Hotfix 1.05 — lista zmian

+
Dyski SSD M.2, i7 9850H, 16GB RAM, RTX 2070 8GB VRAM i też mam z tym problemy czasem, ale to nie tak że chciałbym potwierdzić twoje ostatnie zdanie :)
Nie rozumiem tego jęczenia o blendach. Gram na laptopie MSI gp73 Leopard 8re. Nie gram na ultra ale na wysokich w FulHD mam 44 Fps. Kilka razy grę wywaliło. Jest nowa tego się spodziewałem. Ale o błędach jakich się tu dowiaduje nie słyszałem. Gra śmiga aż miło. Poza wypłaszczeniem się gry nie spotkałem żadnego innego. A jak trafiam na glich to raczej się śmieje niż denerwuje bo wyglądają zabawnie i wpisują się w klimat gry. Cały ten bajzel z Jhonym w głowie V aż prosi się o takie zwidy w grze.
Post automatically merged:

Witam chciałbym się dowiedzieć pewnej rzeczy mianowicie próbuje grać w cyberpunka na laptopie który posiada GeForce GTX 1650 4gb, Intel core i7-9750H CPU @ 2.60 GHz oraz 16 GB ramu, moim problem jest to że gra na takiej konfiguracji nie ma sensu próbuje grać na minimalnych ustawieniach graficznych łącznie z teksturami i małą gęstością tłumu ale sama gra nie potrafi utrzymać nawet 30 fpsów, poruszając się po mieście gra spada nawet do 10, byłem pewny przed zakupem że mój sprzęt spełnia minimalne wymagania graficzne patrząc na opublikowaną listę podzespołów potrzebnych do uruchamiania przez państwa. Dodatkowo patrząc na to jak działają inne gry na moim sprzęcie mam na myśli tutaj Red dead redemption 2 które działa na średnio - wysokich ustawieniach w stałych 40- 50 klatkach lub metro exodus które na spokojnie działa na wysokich, byłem pewny że na spokojnie sobie pogram niestety tak nie jest stąd moje pytanie czy moge mieć jeszcze nadzieje że optymalizacja gry się poprawi i będę w stanie pograć w te grę czy mogę już porzucić wszystkie nadzieję i porzucić grę w kąt? Dodam tylko że po przeprowadzeniu małego testu zużycie karty graficznej procesora i ramu nie sięga czasem nawet ponad 60 procent jakby gra nie korzystała z całej mocy komputera gdzie w innych grach zużycie normalnie sięga 100 procent
Dziwne ja gram na słabszej konfiguracji. Na wysokich i FullHD i mam średnio 44 Fps ze spadkiem do 30 czasem. Mam GTX 1060, i7-8750H 2,20GHz, 16 GB Ram. Gra zainstalowana na HDD. Może gra się uruchamia na zintegrowanej karcie. Sprawdź ustawienia Nvidia ale nie GForce Expirience. albo na ikonie Gry zmień opcje uruchamiania
 
Last edited:
W niektorych miejscach jest tyle NPC-tow ze jeden na drugiego prawie wchodzi, moze by pomoglo jakis procent zmniejszyc ich ilosc pewnie fpsy by troche podskoczyly
(mowa o wersji PC)
Post automatically merged:

Xbox Series X, zainstalowany przed chwilą patch 1.05 uniemożliwia kontynuowanie gry w trakcie misji "Ostatni gasi światło". Jest informacja "Zajmij miejsce pasażera", wsiadam do samochodu i pokazuje się ekran ładowania który trwa w nieskończoność. Ładuje się mniej więcej do 20% i się zatrzymuje. Problem nie występował na 1.04...
Tez tak mialem na PC to poszedlem zrobilem jakies 2-3 inne misje i wrocilem tam i juz sie zaladowalo normalnie
 
Last edited:
W niektorych miejscach jest tyle NPC-tow ze jeden na drugiego prawie wchodzi, moze by pomoglo jakis procent zmniejszyc ich ilosc pewnie fpsy by troche podskoczyly
(mowa o wersji PC)

W ustawieniach w zakładce rozgrywka, masz opcje zmniejszenia tłumu.
 
Też się zastanawiam, czy w zawansowanych ustawieniach nie warto byłoby zmienić ustawień domyślnych:
- ustawić Turning delay na 0.
- zmienić Horizontal turnin bonus na mniejszy, dużo mniejszy.
 
Tylko ja nie mogę tej misji skończyć bo się nie da wlecieć do tego namiotu? Wczytałem save i podczas skakania obok Panam coś mnie wysadziło, też to było trochę dziwne xD
xDDD.jpg
 
Last edited:
Nie no super.... Patrzę się 8h temu na gogu: " hotfix 1.05 jest już dostępny NA PC (powtarzam NA PC) i konsolach. Co się okazuje ? Nie ma... No trudno i tak miałem mało glitchy idę sobie pograć dalej.. No i właśnie w tym momencie dostałem buga, przez którego nie mogę wyciągnąć ŻADNEJ broni. Reinstall i wczytywanie innych save'ów itp. nie pomógł.
Post automatically merged:

hej, najnowszy hotfix kompletnie popsuł wersję na PS5;
- nie można wyciągnąć broni, ani strzelać;
- postać przestała podciągać się po wyskoku, co powoduje, że nie można wskoczyć na przeszkody, na które poprzednio można było wejść bez problemu (jak kontenery); przy okazji, błąd ten uniemożliwia przejście misji "The Hunt", w której trzeba przeskoczyć przez płot, by kontynuować misję;
- nie działa cyberware modyfikujący skok; ani double-jump, ani charged jump, nie działają;
- HUD nie wyświetla paska życia, a podczas biegu paska staminy.

Z rzeczy nie związanych z hotfixem - warto by zmienić skalowanie minimapy. Podczas jazdy trudno wyrobić się na zakręcie, bo minimapa pokazuje go zbyt późno.


No nie wiem czy to ten hotfix popsuł ci grę, że nie można wyciągać broni. Ja ciągle czekam na PC na tego hotfixa, mimo, że gog twierdzi od 14h, że patch jest dostępny na pc i właśnie gra zepsuła mi się w ten sam sposób od samego czekania. 1.04 a broni nie mogę wyciągnąć. Wczoraj jeszcze działało
 
W niektorych miejscach jest tyle NPC-tow ze jeden na drugiego prawie wchodzi, moze by pomoglo jakis procent zmniejszyc ich ilosc pewnie fpsy by troche podskoczyly
(mowa o wersji PC)
Post automatically merged:


Tez tak mialem na PC to poszedlem zrobilem jakies 2-3 inne misje i wrocilem tam i juz sie zaladowalo normalnie

O to to, tez to mialem na PC, dlugo sie musialem pałętać, kombinowac az ruszylo... W sumie po jakiejs 30 probie? Skrypt zwalony.
 
Redzi, naprawcie grę i idźcie na urlop trochę odpocząć. Gra jest świetna i myślę że doświadczenie zdobyte przyda się w przyszłych produkcjach. Głowa do góry i ogień ;)
Pozdrawiam!
 
Hej Redzi, gra jest bardzo esencjonalna, zgadzam się z @pROJECTsMITH, że ekipa zasługuje na urlop.

Natomiast do pozostałej części ekipy: śledząc wątek nt sejwów można dojść do wniosku, że grając zbyt długo/craftując zbyt dużo, zepsujemy sobie grę. Możecie się do tego odnieść?
 
Nie ma RT na wysoki, jest sredni a nastepne jest ultra. Poza tym co rozumiesz przez bangla? 30-40fps?
Faktycznie ultra niezauwazyłem tego - 60 fps cały czas mam sztywno .
32 gb ramu na 3200 ustawione i i59400F.
Swoją drogą to najmocniejszy RTX 2060 SUPER od Aorusa.
Nie widzę potrzeby mocniejszego sprzętu. Chyba że ktoś chce grać w 4K ale niestety nie stać mnie na taki monitor.
 
Czemu na GOG nie ma dalej aktualizacji?
bo cdpr obecnie jest zajete naprawianiem gnoju ktory swiadomie stworzyli na ps4/xbox - mozna spokojnie zapomniec o jakichkolwiek sensownych fixach na pc i inne platformy w 2020.
Post automatically merged:

W niektorych miejscach jest tyle NPC-tow ze jeden na drugiego prawie wchodzi, moze by pomoglo jakis procent zmniejszyc ich ilosc pewnie fpsy by troche podskoczyly
(mowa o wersji PC)
Post automatically merged:


Tez tak mialem na PC to poszedlem zrobilem jakies 2-3 inne misje i wrocilem tam i juz sie zaladowalo normalnie
masz pan ustawienie do tego w opcjach
 
Ku mojej rozpaczy w nadchodzącym patchu nie widzę ani słowa o naprawie bindowana klawiszy na PC :(. To wydaje się być banalne w naprawie. Widać zbyt małej grupie graczy to przeszkadza, a ja nie umiem oddać się immersji skupiając się na klawiszologii zamiast grać "intuicyjnie".
:(
Tym bardziej, że bindowanie jako takie jest "niby" możliwe. Strzałki lewo / prawo przypisać można, za to góra / dół już nie (dlaczego?) - przez co bindowanie w takim wydaniu traci sens. :(
Klik https://forums.cdprojektred.com/ind...i-ustawienia-kursorow.11041910/#post-12306047
 
Oj ludzie... Robicie chlew w tych komentarzach. Jestem użytkownikiem PS4 slim i gram w cyberpunka z przyjemnością. Błędy są, ale CDPR pracuje nad poprawkami (dzięki za nową aktualizację). Wiadomo że na konsoli starej generacji nie ma co cudów oczekiwać, a developerzy odwalają kawał dobrej roboty z tymi fixami. Sam jestem informatykiem i wiem jak czasochłonne może być poprawianie błędów w dużym projekcie. Nie oczekujcie ludziska że w kilka dni wszystko będzie naprawione bo to niemożliwe. Życzę powodzenia zespołowi devow w dalszych naprawach, nie przemeczajcie się w święta, a ja wracam do gry :)
 
Atenszyn! Atenszy!

Do wszystkich którzy są zdenerwowani, że ich problem nie został jeszcze rozwiązany.
Nazwa hotfix (paląca poprawka) jest rozwiązaniem dla najbardziej palących problemów ;)
Jeśli ktoś oczekuję patchnote'a który będzie superhipermegaemce to niestety będzie musiał zaczekać z tym do stycznia.
Jest to zgodne z komunikatami wydanymi przez CDPR. Także zluzujcie poślady, mleko się rozlało, teraz trzeba ostro kibicować całemu zespołowi, żeby z każdą kolejną iteracją poprawek Night City było coraz lepsze i ciekawsze :)

Pamiętajcie, że te poprawki robią devy nie zarząd i na pewno robią wszystko, żeby to wszystko poskładać do kupy.
Zarząd liczy kasę.
 
Tylko ja nie mogę tej misji skończyć bo się nie da wlecieć do tego namiotu? Wczytałem save i podczas skakania obok Panam coś mnie wysadziło, też to było trochę dziwne xD
View attachment 11097854
Tylko ja nie mogę tej misji skończyć bo się nie da wlecieć do tego namiotu? Wczytałem save i podczas skakania obok Panam coś mnie wysadziło, też to było trochę dziwne xD
View attachment 11097854
Robiłem tą misje i nie musiałem tam wlecieć. raczej odwrotnie bazyliszek tam był po złożeniu i nie mogłem go zeskanować. szybkie wczytanie pomogło jeśli dobrze pamiętam
 
Top Bottom