Hotfix 1.06 — lista zmian

+
mam już 460,97 i nadal spadają klatki nawet jak ustawiłem na niskie tak samo już nie wiem co robić może format i to cos da?
Btw gra jest na HDD czy SSD? Jak to pierwsze to możliwe, że spadki fpsów są spowodowane doładowywaniem danych z wolnego dysku talerzowego.
Btw wiadomo kiedy naprawią kontrakt Reginy "Krwawy rytuał", ponieważ mam save'a gdzie próbowałem go zrobić, ale po rozwaleniu wszystkich śmieci, przeskanowaniu ciał etc. babka nie chce wyjść z lodówki, a chciałem jednak achivka zdobyć. (nie mam już jak wrócić do momentu przed rozpoczęciem, więc no... nowa gra + xD)
 
W następnej aktualizacji CDP Red naprawcie zadanie z cyberpsychozą Krwawy rytuał po wykonaniu skanowania i sprawdzeniu okolicy, psychol nie wychodzi z lodówki.
I w kontraktach Czwarta władza I Króliki doświadczalne po celu opuszczenia lokacji nie następuje zaliczenie zadania. W dzienniku występują jako aktywne bez żadnego celu. Występuje to w wersji PC
 
Ja gram na Stadii i nie ma żadnego problemu z dodatkiem stadia plus mam i Ray Tracing w wysokiej rozdzielczości.

Może to nie geforce ale daje spokojnie rady
 
Przy piątkowych wydaniach można się spodziewać że w ten albo następny piątek zobaczymy obiecywany styczniowy pacz. Oby nawrzucali tam sporo drobnych fixów systemów/itemów/itp. a nie tylko wypłaszczenia :D
 
Czyżby? ;)
Branches tab.

cdpr_internal_qatesting branch60759922 hours ago

 
Zostały mi tylko 2 zadania zabugowane, których nie mogę zrobić "Nie mów Soulowi" i "Czerwony wieszcz", oby po patchu się udało przejść :D
 
Z wprowadzonych zmian na Stadie żadnej w zasadzie nie miałem po rozpoczęciu nowej przygody na fixie 1.05 ciekawe :)

Dziękujemy
 
z takim tempem dodawania aktualizacji juz nie dlugo wszyscy zapomna ze byla taka gra jak cyberpunk
 
z takim tempem dodawania aktualizacji juz nie dlugo wszyscy zapomna ze byla taka gra jak cyberpunk
Bethesda nigdy nie poprawiła wielu błędów w Skyrimie a grę przejęli moderzy. To samo stało się z Fallout 4. Dodali nawet obsługę instalacji modów do samej gry (co pomaga grać z nieoficjalnymi poprawkami również na np. GFN). DLC były ok ale to tylko DLC. Tutaj raczej będzie podobnie. Jeżeli 1.1 nie poprawi także prostych rzeczy, który Bethesda by nie ruszyła to będzie nadzieja, jeżeli nadal będą niedoróbki np. w craftingu to jedyną nadzieją będzie dodanie obsługi modów dla konsol ;)
 
Wiecie jaki jest wasz problem? Taki jak napisał piotrrk
Bethesda np. ma/miała wywalone w Skyrima, a firma jak CD Project RED dba o swoje produkcje, co może świetnie pokazać Wiedźmin 3, który ze zbugowanej gry otrzymał status legendarnie zajeb*****.
Skyrim jest gorzej pobugowany niż Cyberpunk 2077 przed premierą, a mimo ta jest jedną z najlepszych gier RPG w historii.
Jestem przekonany, że CD Project RED poprawi grę i udoskonali ją, tak abyśmy nie byli zawiedzeni.
Jedyny problem leży w społeczności typu was! Graczy którzy chcą otrzymać tytuł natychmiast nie ważne w jakiej formie, ludzie jesteście w gorącej wodzie kąpani. Poczekaj na drugi raz na wszystko na spokojnie, a gwarantuje wam, że gra która wyjdzie nie pod presją graczy, będzie majstersztykiem.

CD trzymam kciuki! Róbcie na spokojnie hotfixy i czekamy na DLC do pięknego świata Cyberpunka! <3
 
Top Bottom