Hotfix 1.06 — lista zmian

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix 1.06 jest już dostępny na konsolach i PC! Poniżej lista zmian:

Zadania
  • Dum Dum nie będzie już nieobecny przy wejściu do Totentanz w zadaniu Second Conflict.
Konsole
  • Poprawiono zarządzanie pamięcią i stabilność, dzięki czemu gra będzie się mniej zawieszać.
PC
  • Limit rozmiaru plików zapisu 8MB został usunięty. Uwaga: zmiana ta nie naprawia plików zapisu uszkodzonych przed aktualizacją.
Stadia
  • Poprawiono prowadzenie samochodów przez NPC, kiedy V jest pasażerem.
  • Naprawiono rzadkie przypadki zawieszania się gry w okolicach zakończenia oraz naprawiono niektóre zapisy gry, które zostały uprzednio uszkodzone.
  • Bronie nie powinny już zacinać się po użyciu gadżetów (takich jak granaty) oraz szybkich wystrzałach.
  • V nie będzie już zacinać się w pozie silnego ataku.
  • V nie będzie już zaczynać sprintu podczas skradania się.
  • Naprawiono błąd uniemożliwiający czasem przeładowanie broni lub użycie granatów i przedmiotów zużywalnych.
 
Last edited:
Czyli muszę kolejny tydzień, albo i dłużej czekać, żeby zagrać w pre-order :/
Po tym jak odblokowaliście możliwość przypisania sobie strzałek do chodzenia V muszę czekać, aż wreszcie dodacie możliwość zmiany klawisza F. Grając na strzałkach nie będę sięgał po F, żeby podnieść przedmiot czy wsiąść do samochodu.
Naprawdę nie da się uwolnić klawiszy, żeby każdy mógł sobie przypisać dowolny klawisz pod dowolną czynność?
 
Człowieku, teraz są wydawane JEDYNIE hotfixy i poprawiane są najbardziej palące kwestie. Wątpię, żeby najbardziej palącą kwestią było przypisanie klawiszy. Wyjdzie większy patch w styczniu, wyjdzie drugi w lutym to może to poprawią. Zresztą masz mod jak kolega wyżej napisał, więc co za problem? gra ma chwilowo większe problemy niż klawiszologia.
 
Pytanie za sto punktów.. Czy jest w planach całkowite przebudowanie systemu działania policji i znaczne ulepszenie AI NPC? Chociażby w zapowiadanych dużych patchach na styczeń/luty.
Widziałem na Youtube, że jest szczątkowa możliwość pościgów przez policję ale wszystko po chwili się zawiesza.

Pozdrawiam i Wesołych spokojnych świąt, szczególnie dla osób którzy nad tym pracują.
 
Pytanie za sto punktów.. Czy jest w planach całkowite przebudowanie systemu działania policji i znaczne ulepszenie AI NPC? Chociażby w zapowiadanych dużych patchach na styczeń/luty.
Widziałem na Youtube, że jest szczątkowa możliwość pościgów przez policję ale wszystko po chwili się zawiesza.

Pozdrawiam i Wesołych spokojnych świąt, szczególnie dla osób którzy nad tym pracują.
Trochę wątpię, by się wyrobili na styczeń lub luty, bo jutro święta, a potem sylwek do tego kohona, ale podpinam się do pytania.
 
Myślę, że jeszcze 4-5 patchy po kilka GB i będę mógł zaczynać swoją grę. Dobrze, że naprawiają, gorzej, że tyle jeszcze przez nimi i ostatni patch parę rzeczy skopał według niektórych graczy.
Patchujcie tylko z głową Redzi, keep up good work! :p I wesołych świąt, jeżeli jakimś cudem ktoś z Was to czyta :)
 
Nie wiem o co chodzi ale od rozpoczęcia pobierania patcha 1.06 pierw pobrało mi się 900mb następnie była zwiecha na jakieś parę minut i nagle zaczęło pobierać odnowa tylko że 1,05GB gdzie teraz nagle ten 1Gb zmienił się w 7GB do pobrania 8))))
 
Pytanie za sto punktów.. Czy jest w planach całkowite przebudowanie systemu działania policji i znaczne ulepszenie AI NPC? Chociażby w zapowiadanych dużych patchach na styczeń/luty.
Widziałem na Youtube, że jest szczątkowa możliwość pościgów przez policję ale wszystko po chwili się zawiesza.

Pozdrawiam i Wesołych spokojnych świąt, szczególnie dla osób którzy nad tym pracują.

Większe zmiany mają być po nowym roku wraz z dlc a co to będzie to dopiero zobaczymy.
 
Na Xbox One X patch spowodował prawie całkowitą likwidację pieszych. To chyba nie na tym ma polegać optymalizacja wydajności.
 
Nie wiem o co chodzi ale od rozpoczęcia pobierania patcha 1.06 pierw pobrało mi się 900mb następnie była zwiecha na jakieś parę minut i nagle zaczęło pobierać odnowa tylko że 1,05GB gdzie teraz nagle ten 1Gb zmienił się w 7GB do pobrania 8))))
po prostu nowy patch i z automatu zrobilo weryfikacje plokow i okozalao sie ze cos bylo pogubione,i jednych biedzie 2gb u innych moze byc 7gb
 
Zadania
  • Dum Dum nie będzie już nieobecny przy wejściu do Totentanz w zadaniu Second Conflict.

Dementuję. Wczytuję zapis na etapie "Wejdź do Totentanz", tuż przed wejściem do windy. Po wyjściu z windy i przejściu korytarzem cel zmienia się na "Porozmawiaj z Dum Dumem", a jego wciąż brak na miejscu.
 
Dementuję. Wczytuję zapis na etapie "Wejdź do Totentanz", tuż przed wejściem do windy. Po wyjściu z windy i przejściu korytarzem cel zmienia się na "Porozmawiaj z Dum Dumem", a jego wciąż brak na miejscu.
a zrob weryfikacje plikow gry,moze cos pogubilo
 
Mam pytanie czy po poprawce 1.05 na PC ktoś odczuł spadek wydajności w grze ?
Na 1.04 ogarnąłem główny wątek + wątek Panam grało się spoko spotkały mnie dwa może 3 gliczki bez znaczenia.
Zacząłem od nowa i teraz jakby troszkę gorzej gra się zachowuje widzę czasem doczytywanie tekstur czego wcześniej nie doznałem.
Pytam tu bo na facebooku w komentarzach to się nie da nie czego dowiedzieć jak gra mi działa bez większych problemów na 2 letnim lapku to okazuje się ze jestem ślepy fanboy albo przynajmniej idiota...
 
Top Bottom