak chodzi na Gtxie
Post automatically merged:

Czyli ani nie mamy dodanej customizacji postaci w rozgrywce, ani nie naprawili wszczepów, ani policji. Trochę słabo.
Post automatically merged:


No to chyba coś po twojej stronie, np. masz niezaktualizowane sterowniki do grafiki lub inne, starego windowsa 10, albo komputer uruchamia ci grę na integrze xd. Mam laptopa z gtx 1060 6gb i słabszym prockiem i na nicko średnich zablokowane 30 fps jest stałe raczej.
Sterowniki wszystkie zaktualizowane a laptop i tak jest świeżo po formacie
Post automatically merged:

Wyłączyłem i tak chodzi na Gtxie
Post automatically merged:


Sterowniki wszystkie zaktualizowane a laptop i tak jest świeżo po formacie
Tylko z tą grą mam takie problemy pobrałem wiedźmina 3 żeby się przekonać no i 40 FPS na wysokich mam
 
Last edited:
Top Bottom