Hotfix 1.06 na PC już dostępny!

+
Mam tak samo, wysłałem zapytanie do Redów i czekam na odpowiedź.

---------- Zaktualizowano 17:55 ----------

Zaproponowali reinstalację gry. Poczekam do następnego patch'a, jak to nic nie da wykonam instalację od początku.
 
Mam tak samo, wysłałem zapytanie do Redów i czekam na odpowiedź.

---------- Zaktualizowano 17:55 ----------

Zaproponowali reinstalację gry. Poczekam do następnego patch'a, jak to nic nie da wykonam instalację od początku.

Ale wiesz o tym, że na pacza poczekasz tydzien, a przeinstalowanie gry zajmie Ci ze 2-3 godziny? poza tym savy możesz sobie przekopiować i zrobić backup
 
Nadal czekam na skrzynie depozytowe bo modów nie che pobierać a przydało by się coś na przechowywanie rynsztunków.
Polecam przechowywanie przedmiotów przez wyrzucanie ich w jakiś charakterystycznych miejscach. Działa jak w Skyrimie - co położysz będzie położone i zostanie tam na wieki nienaruszone ;) Sprawdzone na przestrzeni ostatnich godzin gry (dla nas dni), choć zalecałbym najpierw wcześniej sprawdzić to przez pewien okres na mniej ważnych przedmiotach, u mnie wszystko jest OK ;)
 
Nadal nie naprawiono błędu z brakiem połowy znaczników na mapie? No ileż można czekać...
No własnie wkurzajace to jest, byłem u kupca w lesie, dałem szybka podroz do Novigradu, właczyłem mape a tego kupca juz na mapie nie ma. Tak samo w Novigradzie odkryłem zielarza, ktory daje ulepszona jaskołke i tez zniknał. Moze w ogole "o tym" problemie nie wiedza
 
Powtórzę wpis z innego działu:
Niech ktoś mnie poratuje próbowałem zainstalować nową łatkę do W3 1,06 wyskoczył komunikat głoszący że "Kod źródłowy może być uszkodzony" mimo to zakończyło aktualizację uruchamiam Wiedźmina a tu czarny ekran i nic poza tym i ani drgnie co robić?
 
Polecam przechowywanie przedmiotów przez wyrzucanie ich w jakiś charakterystycznych miejscach. Działa jak w Skyrimie - co położysz będzie położone i zostanie tam na wieki nienaruszone ;) Sprawdzone na przestrzeni ostatnich godzin gry (dla nas dni), choć zalecałbym najpierw wcześniej sprawdzić to przez pewien okres na mniej ważnych przedmiotach, u mnie wszystko jest OK ;)
A ja nie polecam. ;) U mnie sprzęty leżały tylko przez dobę a potem się na dobre ulotniły. :(
 
Słuchajcie przeinstalowałem grę jak odzyskać save,y bo nie chce mi ich czytać zaznaczam że przekopiowałem je uprzednio teraz chce je wgrać na nowo nie daje mi co wy na to?
 
A ja nie polecam. ;) U mnie sprzęty leżały tylko przez dobę a potem się na dobre ulotniły. :(
U mnie tak samo. Straciłem pancerz z Kaer Morhen, którego na dzień dzisiejszy nie da się uczciwie odzyskać... a nie chcę iść na skróty i dodawać go przy użyciu konsoli.
 
Zgadzam się z przedmówcami, " zawsze może zniknąć". Samemu testując stawiam na to że jeśli sprzet w jakimś momencie pojawił się na drodze przejscia NPC'a to znika. Niestety są one trochę nie do przewidzenia. Raz nawet sprawdzając jak miecz wygląda zwróciłem na siebie uwagę strażników, ich typowa ścieżka patrolu została zakłócona i klops przy nastepnym loadzie, sprzętu nie ma. A że były to w sumie wszystkie sety wiedźmińskie mistrzowskie i kilka inikalnycch sprzętów, to 3 godziny czasu gry stracone.
 
A że były to w sumie wszystkie sety wiedźmińskie mistrzowskie i kilka inikalnycch sprzętów, to 3 godziny czasu gry stracone.

Sety wiedźmińskie to nie problem, bo o pieniądze i składniki rzemieślnicze jest strasznie łatwo. Osobiście ciągle sprzedaję nadwyżki materiałów. O kasę jeszcze łatwiej. Na Skellige jest tyle "kontraband" i "ukrytych skarbów" że nie ma co z kasą robić.

Problemem jest utrata unikatowych przedmiotów,których nie da się wytworzyć, np. relikty z unikatowymi bonusami lub wspomniany przeze mnie pancerz, w którym rozpoczynamy grę. Czekam na moda, który doda recepturę aby można go sobie wytworzyć.

Przedmioty znikają i nie ma to związku jedynie ze ścieżkami NPC. Ja swój sprzęt przechowywałem w latarni na Samotnej Skale. (To tam, gdzie opuszczało się most zwodzony). Po zabiciu rezydującej tam Wyvreny i utopców nic tam się nie respawnowało. A i tak po pewnym czasie przedmioty zniknęły. Przechowywałem je w na 3 kupkach które znikały chonologicznie, od najstarszej do najnowszej. Czyli jest jakiś limit czasowy, po którym gra usuwa przedmioty leżące na ziemi.

Na chwilę obecną lepiej sprzedawać sprzęt u stacjonarnych kupców - dłużej go przechowują.
 
Na chwilę obecną lepiej sprzedawać sprzęt u stacjonarnych kupców - dłużej go przechowują.
A nie dożywotnio? XD Wszystkie przedmioty jakie sprzedałem kupcom nawet na początku gry dalej są u nich. Czasem znikaja ale znów sie u nich pojawiają.
 
Jak widać mnóstwo osób ma z tym problem. Ściągniecie moda na limit wagi jest w pewnym rodzaju rozwiązaniem ale czy nie lepiej gdyby faktycznie pojawiły się miejsca gdzie można było by składać nadwyżkę z ekwipunku i cenny rynsztunek?
 
A i tak po pewnym czasie przedmioty zniknęły. Przechowywałem je w na 3 kupkach które znikały chonologicznie, od najstarszej do najnowszej. Czyli jest jakiś limit czasowy, po którym gra usuwa przedmioty leżące na ziemi.

Dzięki za wypowiedź i zgadzam się. Nie uważam tez żeby ścieżki NPC były jedynym powodem znikania przedmiotów, ale mogą być jednym z wielu. Podobnie jak np. limit czasowy o którym mówisz. Poza tym sądzę iż też może istnieć limit dropów. U mnie itemy zaczęły znikać trochę po tym jak przestałem zabierać wszystkie dropy po potworach i bandytach. Może wogóle nie mieć zwiazku, ale tego nei wiemy.
Tak czy siak zostawianie sprzętów, "gdzie popadnie" nie jest pewnym sposobem ich przechowywania.
 
Polecam przechowywanie przedmiotów przez wyrzucanie ich w jakiś charakterystycznych miejscach. Działa jak w Skyrimie - co położysz będzie położone i zostanie tam na wieki nienaruszone ;) Sprawdzone na przestrzeni ostatnich godzin gry (dla nas dni), choć zalecałbym najpierw wcześniej sprawdzić to przez pewien okres na mniej ważnych przedmiotach, u mnie wszystko jest OK ;)


Ja bym tak nie robił, bo mogą zniknąć. Nie opłaca się skórka za wyprawkę. Najlepiej jak w następnej łatce ekipa z CDPR doda depozyt z prawdziwego zdarzenia, bo juki i tak, jak się okazuje nie wystarczają.

Mile widziane byłoby zwiększenie zakresu rysowania obiektów, bo obecnie jest słabo.

Lewitujące w powietrzu przedmioty oglądam bardzo często.

Czasami też zdarza mi się, że Geralt nie reaguje na pewne polecenia, np. nurkowanie, zacina się, ciągle skacząc.

Dobrze również byłoby, gdyby można było skakać przez przeszkody w czasie walki, a nie tylko się turlać, bo czasami przez to można się nieźle "urządzić".

Ciekawe kiedy ta większa łatka będzie i czy faktycznie dużo poprawi niedociągnięć.
 
Last edited:
Naprawcie znaki ;_; Znów straciłem pół godziny bo musiałem wczytać starego sejwa bo przestały działać. W ten sposób to na pewno nabiję te 200 godzin...
 
Naprawcie skille... zdaje sie, że taka Praca Nóg jest w całości do redesignu/poprawki.
 
@Marcin Momot
Głębia ostrości potrafi nieprawidłowo obniżać ostrość bliskiego planu, zamiast tylko dalszego. Przytrafiło mi się to na Skellige. Aby powróciło do prawidłowego działania tego post-procesowego efektu musiałem użyć punktu szybkiej podróży do Vellen. Ponowne wczytanie gry nie "naprawiało" błędu. Tylko punkt szybkiej podróży to robił.
Przyjrzyjcie się temu problemowi.
 
Top Bottom