Hotfix 1.06 — lista zmian

+
CDP RED. Z dobrych źródeł wiem ile pracy i serca w Cybera włożyliście. Ja to doceniam, wiem że była presja i dużo rzeczy zostało wam przedstawionych przed faktem dokonanym. Wielki szacunek dla was mam za tą grę i cały świat stworzony Cyberpunka. Podjeliście wyzwanie tak wielkie, nie pamiętam aby jakieś studio rzuciło się na tak głęboką wodę i stworzyło taką grę. 8 lat ciężkiej pracy. Mimo fali hejtu jaka płynie jestem wam bardzo wdzięczny za trud i wysiłek włożony w tą produkcję, nie wiem czy to odczytacie ale czapki z głów. Szczęśliwych zdrowych i rodzinnych świąt Wam życzę.
 
No trzeba przyznać, ze się starają. miły prezent na święta. można grać bez ryzyka utraty seijwów.;)
 
Może póki co spróbuj tego moda?
jaki masz sprzet,system i wersaj system???

Tu jest link do mojego tematu:
 
Ja na PC mam wrażenie że po 1.05 wzrosła wydajność...
Zgadzam się nawet po nowym patchu widzę poprawę wydajności. To jest jedno z nielicznych studiów gamingowych którym ufam. W ciemno kupiłem Cybera w preorde i nie żałuje. Tak samo jak Wiedźmina. Wiem że ekipa zapnie tą grę do końca.
 
Tu jest link do mojego tematu:
Jaka wersja win 10?i czy jakieś podzespoły w pc są robione OC?czy masz najnowsze drivery do NVIDIA,i robiłeś weryfikację plików
 
Czy naprawiony będzie bląd w misji Czerwony Wieszcz/Killing in the name polegający na niemożliwości wejścia w interakcje z routerem ?
 
Dzygit1

Twój procesor nie spełnia nawet minimalnych wymagań.
Łapie się na minimum,kwestia co masz w gfx ustawione,tłum ? rozdzielczośc jaka ? rozmycie ruchu,ziarno ?
Karta była dobra 6 lat temu.
Zmień sprzęt jesli chcesz grac w Cyber,lub zmień grę na taką która ci pójdzie na tym sprzęcie.
 
Last edited:
Dementuję. Wczytuję zapis na etapie "Wejdź do Totentanz", tuż przed wejściem do windy. Po wyjściu z windy i przejściu korytarzem cel zmienia się na "Porozmawiaj z Dum Dumem", a jego wciąż brak na miejscu.
musisz wczytać save zanim zadzwonisz... inaczej nie przejdzie
 
Jak na razie, to po tym "paczu" palmy w miescie sie klada jakby byla wichura, nie ma ekranu z rozmowca podczas "dzwonienia"... Zobaczymy co dalej wrrrrrr
 
A reszta parametrów o które pytałem ?
Czy podkrecales RAM,czy masz V-sync włączony ?
Czy masz właczony wirtualny RAM ?
Próbuje ci pomóc,im więcej informacji podasz,tym więcej rzeczy będzie można zweryfikowac i wykluczyc.
 
Gratulacje świetnej gry !.. w Night City widać ile włożyliście w to pracy, szacun, głowa do góry... połatajcie ja i będzie mega gra, dodatkowo jak DLC będa tak samo dobre jak do Wieska 3(a wiem ze beda) to bedzie gra na wiele wiele lat
 
A jest może w planach naprawa questa The Hunt? Na reddicie trafiłem na całe wątki poświęcone temu, jak bardzo jest popsuty. Po rozpoczęciu wszystkie akcje poza chodzeniem po płaskim się blokują, nawet po drabinie nie wejdę.
 
Gra jest rewelacyjna, wiadomo potrzebuje tylko szlifów w postaci łatek ;)
Ale nie o tym. Mam prośbę, mam nadzieję, że przy następnym patchu poprawicie problem z przedmiotami w ekwipunku których nie da się usunąć, rozmontować, sprzedać czy przenieść do schowka. Mają za to swój ciężar i ograniczają ilość przenoszonych rzeczy. Widziałem, że nie tylko ja mam ten problem.
 
Top Bottom