Hotfix 1.06 na PC już dostępny!

+
Hotfix 1.06 na PC już dostępny!



Uaktualnienie 1.06 właśnie zostało opublikowane i jest już dostępne dla wszystkich użytkowników wersji PC. Poniżej znajdziecie pełną listę zmian.

- Usunięto niekończący się ekran ładowania podczas walki z lodowym gigantem w zadaniu “Władca Undvik”
- Ubrania Geralta nie będą już stawały się mokre po wyjściu z menu i powrocie do rozgrywki
- Drzwi w krypcie otwierają się teraz prawidłowo podczas zadania „Poszukiwania: Rynsztunek szkoł żmii”.
- Usunięto błąd, który uniemożliwiał interakcję z Rochem na Moście Oxenfurckim w zadaniu “Dorwać Juniora”
- Usunięto problem, który uniemożliwiał graczom stworzenie więcej niż jednego przedmiotu tego samego typu (Alchemia/tworzenie przedmiotów)

Konsolowy odpowiednik łatki jest również w drodze, a jego premiera powinna nastąpić niedługo.


 
Super! Dzieki. Nie to, ze bym narzekal, ale szkoda, ze "czerwony X" w zadaniu "Magiczny Kaganek" wciaz nie zostal naprawiony..
 
Cały czas nie mogę ulepszać glifów, kiedy chce zrobić jeden wyskakuje mi że nie mam mniejszych mimo, że mam kilkadziesiąt sztuk :thumbdown:
 
zdaje się że ten bug pojawia się także na PC, na 100% mam to na PS4:

"mutageny, I nie tylko tworzenie mutagenów, ale też ich zakładanie. Może ktoś z was zauważył, ale kiedy mamy założone w drzewku umiejętności mutageny, a potem umrzemy to po wczytaniu gry bonusy z nich znikają. Trzeba je zdjąć i od nowa założyć :(
 
zdaje się że ten bug pojawia się także na PC, na 100% mam to na PS4:

"mutageny, I nie tylko tworzenie mutagenów, ale też ich zakładanie. Może ktoś z was zauważył, ale kiedy mamy założone w drzewku umiejętności mutageny, a potem umrzemy to po wczytaniu gry bonusy z nich znikają. Trzeba je zdjąć i od nowa założyć :(

Ten bug niestety jest już chyba od samego początku. Gorzej jak masz te, które dają 7% i trzeba ich szukać pośród 50+ innych mutagenów.
 
Qrde to ja mam chyba jakas nie skazitelna wersje bo te bugi co piszecie o mutagenach i znikjacych bonusach z nich czy np. jakis czerwony x w magicznym kaganku to ja nic takiego nie mialem wszystko smiga dobrze i nic do tej pory nie zaobserowowalem.
Btw. Panie Momot prosze przekazac kolegom ze prosze sie nie przejmowac hejtami zagranicznych recenzikow ktorzy mysla ze poprawnosc polityczna jest najwazniejsza. Bardzo dobrze ze w Wiedziminie nie ma zadnych Murzynow czy innych kolorowych. Slowianska kultura, polska gra a nie zadne amerykanskie opowiesci. (jak w Diablo 3 zrobili z Aniola - Murzyna tfu !!!!)
 
Ja nie mogę wejść do pokoju córki barona drzwi są otwarte do połowy i nie reagują jak do nich podchodzę wersja PC
 
W następnym patchu dobrze jakby dali ustawienia kamery. Jakby można było mieć cał czas taką kamerę jak w pomieszczeniach lub jak się jest przeciążonym :) Bo tak obecna jest za daleko.
 
Ja proszę tylko o jedno - biała mewa - szukam jej aktualnie dłużej, niż przechodziłem jakąkolwiek misję poboczną, zlitujcie się...
 
Ekipa się stara aż miło. Pełen podziw za tak szybkie wydajnie łatki na najgorętsze bolączki ale jeszcze sporo zostało do zrobienia. Ja na razie najstabilniej mam na wersji 1.03 praktycznie nie trafiłem na żaden upierdliwy bug, dopiero na 1.04 zaczęły się pojawiać, tak wiec poczekam do wydania jakiejś łatki która załatwi sprawy definitywnie.
 
Ekipa się stara aż miło. Pełen podziw za tak szybkie wydajnie łatki na najgorętsze bolączki ale jeszcze sporo zostało do zrobienia. Ja na razie najstabilniej mam na wersji 1.03 praktycznie nie trafiłem na żaden upierdliwy bug, dopiero na 1.04 zaczęły się pojawiać, tak wiec poczekam do wydania jakiejś łatki która załatwi sprawy definitywnie.

To do jesieni pewnie poczekasz. Domyślam się że wyjdzie Wiedźmin 3 edycja rozszerzona dx 12 + dlc płatne :) takie mam zdanie ale może się mylę.
Zawsze tak było i tym razem bedzie pewnie podobnie
 
Witam, mam kłopot z uruchomieniem gry po patchu 1.06, mianowicie pokazuje się ekran ładowania save'a, dochodzi do około 20% i brak reakcji. Zapisy mam z wersji 1.05. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?
 


Uaktualnienie 1.06 właśnie zostało opublikowane i jest już dostępne dla wszystkich użytkowników wersji PC. Poniżej znajdziecie pełną listę zmian.

- Usunięto niekończący się ekran ładowania podczas walki z lodowym gigantem w zadaniu “Władca Undvik”
- Ubrania Geralta nie będą już stawały się mokre po wyjściu z menu i powrocie do rozgrywki
- Drzwi w krypcie otwierają się teraz prawidłowo podczas zadania „Poszukiwania: Rynsztunek szkoł żmii”.
- Usunięto błąd, który uniemożliwiał interakcję z Rochem na Moście Oxenfurckim w zadaniu “Dorwać Juniora”
- Usunięto problem, który uniemożliwiał graczom stworzenie więcej niż jednego przedmiotu tego samego typu (Alchemia/tworzenie przedmiotów)

Konsolowy odpowiednik łatki jest również w drodze, a jego premiera powinna nastąpić niedługo.


@ geohound88 UP i wszyscy inni z dziwnymi pytaniami --- nie dość jasno jest napisane co poprawia FIX ?

Jak dla mnie to faktycznie jest fix. Żadna tam łatka czy patch . Zważywszy na opis zmian oraz 'wagę' poprawki .....kosmetyka.

"Czy pamiętacie, że ta poprawka nie wymaga żadnej z poprzednich aktualizacji i można iść prosto od v1.02 do v1.06 .":

...() 1wsza sprawa to (może jestem laikiem) ale powiedźcie proszę jak zrobić printscreena, bo nie ma żadnego klawisza do tego przypasowanego, a F12 nie pomaga :(
........

Gdybyś przejrzał forum już bys wiedział :)
Do 1.03 "PrtScr" działał.
 
Last edited:

jiti

Forum veteran
Witam,

1wsza sprawa to (może jestem laikiem) ale powiedźcie proszę jak zrobić printscreena, bo nie ma żadnego klawisza do tego przypasowanego, a F12 nie pomaga :(

Klawisz prt sc na twej klawiaturze - o ile nie korzystasz z jakiegoś dziwactwa szczególnego - pozwala robić ps wszędzie - później wchodzisz do jakiegokolwiek edytora graficznego i klikasz wklej, albo ściągnij program do robienia screenów. F12 działa tylko na steamie.
 
Czyli nadal żadnych sensownych zmian i patch 1.05 który więcej popsuł niż naprawił nie został sprostowany. No nic, mi się nigdzie nie pali i spokojnie poczekam na sensowne patche, to nie MMO więc nie zniknie ani nie ucieknie, mam tylko nadzieję że w końcu ta gra zostanie doprowadzona do porządku.
 
Po wgraniu patcha 1.06, gra otwiera ostatniego save'a, a kilkanaście sekund później się zawiesza i tyle z mojego grania.
 
fajnie dzięki na pewno się przyda chociaż nie mam tych błędów, Nadal czekam na skrzynie depozytowe bo modów nie che pobierać a przydało by się coś na przechowywanie rynsztunków.
 
Top Bottom